10 Jauniausių Žudikų Istorijoje!

Kažin, ar kas išdrįs prieštarauti minčiai, kad atimti gyvybę — ne žaidimas, o pats rimčiausias nusikaltimas, juolab tokio siaubingo veiksmo jokiomis aplinkybėmis neturėtų daryti vaikai. Juk vaikams ne vieta teisme, kur nagrinėjami teisiniai ir etiniai suaugusiųjų gyvenimo nusižengimai.

Tačiau vaikai-kariai (kurie niekad negalėjo pasirinkti kito kelio), kaip ir vaikai-žudikai egzistuoja. Tikriausiai, niekada nesužinosime, kas paskatino šiuos jaunus žmones tapti žudikais, tačiau galime perskaityti jų sukrečiančias istorijas.

1

Alyssa Bustamante

Penkiolikmetė Alyssa Bustamante nužudė savo įseserės devynmetę draugę Elizabeth Olten. Alyysa šį nusikaltimą labai kruopščiai suplanavo.

Ji nusivedė mažametę į mišką, kur jau buvo iškastos dvi kapavietės. Alyysa pasmaugė mergaitę prieš perpjaudama jos gerklę ir riešus bei palikdama ją kape. Tuomet ji grįžo namo ir savo dienoraštyje parašė: „Tai buvo nuostabu.“

source

2

Joshua Phillips

1998-aisiais Joshua Phillips buvo keturiolikos, kai jis nužudė savo aštuonmetę kaimynę Maddie Clifton. Po keletos dienų, kai Maddie dingo, Joshua mama užėjo į savo sūnaus kambarį, kad jį sutvarkytų. Joshua spintoje ji pastebėjo kraujo dėmių.

source Tai sukėlė įtarimų ir buvo pradėtas išsamesnis tyrimas, kurio metu surastas mirusios mergaitės kūnas. Ji buvo nudurta peiliu, o galvos traumos sufleravo apie prieš mirtį vykusias grumtynes tarp jos ir žudiko. Joshua Phillips buvo apkaltintas žmogžudyste ir įkalintas iki gyvos galvos be teisės sulaukti malonės.

source, source

3

Eric Smith

Eric Smith žiauriai nužudė keturmetį Derrick Robie, būdamas vos trylikos. Mažasis berniukas buvo nuviliotas į mišką, paklaidintas, tuomet pasmaugtas, o jo kaukolė suknežinta didžiuliu akmeniu.

source

Eric Smith ankstyvame amžiuje buvo diagnozuoti atsitiktiniai ir nepastovūs pykčio priepuoliai, agresyvus elgesys bei emocijų nevaldymas. 1994 metais jis buvo nuteistas už žmogžudystę. Iki šiol jis jau penkis kartus kreipėsi dėl malonės suteikimo, tačiau jos nesulaukė.

source

4

Curtis ir Catherine Jones

1999-aisiais dvylikametis Curtis ir trylikametė Catherine Jones nušovė savo tėčio merginą Sonya Speights. Policijos teigimu, brolis ir sesuo nužudė moterį, nes nenorėjo, kad jų tėvas ją vestų. Vaikai prisipažino nužudę tėčio draugę, tačiau teigė, kad tai padarė dėl to, jog ji buvo jų seksualinio išnaudojimo liudininkė, ir leido, kad tai įvyktų.

source

Curtis ir Catherine sulaukė bausmės kaip suaugusieji – buvo nuteisti 18 metų nelaisvės. Bausmę jie jau atliko, tačiau jų teistumas išliks visam gyvenimui.

source

5

Paul Gingerich

2010 metais dvylikametis Paul Gingerich ir du jo draugai nušovė 49-erių Phillip Danner, kuris buvo vieno iš jo draugų patėvis. Vaikai buvo suplanavę pabėgti iš namų ir nusprendė, kad draugo patėvis taps kliūtimi jų planui.

source

Paul gavo didžiausią bausmę – buvo nuteistas 25 metams, kadangi jis iššovė lemiamą šūvį.

