10 Jauniausių Žudikų Istorijoje!

Kažin, ar kas išdrįs prieštarauti minčiai, kad atimti gyvybę — ne žaidimas, o pats rimčiausias nusikaltimas, juolab tokio siaubingo veiksmo jokiomis aplinkybėmis neturėtų daryti vaikai. Juk vaikams ne vieta teisme, kur nagrinėjami teisiniai ir etiniai suaugusiųjų gyvenimo nusižengimai.

Tačiau vaikai-kariai (kurie niekad negalėjo pasirinkti kito kelio), kaip ir vaikai-žudikai egzistuoja. Tikriausiai, niekada nesužinosime, kas paskatino šiuos jaunus žmones tapti žudikais, tačiau galime perskaityti jų sukrečiančias istorijas.

1

Alyssa Bustamante

Penkiolikmetė Alyssa Bustamante nužudė savo įseserės devynmetę draugę Elizabeth Olten. Alyysa šį nusikaltimą labai kruopščiai suplanavo.

Ji nusivedė mažametę į mišką, kur jau buvo iškastos dvi kapavietės. Alyysa pasmaugė mergaitę prieš perpjaudama jos gerklę ir riešus bei palikdama ją kape. Tuomet ji grįžo namo ir savo dienoraštyje parašė: „Tai buvo nuostabu.“

source

2

Joshua Phillips

1998-aisiais Joshua Phillips buvo keturiolikos, kai jis nužudė savo aštuonmetę kaimynę Maddie Clifton. Po keletos dienų, kai Maddie dingo, Joshua mama užėjo į savo sūnaus kambarį, kad jį sutvarkytų. Joshua spintoje ji pastebėjo kraujo dėmių.

source Tai sukėlė įtarimų ir buvo pradėtas išsamesnis tyrimas, kurio metu surastas mirusios mergaitės kūnas. Ji buvo nudurta peiliu, o galvos traumos sufleravo apie prieš mirtį vykusias grumtynes tarp jos ir žudiko. Joshua Phillips buvo apkaltintas žmogžudyste ir įkalintas iki gyvos galvos be teisės sulaukti malonės.

source, source

3

Eric Smith

Eric Smith žiauriai nužudė keturmetį Derrick Robie, būdamas vos trylikos. Mažasis berniukas buvo nuviliotas į mišką, paklaidintas, tuomet pasmaugtas, o jo kaukolė suknežinta didžiuliu akmeniu.

source

Eric Smith ankstyvame amžiuje buvo diagnozuoti atsitiktiniai ir nepastovūs pykčio priepuoliai, agresyvus elgesys bei emocijų nevaldymas. 1994 metais jis buvo nuteistas už žmogžudystę. Iki šiol jis jau penkis kartus kreipėsi dėl malonės suteikimo, tačiau jos nesulaukė.

source

4

Curtis ir Catherine Jones

1999-aisiais dvylikametis Curtis ir trylikametė Catherine Jones nušovė savo tėčio merginą Sonya Speights. Policijos teigimu, brolis ir sesuo nužudė moterį, nes nenorėjo, kad jų tėvas ją vestų. Vaikai prisipažino nužudę tėčio draugę, tačiau teigė, kad tai padarė dėl to, jog ji buvo jų seksualinio išnaudojimo liudininkė, ir leido, kad tai įvyktų.

source

Curtis ir Catherine sulaukė bausmės kaip suaugusieji – buvo nuteisti 18 metų nelaisvės. Bausmę jie jau atliko, tačiau jų teistumas išliks visam gyvenimui.

source

5

Paul Gingerich

2010 metais dvylikametis Paul Gingerich ir du jo draugai nušovė 49-erių Phillip Danner, kuris buvo vieno iš jo draugų patėvis. Vaikai buvo suplanavę pabėgti iš namų ir nusprendė, kad draugo patėvis taps kliūtimi jų planui.

source

Paul gavo didžiausią bausmę – buvo nuteistas 25 metams, kadangi jis iššovė lemiamą šūvį.

source

Daugiau!
6

Lionel Tate

1999-aisiais dvylikametis Lionel Tate nužudė vos šešerių sulaukusią Tiffany Eunick iš Floridos (JAV). Paauglys teigė esantis nekaltas, nes mergaitė tiesiog nustojo kvėpuoti, kai jie grūmėsi. Tačiau tyrimas atskleidė, kad mergaitė buvo žiauriai nužudyta – jos kepenys smarkiai pažeistos, o kaukolė sulaužyta.

source

Lionel buvo nuteistas iki gyvos galvos 2001-aisiais. Jis buvo jauniausias žmogus JAV istorijoje, sulaukęs tokios bausmės. Tačiau vėliau bausmė buvo panaikinta dėl kontraversiškų bylos aplinkybių, o Lionel Tate gavo namų areštą. Po kurio laiko paauglys pažeidė namų arešto taisykles ir buvo sugrąžintas į kalėjimą. Kai jis vėl buvo išleistas, 2005 metais jis apiplėšė „Domino Pizza“, tad pakartotinai buvo nuteistas. Šįkart už apiplėšimą jis buvo nuteistas 10 metų kalėjimo, o už arešto taisyklių pažeidimą gavo dar 30.

