12 Itin Netikėtų Mirčių... Būtų Juokinga, Jei Nebūtų Graudu!

Tavo mirtis gali būti ir ne itin ori. Daugelis svajoja apie ramią mirtį — tiesiog užmigti ir paprasčiausiai neprabusti, tačiau taip nutinka retokai... Kai kurie iš mūsų mirs keistu, šokiruojančiu būdu, kaip ir šie 12 nelaimėlių.

1

Nuogas Vyras Užduso, Ant Galvos Užsimaukšlinęs Prezervatyvą

Garis Ašbrukas (31), tikriausiai, manė, kad užsimaukšlinęs ant galvos prezervatyvą ir pripildęs jį azoto oksido, patirs malonumą neįprastu būdu. Deja, vyras užduso, o jo nuogas kūnas buvo rastas šalia lovos.

source

2

Vyras Mirė, Paskendęs Šokolado Statinėje

Vincentas Smitas mirė, kai paslydęs įkrito į ištirpusio ir iki 50 °C įkaitusio šokolado statinę. Jis dirbo šokolado fabrike Kamdene, Naujajame Džersyje. Vyras pildė šokolado atsargas, paslydo, įkrito į statinę ir prarado sąmonę, kai šokolado maišytuvas trenkė jam per galvą. Vincentas statinėje praleido apie 10 minučių, tačiau kai jį ištraukė, buvo konstatuota jo mirtis.

source

3

Paauglė Žuvo Nuo Smūgio Ledo Ritulio Rite

2002-ųjų kovo 16 dieną trylikametė Britanė Cecil stebėjo ledo ritulio varžybas Nacionalinėje Kolumbo arenoje, Ohajo valstijoje, JAV. Į mergaitę pataikė vieno iš žaidėjų į vartus mušta ledo ritulio ritė. Ji nuskriejo už vartų, perskrido stiklą, skiriantį žiūrovus nuo ledo aikštelės, ir pataikė mergaitei į galvą. Po 48 valandų paauglė mirė. Ji tapo pirmąja auka JAV nacionalinės ledo ritulio lygos istorijoje.

source

4

Visą Futbolo Komandą Nutrenkė Žaibas

Kongo Demokratinėje Respublikoje vykusios futbolo rungtynės baigėsi tragiškai, kai visą į šias varžybas atvykusią priešininkų komandą nutrenkė žaibas. Keista, tačiau šeimininkų komanda nė trupučio nenukentėjo!

source

5

Moterį Užgriuvo Greitojo Maisto Restorano „Taco Bell“ Reklaminis Ženklas

Diana Durre savo automobiliu važiavo susitikti su žmonėmis, kuriems turėjo parduoti du šunis. Susitikti buvo sutarta prie greitojo maisto restorano „Taco Bell“ reklaminio ženklo. Kai ji atvyko į sutartą vietą, 23 metrų aukščio reklaminis ženklas nuvirto tiesiai ant moters sunkvežimio stogo ir ją mirtinai sužalojo. Ekspertai teigė, kad ženklas neatlaikė stipraus vėjo gūsių. Beje, šunys, kuriuos moteris atvežė parduoti, šį nelaimingą atsitikimą išgyveno!

source

6

Italų Striptizo Šokėja Užduso Gimtadienio Torto Viduje

Gina Lalapola (23), striptizo šokėja iš Italijos, buvo pasamdyta viengungių vakarėliui. Ji turėjo iššokti iš milžiniško torto vidaus ir sušokti jubiliatui. Tačiau torte, kurio viduje ji turėjo laukti vakarėlio pradžios, nebuvo jokios ventiliacijos, todėl moteris tiesiog užduso.

source

Daugiau!
7

Vyras Mirė, Nes Iš Greitosios Pagalbos Mašinos Iškrito Lova, Kurioje Jis Gulėjo

Edvardas Juchnievič (76) žuvo 1991 metais. Senjorui pasijutus blogai, atvyko greitoji pagalba ir vyras buvo paguldytas į joje esančią lovą su ratukais, tačiau lova iš automobilio išriedėjo, o kartu su ja ir joje gulintis Edvardas. Senolis krisdamas mirtinai susižeidė galvą. Medikai paliko vyrą be priežiūros, kol kalbėjosi telefonu su ligonine, į kurią turėjo jį nuvežti.

source

8

Stiuardesė Buvo „Išsiurbta“ Iš Lėktuvo

Klarabela Lansing, stiuardesė, dirbusi „Aloha“ oro bendrovėje, skrido į Maui salą Havajuose, kai įvyko sprogimas, nuplėšęs stogą pusei lėktuvo. Ji tiesiog buvo „išsiurbta“ iš lėktuvo ir buvo vienintelė žuvusi auka, nes visi kiti išgyveno nelaimę ir lėktuvas sėkmingai nusileido Havajuose.

source

9

Vyrą Savo Žmonos Laidotuvėse Užpuolė Bitės

Kad žmogus mirtų, jį bitės turėtų sukąsti 1000 įkandimų. Jaam Singh Girdhan Barelos (50) žmona buvo kremuojama Kargone, Indijoje, o netoliese buvo keletas bičių avilių. Bitės užpuolė laidotuvių dalyvius. Išlydėjęs savo žmoną į amžinąją kelionę, nuo šimtų bičių įkandimų netrukus mirė ir šis vyras.

source

10

Nesmagi Linksmųjų Kalnelių Prižiūrėtojo Mirtis

Karuselių prižiūrėtojas Dagas Makėjus (40) dirbo vienoje mugėje Sietle (JAV). Vyras turėjo karts nuo karto užpurkšti skysčio ant linksmųjų kalnelių bėgių, kad šie geriau slystų. Tačiau netikėtai ilgaplaukio prižiūrėtojo plaukus įsuko linksmųjų kalnelių vežimėlio ratas, ir jis buvo akimirksniu iškeltas į orą, o tada nukrito ir užsimušė.

source

11

Teisininkas iškrito per dangoraižio langą, kai norėjo pademonstruoti langų patikimumą

Garis Ho (38) buvo Holden Day Wilson advokatų kontoros vyresnysis partneris Toronte, Kanadoje. 1993 metais firmos biure viešintiems teisės studentams jis norėjo parodyti, kad dangoraižio, kuriame įsikūrusi kontora, langai yra neišdaužiami. Tačiau stiklas dužo ir vyras iškrito iš 24 aukšto, nukrito ant žemės ir užsimušė. Iki tol jis sėkmingai demonstruodavo šį triuką ir nieko blogo nenutiko. Tačiau tąkart likimas iš jo pasišaipė...

source

12

Vyrą Sutraiškė Nusižudyti Bandžiusi Moteris

Viena iš Barselonos kilusi moteris norėjo nusižudyti iššokdama pro langą iš 8 aukšto. Deja, bet krisdama ji netyčia kliudė ir visai niekuo dėtą žmogų. Moteris mirė iš karto, o 50-etis ukrainietis, ant kurio ji užkrito, mirė ligoninėje. Jo žmona atsipirko keliais nedideliais sužeidimais.

source

Komentarai

Daugiau Testų