source

Daugiau!
6

Lionel Tate

1999-aisiais dvylikametis Lionel Tate nužudė vos šešerių sulaukusią Tiffany Eunick iš Floridos (JAV). Paauglys teigė esantis nekaltas, nes mergaitė tiesiog nustojo kvėpuoti, kai jie grūmėsi. Tačiau tyrimas atskleidė, kad mergaitė buvo žiauriai nužudyta – jos kepenys smarkiai pažeistos, o kaukolė sulaužyta.

source

Lionel buvo nuteistas iki gyvos galvos 2001-aisiais. Jis buvo jauniausias žmogus JAV istorijoje, sulaukęs tokios bausmės. Tačiau vėliau bausmė buvo panaikinta dėl kontraversiškų bylos aplinkybių, o Lionel Tate gavo namų areštą. Po kurio laiko paauglys pažeidė namų arešto taisykles ir buvo sugrąžintas į kalėjimą. Kai jis vėl buvo išleistas, 2005 metais jis apiplėšė „Domino Pizza“, tad pakartotinai buvo nuteistas. Šįkart už apiplėšimą jis buvo nuteistas 10 metų kalėjimo, o už arešto taisyklių pažeidimą gavo dar 30.

source

7

Andrew Golden ir Mitchell Johnson

Andrew Golden (14 m.) ir Mitchell Johnson (11 m.) įvykdė bene daugiausiai aukų pareikalavusį susišaudymą mokykloje (JAV). Jie pavogė ginklus iš savo šeimos narių ir atsinešė juos į Vestsaido vidurinę mokyklą Arkanzase, kur nušovė 5 žmones, o dar 15 buvo sužeistų.

source

Didžiausia bausmė nepilnamečiams Arkanzase yra įkalinimas iki 21 metų amžiaus, tad jaunieji žudikai iš kalėjimo išėjo, vos sulaukę 21-erių.

source

8

Mary Bell

Mary Bell, praminta Tinesaido smaugike, pasmaugė keturmetį berniuką vos vieną dieną prieš savo vienuoliktąjį gimtadienį, o dar vieną trimetį berniuką pasmaugė po kelių mėnesių.

source

Nors buvo pasmerkta mirties bausmei, ji buvo paleista iš kalėjimo, kai sulaukė 23 metų. Po ketverių metų ji tapo motina, o 2009-aisiais — senele.

source

9

Jon Venables ir Robert Thompson

Jon Venables ir Robert Thompson buvo vos dešimties, kai nužudė berniuką ir tapo jauniausiais žmonėmis Britanijos istorijoje, nuteistais už žmogžudystę.

source

Prekybos centro filmavimo kameros užfiksavo, kad būtent šie du berniukai tądien buvo pabėgę iš pamokų, trynėsi parduotuvėje ir vėliau įvykdė baisų nusikaltimą. Jie buvo nuteisti 8 metams kalėjimo ir buvo paleisti 2001-aisiais.

source

10

Amarjeet Sada

Jauniausias pasaulio serijinis žudikas Amarjeet Sada iš Indijos buvo 8-erių, kai nužudė tris žmones. Buvo pranešta, kad žmonės iš jo gimtojo kaimelio žinojo apie berniuko pirmąjį nusikaltimą, tačiau manė, kad tai – šeimos reikalas.

source

Taigi jie nepranešė policijai, kai 2006 metais Amarjeet nužudė savo kaimynės 6 mėnesių dukterį ir savo 8 mėnesių seserį. 2007-aisiais ji nužudė savo kaimynės 6 mėnesių amžiaus dukterį. Jis net palydėjo kaimo gyventojus iki nužudymo vietos ir juokdamasis prisipažino, kad suskaldė jos veidą su plyta. Tais pačiais metais jis buvo suimtas ir nuteistas už įvykdytą nusikaltimą. Tačiau apie pirmąsias dvi žmogžudystes nebuvo pranešta, nevyko joks oficialus tyrimas, todėl jis buvo nuteistas tik už vieną nužudymą.

Žymės: shocking, young, murderers,

Komentarai

Nėščios Moters Fotosesijoje Dalyvavo 20 000 Gyvų Bičių! Straipsniai

Lažinuos, kad tokios nėščiosios fotosesijos jums dar neteko matyti!

Kada Tavo Kūdikis Turėtų Miegot Ir Kiek? Straipsniai

Jei tavo vaikas turi miego problemų ir jam sudėtinga atsikelti rytais, privalai perskaityti šį straipsnį! Tai tau gali padėti labiau nei įsivaizdavai!

16 Blogiausių Įmanomų Svetainės Dizaino Klaidų Straipsniai

Kartais dėl kelių paprastų ir neapgalvotų klaidų galima sugadint visą kambario (ar namo) interjerą. Perskaityk ir sužinok jas!

Loteriją Laimėjusi Moteris Paaukojo Pinigų Savo Pastoriui, O Šis Ją Padavė Į Teismą Straipsniai

Marie Holmes iš Pietų Karolinos (JAV), keturių vaikų mama, turėjo dirbti kelis darbus, kad sudurtų galą su galu. Netekusi vilties, ji išmėgino laimę loterijoje.

Juokingiausios Manikiūro Tendencijos, Kurios Neturėtų Egzistuot! Straipsniai

Kartais žmonės sugalvoja tokių keistų idėjų kaip, pavyzdžiui, menininkė Dain Yoon iš Pietų Korėjos!

7 Maisto Produktai, Kurie Paskatins Plaukų Augimą Straipsniai

Yra keletas veiksmingų būdų, kad jūsų plaukai augtų stori ir stiprūs bei išvengtumėt jų slinkimo. Ir tai daug paprasčiau nei jūs manėte...

10 Įpročių, Kurie Jums Trukdo Numest Svorį Straipsniai

Numest svorio nelengva, todėl daugelis mėgsta nuotraukas, kuriose užfiksuoti žmonių pokyčiai „prieš“ ir „po“. Netekti antsvorio sveiku būdu – tarsi nuolatinis lipimas į kalną...

Tėvai-Nevykėliai Ir Jų Nesėkmingas Elgesys, Užfiksuotas Nuotraukose Straipsniai

Tokie tėvai-nevykėliai mus priverčia jaustis geriau dėl savo nesėkmių, auklėjant vaikus. Gerai, kad jie pasidalijo savo patirtimi su mumis internete, ir galime smagiai pasijuokti.

Tokie Mieli, O Gali Padaryt Tiek Netvarkos! Straipsniai

Beje, mūsų augintiniai sugeba namuose sukelti tikrą „cunamį“! Štai keletas atvejų, kai jie vos nenugriovė šeimininkų namų!

4 Puikūs Būdai Atpažint Melagius Straipsniai

Jei nežinote vieno patikrinto triuko, kuris padės atpažint melagį, yra keletas požymių, kurie išduos tokį žmogų. Įsidėmėkit juos!

Pažvelkit, Kaip Neįtikėtinai Pasikeitė Žmonės, Nustoję Vartot Narkotikus Straipsniai

Daug drąsių žmonių laimėjo kovą su priklausomybėmis. Štai 8 žmonių istorijos, kurie vienu metu buvo paslydę ir vartojo narkotikus, tačiau vėliau atsitiesė ir grįžo į gyvenimą.

9 Patarimai, Kaip Išgyventi Pavojingose Situacijose Straipsniai

Niekad negali žinoti, kada pateksi į sudėtingą situaciją, kai kils pavojus tavo gyvybei. Kartais net pati „nekalčiausia“ veikla ar eilinis pasivaikščiojimas gamtoje gali tapti lemtingu...

Tatuiruočių Fanatikės Margina Odą Net Ir Aplink Krūtis! Straipsniai

Vienas silpniausių, o gal ir silpniausias argumentas prieš tatuiruotes – kad jos atrodys baisiai, kai pasensi...

Naujausios Šio Rudens Manikiūro Tendencijos Laukia Tavo Dėmesio Straipsniai

Neatsilik nuo naujausių šių metų rudens manikiūro tendencijų – šok į mados traukinį ir važiuojam!

Iš Storulių Į Manekenus: Šie Žmonių Kūno Pokyčiai Jus Pritrenks! Straipsniai

Netikit? Tuomet pažvelkit į šiuos neįtikėtinus žmonių kūno pokyčius – jie tikrai jus įkvėps.

Moteris Po Vyro Mirties Priglaudė Nemylimą Mirštantį Šunį Straipsniai

Kai Melani Andrews įžengė į gyvūnų prieglaudą sakydama „noriu seniausio šuns, kurį turite, ir tokio, kurio nieks nenori priglausti“, prieglaudos darbuotojai žinojo, ko jai reikia.