source

7

Andrew Golden ir Mitchell Johnson

Andrew Golden (14 m.) ir Mitchell Johnson (11 m.) įvykdė bene daugiausiai aukų pareikalavusį susišaudymą mokykloje (JAV). Jie pavogė ginklus iš savo šeimos narių ir atsinešė juos į Vestsaido vidurinę mokyklą Arkanzase, kur nušovė 5 žmones, o dar 15 buvo sužeistų.

source

Didžiausia bausmė nepilnamečiams Arkanzase yra įkalinimas iki 21 metų amžiaus, tad jaunieji žudikai iš kalėjimo išėjo, vos sulaukę 21-erių.

source

8

Mary Bell

Mary Bell, praminta Tinesaido smaugike, pasmaugė keturmetį berniuką vos vieną dieną prieš savo vienuoliktąjį gimtadienį, o dar vieną trimetį berniuką pasmaugė po kelių mėnesių.

source

Nors buvo pasmerkta mirties bausmei, ji buvo paleista iš kalėjimo, kai sulaukė 23 metų. Po ketverių metų ji tapo motina, o 2009-aisiais — senele.

source

9

Jon Venables ir Robert Thompson

Jon Venables ir Robert Thompson buvo vos dešimties, kai nužudė berniuką ir tapo jauniausiais žmonėmis Britanijos istorijoje, nuteistais už žmogžudystę.

source

Prekybos centro filmavimo kameros užfiksavo, kad būtent šie du berniukai tądien buvo pabėgę iš pamokų, trynėsi parduotuvėje ir vėliau įvykdė baisų nusikaltimą. Jie buvo nuteisti 8 metams kalėjimo ir buvo paleisti 2001-aisiais.

source

10

Amarjeet Sada

Jauniausias pasaulio serijinis žudikas Amarjeet Sada iš Indijos buvo 8-erių, kai nužudė tris žmones. Buvo pranešta, kad žmonės iš jo gimtojo kaimelio žinojo apie berniuko pirmąjį nusikaltimą, tačiau manė, kad tai – šeimos reikalas.

source

Taigi jie nepranešė policijai, kai 2006 metais Amarjeet nužudė savo kaimynės 6 mėnesių dukterį ir savo 8 mėnesių seserį. 2007-aisiais ji nužudė savo kaimynės 6 mėnesių amžiaus dukterį. Jis net palydėjo kaimo gyventojus iki nužudymo vietos ir juokdamasis prisipažino, kad suskaldė jos veidą su plyta. Tais pačiais metais jis buvo suimtas ir nuteistas už įvykdytą nusikaltimą. Tačiau apie pirmąsias dvi žmogžudystes nebuvo pranešta, nevyko joks oficialus tyrimas, todėl jis buvo nuteistas tik už vieną nužudymą.

Žymės: shocking, young, murderers,

Komentarai

Nesėkmės Virtuvėje: Lūkesčiai Ir Realybė Straipsniai

Mūsų laimei, šie žmonės pakankamai drąsūs, kad pasidalintų savo nesėkmėmis internete ir mus nustebintų. Štai keletas linksmiausių jiems nutikusių „avarijų“!

Turi Katę? 10 Moksliškai Įrodytų Argumentų, Kodėl Tai Yra Gerai! Straipsniai

Paruošėme 10 argumentų, kuriuos patvirtino mokslininkai, kodėl turėti katę yra naudinga. Tad perskaitykite juos ir toliau „tarnaukite“ savo švelniakailiams ponams.

Kaip Apskaičiuoti Procentus? Straipsniai

Įdomus Ir Neįprastas Būdas Skaičiuoti Tikrai Palengvins Jums Gyvenimą!

Štai Kodėl Meškėnai Yra Nuostabiausi Gyvūnai Pasaulyje Straipsniai

Meškėnai labai mieli! Visiems patinka meškėnai, net ir tiems, kurie mielai iš jų pasisiūtų stilingą ir šiltą kepurę...

Nepatikėsit Princesės Šarlotės Panašumu Į Karalienę Elžbietą Vaikystėje Straipsniai

Princesės Šarlotės ir karalienės Elžbietos panašumas užgniaužia kvapą!

Nuotrauka, Kurioje Senelis Šalia Vėžiu Sergančios 5 Metų Anūkės, Sugraudins Iki Ašarų Straipsniai

Seanas Petersonas serga šonine amiotrofine skleroze (motorinių neuronų liga). Jis beveik negali kalbėti, tačiau jo emocijas išduoda ašaros – penkiametė vyro anūkė serga vėžiu.

