12 Itin Netikėtų Mirčių... Būtų Juokinga, Jei Nebūtų Graudu!

Tavo mirtis gali būti ir ne itin ori. Daugelis svajoja apie ramią mirtį — tiesiog užmigti ir paprasčiausiai neprabusti, tačiau taip nutinka retokai... Kai kurie iš mūsų mirs keistu, šokiruojančiu būdu, kaip ir šie 12 nelaimėlių.

1

Nuogas Vyras Užduso, Ant Galvos Užsimaukšlinęs Prezervatyvą

Garis Ašbrukas (31), tikriausiai, manė, kad užsimaukšlinęs ant galvos prezervatyvą ir pripildęs jį azoto oksido, patirs malonumą neįprastu būdu. Deja, vyras užduso, o jo nuogas kūnas buvo rastas šalia lovos.

source

2

Vyras Mirė, Paskendęs Šokolado Statinėje

Vincentas Smitas mirė, kai paslydęs įkrito į ištirpusio ir iki 50 °C įkaitusio šokolado statinę. Jis dirbo šokolado fabrike Kamdene, Naujajame Džersyje. Vyras pildė šokolado atsargas, paslydo, įkrito į statinę ir prarado sąmonę, kai šokolado maišytuvas trenkė jam per galvą. Vincentas statinėje praleido apie 10 minučių, tačiau kai jį ištraukė, buvo konstatuota jo mirtis.

source

3

Paauglė Žuvo Nuo Smūgio Ledo Ritulio Rite

2002-ųjų kovo 16 dieną trylikametė Britanė Cecil stebėjo ledo ritulio varžybas Nacionalinėje Kolumbo arenoje, Ohajo valstijoje, JAV. Į mergaitę pataikė vieno iš žaidėjų į vartus mušta ledo ritulio ritė. Ji nuskriejo už vartų, perskrido stiklą, skiriantį žiūrovus nuo ledo aikštelės, ir pataikė mergaitei į galvą. Po 48 valandų paauglė mirė. Ji tapo pirmąja auka JAV nacionalinės ledo ritulio lygos istorijoje.

source

4

Visą Futbolo Komandą Nutrenkė Žaibas

Kongo Demokratinėje Respublikoje vykusios futbolo rungtynės baigėsi tragiškai, kai visą į šias varžybas atvykusią priešininkų komandą nutrenkė žaibas. Keista, tačiau šeimininkų komanda nė trupučio nenukentėjo!

source

5

Moterį Užgriuvo Greitojo Maisto Restorano „Taco Bell“ Reklaminis Ženklas

Diana Durre savo automobiliu važiavo susitikti su žmonėmis, kuriems turėjo parduoti du šunis. Susitikti buvo sutarta prie greitojo maisto restorano „Taco Bell“ reklaminio ženklo. Kai ji atvyko į sutartą vietą, 23 metrų aukščio reklaminis ženklas nuvirto tiesiai ant moters sunkvežimio stogo ir ją mirtinai sužalojo. Ekspertai teigė, kad ženklas neatlaikė stipraus vėjo gūsių. Beje, šunys, kuriuos moteris atvežė parduoti, šį nelaimingą atsitikimą išgyveno!

source

6

Italų Striptizo Šokėja Užduso Gimtadienio Torto Viduje

Gina Lalapola (23), striptizo šokėja iš Italijos, buvo pasamdyta viengungių vakarėliui. Ji turėjo iššokti iš milžiniško torto vidaus ir sušokti jubiliatui. Tačiau torte, kurio viduje ji turėjo laukti vakarėlio pradžios, nebuvo jokios ventiliacijos, todėl moteris tiesiog užduso.

source

Daugiau!
7

Vyras Mirė, Nes Iš Greitosios Pagalbos Mašinos Iškrito Lova, Kurioje Jis Gulėjo

Edvardas Juchnievič (76) žuvo 1991 metais. Senjorui pasijutus blogai, atvyko greitoji pagalba ir vyras buvo paguldytas į joje esančią lovą su ratukais, tačiau lova iš automobilio išriedėjo, o kartu su ja ir joje gulintis Edvardas. Senolis krisdamas mirtinai susižeidė galvą. Medikai paliko vyrą be priežiūros, kol kalbėjosi telefonu su ligonine, į kurią turėjo jį nuvežti.

source

8

Stiuardesė Buvo „Išsiurbta“ Iš Lėktuvo

Klarabela Lansing, stiuardesė, dirbusi „Aloha“ oro bendrovėje, skrido į Maui salą Havajuose, kai įvyko sprogimas, nuplėšęs stogą pusei lėktuvo. Ji tiesiog buvo „išsiurbta“ iš lėktuvo ir buvo vienintelė žuvusi auka, nes visi kiti išgyveno nelaimę ir lėktuvas sėkmingai nusileido Havajuose.

source

9

Vyrą Savo Žmonos Laidotuvėse Užpuolė Bitės

Kad žmogus mirtų, jį bitės turėtų sukąsti 1000 įkandimų. Jaam Singh Girdhan Barelos (50) žmona buvo kremuojama Kargone, Indijoje, o netoliese buvo keletas bičių avilių. Bitės užpuolė laidotuvių dalyvius. Išlydėjęs savo žmoną į amžinąją kelionę, nuo šimtų bičių įkandimų netrukus mirė ir šis vyras.

source

10

Nesmagi Linksmųjų Kalnelių Prižiūrėtojo Mirtis

Karuselių prižiūrėtojas Dagas Makėjus (40) dirbo vienoje mugėje Sietle (JAV). Vyras turėjo karts nuo karto užpurkšti skysčio ant linksmųjų kalnelių bėgių, kad šie geriau slystų. Tačiau netikėtai ilgaplaukio prižiūrėtojo plaukus įsuko linksmųjų kalnelių vežimėlio ratas, ir jis buvo akimirksniu iškeltas į orą, o tada nukrito ir užsimušė.

source

11

Teisininkas iškrito per dangoraižio langą, kai norėjo pademonstruoti langų patikimumą

Garis Ho (38) buvo Holden Day Wilson advokatų kontoros vyresnysis partneris Toronte, Kanadoje. 1993 metais firmos biure viešintiems teisės studentams jis norėjo parodyti, kad dangoraižio, kuriame įsikūrusi kontora, langai yra neišdaužiami. Tačiau stiklas dužo ir vyras iškrito iš 24 aukšto, nukrito ant žemės ir užsimušė. Iki tol jis sėkmingai demonstruodavo šį triuką ir nieko blogo nenutiko. Tačiau tąkart likimas iš jo pasišaipė...

source

12

Vyrą Sutraiškė Nusižudyti Bandžiusi Moteris

Viena iš Barselonos kilusi moteris norėjo nusižudyti iššokdama pro langą iš 8 aukšto. Deja, bet krisdama ji netyčia kliudė ir visai niekuo dėtą žmogų. Moteris mirė iš karto, o 50-etis ukrainietis, ant kurio ji užkrito, mirė ligoninėje. Jo žmona atsipirko keliais nedideliais sužeidimais.

source

Komentarai

„Bored Panda“ Skaitytojai Dalijasi Savo Geriausiais Buties Patarimais Straipsniai

Gali juos pavadint, kaip nori — triukais, patarimais ar dar bala žino kaip – svarbiausia, kad jie gali padėt palengvinti tavo buitį.

6 Požymiai, Kad Tavo Kūnui Reikalinga Pagalba Straipsniai

Kartais net nekaltai atrodančios smulkmenos reiškia, kad turėtum savimi geriau rūpintis. Štai keletas požymių, į kuriuos TIKRAI vertėtų atkreipt dėmesį!

Ką Tik Gimęs Kūdikis Nepaleido Savo Mamos Nė Per Žingsnį! Straipsniai

Ši naujagimė įrodė, kad motiną ir vaiką sieja nepaaiškinamas magiškas ryšys!

Padėkit Nuspręst, Ar Šie Sportiniai Bateliai Rožiniai Ir Balti, O Gal Mėlyni Ir Pilki? Straipsniai

Tik pažiūrėkit į šiuos sportinius batelius! Ar galit pasakyt, kokios jie spalvos? Tai nėra taip paprasta, nes skirtingiems žmonėms jie atrodo skirtingų spalvų! Tai rožiniai ar mėlyni?

13 „Hario Poterio“ Veikėjų Ir Jų Antrininkai-Garsenybės Straipsniai

Filmai apie Harį Poterį mums suformavo bene ryškiausią vaizdą, kaip atrodo šios knygos veikėjai. O tada pradėjome pastebėti, kad kai kurios įžymybės galėtų būti šių veikėjų antrininkės!

Kaip Atpažinti, Kad Jūsų Organizmui Trūksta Geležies? Straipsniai

7 simptomai, kurie sufleruoja, kad jums gali būti mažakraujystė. Nepamirškit kreiptis į gydytoją!

Likimas Nenuspėjamas: Bombos Auka Tapo Modeliu Ir Parolimpiete Straipsniai

Merginos tėvai nusižudė, susprogdinę bombą. Jie pasirinko tokią gyvenimo baigtį, žinodami, kad jų jausmams nelemta išsipildyti. Tačiau merginos tėvų poelgis pareikalavo ne tik jų gyvybių...

7 Kasdieniai Įpročiai, Kurie Kenkia Tavo Sveikatai Straipsniai

Internete galima rasti daug informacijos apie tai, kad viskas, ką tu darai, yra blogai ir tave nužudys.

Nepakartojama Fotosesija, Praėjus 60 Metų Po Vestuvių! Straipsniai

Per 60 bendro gyvenimo metų jie turi daug bendrų nuotraukų, tačiau... neturėjo nė vienos nuotraukos iš savo ypatingos šventės.

Projektas „Po Randais“ Kviečia Nesigėdyt Savo Trūkumų Straipsniai

„Iš pradžių nekenčiau jų, jaučiausi bjauri ir atstumianti. Tačiau praėjus kuriam laikui, mokausi juos pamilti, nes jie pasakoja mano gyvenimo istoriją“...

Nuo Mirties Išgelbėti Šunys: Prieš Ir Po To, Kai Rado Naujus Šeimininkus Straipsniai

Žmonės gali būti negailestingi, o jų žiaurumą dažniausiai pajunta silpnieji – augintiniai. Kažkada mylėti, o vėliau išduoti šunys, tarsi nereikalingi daiktai patenka į prieglaudas.

6 Dalykai, Kurių Nevalia Pilti Į Kriauklę! Straipsniai

Tikriausiai, niekam neteikia džiaugsmo užsikimšusi kriauklė – juk tada reikia kviesti santechniką ar pačiam „pasiraitot“ rankoves.

Akys – Ne tik Sielos, Bet Ir Sveikatos Veidrodis! Straipsniai

Akys – mūsų kūno dalis, glaudžiai susijusi su kitais organais. Jos gali atspindėti mūsų sveikatos negalavimus, tik reikia žinoti, kaip tai atpažinti.

12 Itin Netikėtų Mirčių... Būtų Juokinga, Jei Nebūtų Graudu! Straipsniai

Kai kurie iš mūsų mirs keistu, šokiruojančiu būdu, kaip ir šie 12 nelaimėlių.

Meilė Gyvūnams Baigėsi Mirtimi... Straipsniai

Danas Brandonas (31 m.), laukinės gamtos mylėtojas iš Didžiosios Britanijos, buvo rastas negyvas savo namuose.

Dešimtmetis Išgelbėjo Mamą Nuo Smurtaujančio Tėvo Straipsniai

„2015 metų sausį Loidas ant manęs supyko dėl to, kad nesutvarkiau namų. Jis trenkė man per galvą nešiojamo kompiuterio dėklu“,- pasakojo smurtautojo žmona Keitė.

25 Būdai, Kaip Naudingai Panaudoti „Coca-Colą“ Jos Negeriant Straipsniai

Žinote, apie ką žmonės mėgsta kalbėtis? Apie „Coca-Colą“ ir jos savybes, kurios praverčia buityje ir atliekant grožio procedūras.

Keturmetė Iškrito Iš Važiuojančio Autobuso Greitkelyje Straipsniai

Natūralu, kad keturmetis vaikas elgiasi vaikiškai ir įsivelia į bėdą. Šiai mergaitei iš Springfildo (JAV) būtent taip ir nutiko…

Septynmetę Visam Gyvenimui Išgąsdino Chna Tatuiruotės Sukelti Odos Nudegimai Straipsniai

Septynmetė Medison Guliver atostogaudama Egipte pasidarė laikiną chna tatuiruotę. Kai mergaitė grįžo namo, ji pradėjo skųstis, kad jai niežti ranką, ant kurios buvo nupiešta tatuiruotė.

Sporto Trenerė Iš Italijos Ištekėjo Už... Pačios Savęs! Straipsniai

Ne kiekviena gali kaip Kerė Bradšo pusę gyvenimo ieškoti pono Šauniojo.

Stebuklų Būna – Ir Ši Nuotakos Istorija Tai Įrodo! Straipsniai

Ji ir jos būsimas vyras Kelis labai ruošėsi savo ypatingai dienai. Moters galvoje nuolat sukosi mintys apie jos mirusį sūnų, tad ji jam paliko tuščią kėdę ceremonijos metu.

Moteris Kaip Tigrė Gynė Savo Sūnų, Kurį Nuskriaudė Vyro Draugė! Straipsniai

„Mano buvusio vyro mergina, su kuria jis susitikinėjo, pasirodė įtartina, tačiau neturėjau jokių įrodymų. Pasirodo, taip atsitinka nuolat!“,- pasakojo Erika žurnalistams.

17 Patarimų, Kaip Būti Gražiai Ir Sutaupyti! Straipsniai

Turim daugybę patarimų, kaip pagerinti savo išvaizdą, neišleidžiant daugybės sunkiai uždirbtų pinigų.

9 Daiktai, Kuriuos Būtina Valyt Kasdien! Straipsniai

Na taip, tvarkytis mėgsta nedaugelis. Juk žinom, kad viskas vėl susipurvins, tai kam vargintis? O turėtumėt, nes bakterijos ir įvairūs nešvarumai „tyko“ jūsų visur!

Motina Paaukojo Savo Gyvybę, Kad Pagimdytų Kūdikį Straipsniai

Šiemet Kerė Deklyen (37) pastojo šeštąjį kartą. Po savaitės ji sužinojo, kad serga vėžiu...

18 Įžymybių, Kurios Negražiai Suseno Straipsniai

Laikas pavagia iš mūsų jaunystę ir pasenstame to nepastebėdami. Tai atsitinka ir įžymybėms.

Linksmųjų Kalnelių Avariją Išgyvenusi Mergina Bijojo, Kad Daugiau Niekada Nedėvės Bikinio Straipsniai

„Kai pirmą kartą po avarijos apsirengiau bikinį, labai nervinausi“,- prisiminė mergina.

Perspėjimas Priauginamų Blakstienų Gerbėjoms: Galite Likti Visai Be Blakstienų! Straipsniai

Ema Dhanjal, grožio salono savininkė iš Australijos, pasidalino tokia baisia blakstienų priauginimo istorija, kad ja susidomėjo net Australijos moterų sveikatos asociacija.

„Išmokų Karaliene“ Tituluojamą 12 Vaikų Motiną Areštavo Policija Straipsniai

Šeril Prudham (34) – dvylikos vaikų motina, kurių tėvai yra skirtingi vyrai. Atrodo, kad ji naudojosi nesibaigiančiais nėštumais, kad galėtų gana pasiturinčiai gyventi iš pašalpų...

Žmonės, Įveikę Vėžį Teigia, Kad Svarbiausia – Viltis! Straipsniai

Aplink mus – daugybė žmonių, įveikusių vėžį. Kai kurie jų pasidalino savo nuotraukomis sergant ir įveikus šią baisią ligą, kad kiti sergantieji neprarastų vilties pasveikti!