Penktokas Apšvietė Bendruomenę Lempomis Iš Vandens Butelių Straipsniai

Šis jaunasis išradėjas pastebėjo, kad keletas namų kaimynystėje neturi šviesos. Kai jis išsiaiškino, kad kaimynai apskritai neturi elektros, pradėjo analizuoti, kaip galima jiems padėti.

Mirštanti Moteris Įveikė Vėžį Ciberžolės Pagalba Straipsniai

Dieneke Ferguson su kraujo vėžiu kovoju penkerius metus – ir jai buvo nedaug vilties išgyti. Tačiau tada ji išmėgino kurkuma, kuris yra pagrindinis ciberžolės prieskonių komponentas.

Rankos Neturintis Modelis Savo Silpnybę Pavertė Stiprybe Straipsniai

„Tu niekada netapsi modeliu, nes neturi dviejų rankų. Mėginau paaiškinti, kad turiu protezą ir galiu jį dėvėti“,- pasakoja Shaholly Ayers.

10 Jauniausių Žudikų Istorijoje! Straipsniai

Tikriausiai, niekada nesužinosime, kas paskatino šiuos jaunus žmones tapti žudikais, tačiau galime perskaityti jų sukrečiančias istorijas.

29 Neįtikėtino Mielumo Tarnybiniai Šunyčiai Pirmą Dieną Darbe Straipsniai

Tarnybiniai šunys pradedami dresuoti būdami dar visai maži. Pažvelkit į šiuos mažyčius šuniukus pirmąją savo tarnybos dieną!

Šių Šunų Draugystei Nėra Neįveikiamų Kliūčių Straipsniai

Messy ir Audi, du šunys iš Tailando, draugauja metus laiko, net ir nematydami viens kito.

Užtvindytame Nepale Turistus Gelbėjo... Drambliai Straipsniai

Nepalą užklupo vienos stipriausių liūčių per šį dešimtmetį, ir net drambliai padeda gelbėti į bėdą patekusius turistus.

9 Pratimai, Kurie Padės Atsikratyt Pilvo Riebalų Straipsniai

Tau nereikės eit į sporto salę – visus pratimus galėsi atlikt namuose savarankiškai!

12 SUBTILIŲ Neištikimybės Požymių Straipsniai

Kūno kalbos ekspertas Judi James teigia, kad elgesys gali išduoti, jog žmogus yra neištikimas, ir jūs tai galite pastebėti!

Pasaka, Virtusi Realybe: Moteris Ištekėjo Už Jos Gyvybę Išgelbėjusio Herojaus Straipsniai

Gydytojai sakė, kad Melisa nebevaikščios ir net nebesišypsos, tačiau gyvenimas suplanavo kitaip...

33 Nuotraukos, Įrodančios, Kaip Nerealu Vaikams Augt Su Naminiais Gyvūnėliais Straipsniai

Vaikams be galo svarbu augti kartu su naminiais gyvūnėliais – tai draugystė be išlygų! Štai keletas mielų nuotraukų, kuriose vaikai šėlsta su savo augintiniais!

Pigių Kelionių Organizatorius Atsiprašo, Kad Sugadino Šeimos Atostogas, Apkrėtęs Juos... Blakėmis Straipsniai

Pora manė, kad išbėrimai ant jų kūnų atsirado dėl alergijos augalams. Tačiau greitai jie pamatė po jų lovas ropojančius gyvius...

Siaubingos Odos Vėžio Nuotraukos, Kuriomis Pasidalino Moteris, Kad Paskatintų Naudot Apsaugą Nuo Saulės Straipsniai

„Prašau nesideginti saulėje, o vietoj to rinktis savaiminio įdegio priemones. Įdegis – ne sveikos odos požymis, jis jai kenkia“,- sako Bethany Greenway.

Naudingi Patarimai, Kaip Atskirti Širdies Priepuolį Nuo Nerimo Straipsniai

Niekam nepatinka būt užpultam, ypač jei tai panikos ar širdies priepuolis. O šiem dviem „niekšam“ būdingi labai panašūs simptomai, kuriuos sunku atskirti.