10 Patarimų Buičiai, Kurių Iki Šiol Nežinojote Straipsniai

Paruošėme keletą naudingų patarimų, kurių dėka palengvinsite savo buitį! Jie jums padės sutaupyti laiko, nebeteks pirkti brangių priemonių, o jūsų namai švytės švara ir skaniai kvepės!

„Apvalių“ Formų Modelis Atkūrė Apsinuoginusių Įžymybių Nuotraukas Straipsniai

Livija Matthews ryžosi įrodyti, kad nestandartinės kūno formos netrukdo būti žaviu modeliu. Norėdama tai įrodyti, ji atkūrė apsinuoginusių įžymybių nuotraukas.

„Žmogaus-Katino“ Nuotraukos Šokiravo Visuomenę Straipsniai

Internete buvo paviešintos nuotraukos, kuriose nufotografuotas gyvūnas, panašus į žmogaus ir katino hibridą.

Lėlės Keno Antrininkas Atskleidė, Kaip Jis Atrodė Prieš 58 Plastines Operacijas Straipsniai

Ir visa tai jam kainavo 588 000 JAV dolerių! Rodrigo teigia, kad plastinės operacijos neturėtų būti tabu, o drastiški išvaizdos pokyčiai turi daugiau privalumų nei minusų.

Prostitutė Pagimdė Ir Po Valandos Grįžo Dirbti Į Gatvę Straipsniai

„Viena moteris pagimdė vaiką, o nepraėjus nė valandai, grįžo darbuotis į gatvę. Štai kokioje beviltiškoje situacijose yra kai kurios moterys“,- žurnalistams sakė policijos pareigūnė.

6 Nerimą Keliantys Požymiai, Kad Jūsų Kepenys Pažeistos Straipsniai

Štai keletas simptomų, rodančių, kad jūsų organizmo „filtro“ funkcijos sutriko. Jei pastebėjote juos, būtinai apsilankykite pas gydytojus!

Vyras Skriejo Automobiliu 235 km/h Greičiu: Policininkus Šokiravo Jo Keleiviai Straipsniai

Jis vairavo juodą „Holden Commodore“ markės automobilį ir daugiau nei du kartus viršijo leistiną greitį. Policija nusprendė, kad persekioti tokiu greičiu skriejantį kelių erelį pavojinga.

Kodėl Po 30 Metų Pasaulyje Ims Trūkti Šokolado? Straipsniai

Ar mėgstate pasigardžiuoti šokolado batonėliais, šokoladiniais kiškučiais ar keksiukais? Mūsų anūkai gali nebežinoti, koks šokolado skonis, nes teigiama, kad po 30 metų jo nebeliks.

Žavūs Gyvūnai Juokingose Situacijose. Vaizdelis Prajuokins Iki Ašarų! Straipsniai

Kaip jiems tai pavyko? Koks buvo jų planas? Kaip jiems pavyks iš čia išsikrapštyti?

8 Savybės, Kurios Vyrams Patraukliausios Moteryse Straipsniai

Pažvelkite į savybių sąrašą, kuriame surinkti vyrams patys patraukliausi moterų išvaizdos bruožai.

13 Brolių ir Seserų, Kalintų Jų Tėvų Namuose, Istorija Sukrės Net Stipriausių Nervų Skaitytojus Straipsniai

„Keturi maži vaikai, atsiklaupę ant kelių, vaikščiojo žole. Tai man pasirodė labai keista, nes buvo naktis“,- pasakojo kaimynė, išvydusi vaikus spalį.

Kanadiečių Pora Priglaudė Mažą Paršelį, Kuris Užaugo Į 300 Kg Sveriančią Kiaulę Straipsniai

Kai kanadiečiai Styvas Dženkinsas ir Derekas Volteris priglaudė Ester, jie manė, kad tai nykštukinis veislinis paršelis.

Vienas Dvynys Gimė 2017, O Kitas – 2018 Metais Straipsniai

Dvynukai Joaquinas ir Aitana de Jesus Ontiveros turėjo gimti 2018 metų sausio 27 dieną. Tačiau jų motinai sąrėmiai prasidėjo Naujųjų metų dieną.

Leisdami Šuniui Laižyti Veidą, Kenkiate Savo Sveikatai Straipsniai

Kadangi šunys negali paspausti „patinka“ prie mūsų nuotraukų ar įrašų socialiniuose tinkluose, jie savo prielankumą rodo kitaip. Pavyzdžiui, laižydami šeimininko veidą.

Auksaspalvis Retriveris Gavo Dovanų... Šuniuką Straipsniai

Tik pažvelkite, kas nutiko, kai auksaspalvis retriveris vardu Kešas pamatė, ką gavo dovanų…

8 Faktai, Kurių Nežinojote Apie Ožiaragius Straipsniai

Štai 8 faktai, kurių nežinojote apie Ožiaragius, bet norėtumėte žinoti!

10 Simptomų, Kurių Negalima Ignoruoti! Straipsniai

Simptomai parodo organizmo sutrikimus, būseną ir ligas. Štai 10 simptomų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį!