10 Jauniausių Žudikų Istorijoje!

Kažin, ar kas išdrįs prieštarauti minčiai, kad atimti gyvybę — ne žaidimas, o pats rimčiausias nusikaltimas, juolab tokio siaubingo veiksmo jokiomis aplinkybėmis neturėtų daryti vaikai. Juk vaikams ne vieta teisme, kur nagrinėjami teisiniai ir etiniai suaugusiųjų gyvenimo nusižengimai.

Tačiau vaikai-kariai (kurie niekad negalėjo pasirinkti kito kelio), kaip ir vaikai-žudikai egzistuoja. Tikriausiai, niekada nesužinosime, kas paskatino šiuos jaunus žmones tapti žudikais, tačiau galime perskaityti jų sukrečiančias istorijas.

1

Alyssa Bustamante

Penkiolikmetė Alyssa Bustamante nužudė savo įseserės devynmetę draugę Elizabeth Olten. Alyysa šį nusikaltimą labai kruopščiai suplanavo.

Ji nusivedė mažametę į mišką, kur jau buvo iškastos dvi kapavietės. Alyysa pasmaugė mergaitę prieš perpjaudama jos gerklę ir riešus bei palikdama ją kape. Tuomet ji grįžo namo ir savo dienoraštyje parašė: „Tai buvo nuostabu.“

source

2

Joshua Phillips

1998-aisiais Joshua Phillips buvo keturiolikos, kai jis nužudė savo aštuonmetę kaimynę Maddie Clifton. Po keletos dienų, kai Maddie dingo, Joshua mama užėjo į savo sūnaus kambarį, kad jį sutvarkytų. Joshua spintoje ji pastebėjo kraujo dėmių.

source Tai sukėlė įtarimų ir buvo pradėtas išsamesnis tyrimas, kurio metu surastas mirusios mergaitės kūnas. Ji buvo nudurta peiliu, o galvos traumos sufleravo apie prieš mirtį vykusias grumtynes tarp jos ir žudiko. Joshua Phillips buvo apkaltintas žmogžudyste ir įkalintas iki gyvos galvos be teisės sulaukti malonės.

source, source

3

Eric Smith

Eric Smith žiauriai nužudė keturmetį Derrick Robie, būdamas vos trylikos. Mažasis berniukas buvo nuviliotas į mišką, paklaidintas, tuomet pasmaugtas, o jo kaukolė suknežinta didžiuliu akmeniu.

source

Eric Smith ankstyvame amžiuje buvo diagnozuoti atsitiktiniai ir nepastovūs pykčio priepuoliai, agresyvus elgesys bei emocijų nevaldymas. 1994 metais jis buvo nuteistas už žmogžudystę. Iki šiol jis jau penkis kartus kreipėsi dėl malonės suteikimo, tačiau jos nesulaukė.

source

4

Curtis ir Catherine Jones

1999-aisiais dvylikametis Curtis ir trylikametė Catherine Jones nušovė savo tėčio merginą Sonya Speights. Policijos teigimu, brolis ir sesuo nužudė moterį, nes nenorėjo, kad jų tėvas ją vestų. Vaikai prisipažino nužudę tėčio draugę, tačiau teigė, kad tai padarė dėl to, jog ji buvo jų seksualinio išnaudojimo liudininkė, ir leido, kad tai įvyktų.

source

Curtis ir Catherine sulaukė bausmės kaip suaugusieji – buvo nuteisti 18 metų nelaisvės. Bausmę jie jau atliko, tačiau jų teistumas išliks visam gyvenimui.

source

5

Paul Gingerich

2010 metais dvylikametis Paul Gingerich ir du jo draugai nušovė 49-erių Phillip Danner, kuris buvo vieno iš jo draugų patėvis. Vaikai buvo suplanavę pabėgti iš namų ir nusprendė, kad draugo patėvis taps kliūtimi jų planui.

source

Paul gavo didžiausią bausmę – buvo nuteistas 25 metams, kadangi jis iššovė lemiamą šūvį.

source

Daugiau!
6

Lionel Tate

1999-aisiais dvylikametis Lionel Tate nužudė vos šešerių sulaukusią Tiffany Eunick iš Floridos (JAV). Paauglys teigė esantis nekaltas, nes mergaitė tiesiog nustojo kvėpuoti, kai jie grūmėsi. Tačiau tyrimas atskleidė, kad mergaitė buvo žiauriai nužudyta – jos kepenys smarkiai pažeistos, o kaukolė sulaužyta.

source

Lionel buvo nuteistas iki gyvos galvos 2001-aisiais. Jis buvo jauniausias žmogus JAV istorijoje, sulaukęs tokios bausmės. Tačiau vėliau bausmė buvo panaikinta dėl kontraversiškų bylos aplinkybių, o Lionel Tate gavo namų areštą. Po kurio laiko paauglys pažeidė namų arešto taisykles ir buvo sugrąžintas į kalėjimą. Kai jis vėl buvo išleistas, 2005 metais jis apiplėšė „Domino Pizza“, tad pakartotinai buvo nuteistas. Šįkart už apiplėšimą jis buvo nuteistas 10 metų kalėjimo, o už arešto taisyklių pažeidimą gavo dar 30.

source

7

Andrew Golden ir Mitchell Johnson

Andrew Golden (14 m.) ir Mitchell Johnson (11 m.) įvykdė bene daugiausiai aukų pareikalavusį susišaudymą mokykloje (JAV). Jie pavogė ginklus iš savo šeimos narių ir atsinešė juos į Vestsaido vidurinę mokyklą Arkanzase, kur nušovė 5 žmones, o dar 15 buvo sužeistų.

source

Didžiausia bausmė nepilnamečiams Arkanzase yra įkalinimas iki 21 metų amžiaus, tad jaunieji žudikai iš kalėjimo išėjo, vos sulaukę 21-erių.

source

8

Mary Bell

Mary Bell, praminta Tinesaido smaugike, pasmaugė keturmetį berniuką vos vieną dieną prieš savo vienuoliktąjį gimtadienį, o dar vieną trimetį berniuką pasmaugė po kelių mėnesių.

source

Nors buvo pasmerkta mirties bausmei, ji buvo paleista iš kalėjimo, kai sulaukė 23 metų. Po ketverių metų ji tapo motina, o 2009-aisiais — senele.

source

9

Jon Venables ir Robert Thompson

Jon Venables ir Robert Thompson buvo vos dešimties, kai nužudė berniuką ir tapo jauniausiais žmonėmis Britanijos istorijoje, nuteistais už žmogžudystę.

source

Prekybos centro filmavimo kameros užfiksavo, kad būtent šie du berniukai tądien buvo pabėgę iš pamokų, trynėsi parduotuvėje ir vėliau įvykdė baisų nusikaltimą. Jie buvo nuteisti 8 metams kalėjimo ir buvo paleisti 2001-aisiais.

source

10

Amarjeet Sada

Jauniausias pasaulio serijinis žudikas Amarjeet Sada iš Indijos buvo 8-erių, kai nužudė tris žmones. Buvo pranešta, kad žmonės iš jo gimtojo kaimelio žinojo apie berniuko pirmąjį nusikaltimą, tačiau manė, kad tai – šeimos reikalas.

source

Taigi jie nepranešė policijai, kai 2006 metais Amarjeet nužudė savo kaimynės 6 mėnesių dukterį ir savo 8 mėnesių seserį. 2007-aisiais ji nužudė savo kaimynės 6 mėnesių amžiaus dukterį. Jis net palydėjo kaimo gyventojus iki nužudymo vietos ir juokdamasis prisipažino, kad suskaldė jos veidą su plyta. Tais pačiais metais jis buvo suimtas ir nuteistas už įvykdytą nusikaltimą. Tačiau apie pirmąsias dvi žmogžudystes nebuvo pranešta, nevyko joks oficialus tyrimas, todėl jis buvo nuteistas tik už vieną nužudymą.

Žymės: shocking, young, murderers,

Komentarai

15 Tėvų, Sukūrusių Taiklias Savo Vaikų Asmenukių Parodijas Straipsniai

Kai kurie tėvai turi tikrai neblogą humoro jausmą – norėdami linksmai pašiepti savo vaikus, atkūrė jų asmenukes. Pažiūrėkit ir patys įsitikinkit!

Kai Vaikams Į Rankas Patenka Žirklės, Ašaras Braukia Mamytės... Straipsniai

Kad taptum profesionaliu kirpėju, reikia sunkiai dirbti ir mokytis daugelį metų. Bet vaikams tai nė motais!

Apsileidėliai Internete Parodė Savo Landynėmis Virtusius Namus Straipsniai

Atrinkome baisiausius apsileidėlius, paviešinusius savo namų nuotraukas internete. Apie tokius šiukšlynais virtusius namus nesate sapnavę net baisiausiame košmare!

9 Patarimai, Kad Jūsų Šypsena Spindėtų Baltumu Straipsniai

Nusišypsok, tave fotografuoja! O kadangi dabar kiekviename telefone yra fotoaparatas, šypsotis teks dažnai.

18 „Prieš“ Ir „Po“ Nuotraukų, Kaip Tėvystė Pakeičia Žmones Straipsniai

Tėvais tapę žmonės pasidalijo savo nuotraukomis „prieš“ ir „po“, kai susilaukė vaikų, kad parodytų, kokia tėvystės kaina.

O Kam Sava? Jeigu Gerai Ir Svetima: Katės, Užgrobusios Šunų Guolius Straipsniai

Ką žinome apie kates? Vienas dalykas aiškus – jos elgiasi priešingai nei mes norėtume, ypač kai kalba pasisuka apie jų guolius.

Visada Švari Virtuvė – Misija Įmanoma! Straipsniai

Manote, kad palaikyti tvarką virtuvėje – misija neįmanoma? Jūsų laimei, pasidalinsime keliais patarimais, kurių dėka jūsų virtuvėje vyraus švara!

25 Taiklios Iliustracijos Apie Mamų Kasdienybę Straipsniai

Prancūzų menininkė Natali Jomard mano, kad sunkiausias darbas iš visų – auginti vaikus. Savo požiūrį į tai ji išreiškė taikliai motinų kasdienybę iliustruojančiais piešiniais.

8 Ženklai, Kad Esat Klaidingame Kelyje Straipsniai

Galime pastebėti tam tikrus ženklus, tarytum perspėjimus, rodančius, kad pasirinkome ne tą kelią. Tačiau šiuos ženklus reikia mokėti pastebėti.

„Laukinėse Šeimose“ Vaikams Leidžiama Nesilaikyt Taisyklių Ir Neit Į Mokyklą Straipsniai

„Jautėme, kad turime leisti savo vaikams vystytis kaip asmenybėms, patiems daryti sprendimus.“

Stiuardesė Atskleidžia Lėktuvo Įgulos Kasdienybę Straipsniai

Viena skrydžių palydovė dirbo daugelio svajonių darbą: keliavo po pasaulį, nuolat susipažindavo su naujais įdomiais žmonėmis ir už šį malonumą dar gaudavo atlyginimą.

8 Namų Apyvokos Daiktai, Kurie Gali Nužudyt Jūsų Augintinį Straipsniai

Ką daryti, kad tavo numylėtinio gyvybė neužgestų kuo ilgiau? Perskaityk šią svarbią informaciją!

Vaikai Instagrame Nebūtinai Tokie Pat Kaip Realiame Gyvenime... Straipsniai

Vaikai vaikučiai... Mes svajojame, kad jie būtų tobuli maži angelėliai, kurie augtų gražūs, švarūs ir netriukšmautų. Bet šios svajonės dažnai neatitinka realybės.

Jei Namuose Nenusiaunate Batų, Kenkiate Savo Sveikatai Straipsniai

Dėvi batus namie? Hjustono universiteto tyrėjai atskleidė, kad beveik pusėje avalynės veisiasi...

Rastas Dingusios Trimetės Kūnas. Dėl Šios Tragedijos Kaltint Save Gali Tik Jos Tėvas! Straipsniai

Tėvas prisipažino, kad savo dukrelę, kuri turėjo vystymosi ir bendravimo sutrikimų, žiauriai nubaudė — dėl to, kad ji negėrė pieno, naktį išvijo mažylę iš namų ir liepė stovėti prie medžio.

18 Būdų, Kaip Socialinė Medija Gali Meluoti Straipsniai

Netikėk viskuo, ką matai internete! Egzistuoja daugybė būdų, kaip manipuliuoti vaizdais! Tik pažvelk!

Nepakartojamas Senelis Intensyviosios Terapijos Skyriuje Kūdikiams Dainuoja Lopšines Straipsniai

Rinkodaros vadovas pastaruosius 12 metų lanko per anksti gimusius kūdikius. Žinot kodėl?

Idėjos Helovino Makiažui, Su Kuriuo Atrodysi Baisiai Gražiai! Straipsniai

20 nepakartojamo Helovino makiažo idėjų vakarėliui su draugais. Patikėk, jis bus nepamirštamas!

7 Simptomai, Perspėjantys Apie Krūties Vėžį Straipsniai

Krūties vėžys – viena dažniausiai pasitaikančių vėžio formų tarp moterų, tad būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos 7 simptomus!

Kaip Pirkti Rūbus, Kad Jie Tarnautų Daugybę Metų? Straipsniai

7 patarimai, kaip protingai įsigyti rūbus, kurie tarnaus ilgai ir bus verti kiekvieno išleisto Euro!

12 Požymių, Kad Esi Protingesnis Žmogus Nei Manai Straipsniai

Šie 12 Požymių Atskleis, Kad Galbūt Esi Protingesnis Nei Vidutinis Žmogus, Arba Kaip Investuoti Į Savo Vaiko Smegenis!

Meilučiai, Švelnučiai, Gražučiai, Bet Ne Kačiukai! Kas? Straipsniai

Šie veršeliai drąsiai savo mielumu galėtų konkuruot su kačiukais ar šuniukais! Tik pažiūrėkit!

Moteris Taikliai Pasijuokė Iš Žvaigždžių Asmenukių Straipsniai

Moteris parodė, kaip natūraliai turėtų atrodyti žvaigždžių asmenukės, ir žmonės buvo sužavėti!