12 Itin Netikėtų Mirčių... Būtų Juokinga, Jei Nebūtų Graudu!

Tavo mirtis gali būti ir ne itin ori. Daugelis svajoja apie ramią mirtį — tiesiog užmigti ir paprasčiausiai neprabusti, tačiau taip nutinka retokai... Kai kurie iš mūsų mirs keistu, šokiruojančiu būdu, kaip ir šie 12 nelaimėlių.

1

Nuogas Vyras Užduso, Ant Galvos Užsimaukšlinęs Prezervatyvą

Garis Ašbrukas (31), tikriausiai, manė, kad užsimaukšlinęs ant galvos prezervatyvą ir pripildęs jį azoto oksido, patirs malonumą neįprastu būdu. Deja, vyras užduso, o jo nuogas kūnas buvo rastas šalia lovos.

source

2

Vyras Mirė, Paskendęs Šokolado Statinėje

Vincentas Smitas mirė, kai paslydęs įkrito į ištirpusio ir iki 50 °C įkaitusio šokolado statinę. Jis dirbo šokolado fabrike Kamdene, Naujajame Džersyje. Vyras pildė šokolado atsargas, paslydo, įkrito į statinę ir prarado sąmonę, kai šokolado maišytuvas trenkė jam per galvą. Vincentas statinėje praleido apie 10 minučių, tačiau kai jį ištraukė, buvo konstatuota jo mirtis.

source

3

Paauglė Žuvo Nuo Smūgio Ledo Ritulio Rite

2002-ųjų kovo 16 dieną trylikametė Britanė Cecil stebėjo ledo ritulio varžybas Nacionalinėje Kolumbo arenoje, Ohajo valstijoje, JAV. Į mergaitę pataikė vieno iš žaidėjų į vartus mušta ledo ritulio ritė. Ji nuskriejo už vartų, perskrido stiklą, skiriantį žiūrovus nuo ledo aikštelės, ir pataikė mergaitei į galvą. Po 48 valandų paauglė mirė. Ji tapo pirmąja auka JAV nacionalinės ledo ritulio lygos istorijoje.

source

4

Visą Futbolo Komandą Nutrenkė Žaibas

Kongo Demokratinėje Respublikoje vykusios futbolo rungtynės baigėsi tragiškai, kai visą į šias varžybas atvykusią priešininkų komandą nutrenkė žaibas. Keista, tačiau šeimininkų komanda nė trupučio nenukentėjo!

source

5

Moterį Užgriuvo Greitojo Maisto Restorano „Taco Bell“ Reklaminis Ženklas

Diana Durre savo automobiliu važiavo susitikti su žmonėmis, kuriems turėjo parduoti du šunis. Susitikti buvo sutarta prie greitojo maisto restorano „Taco Bell“ reklaminio ženklo. Kai ji atvyko į sutartą vietą, 23 metrų aukščio reklaminis ženklas nuvirto tiesiai ant moters sunkvežimio stogo ir ją mirtinai sužalojo. Ekspertai teigė, kad ženklas neatlaikė stipraus vėjo gūsių. Beje, šunys, kuriuos moteris atvežė parduoti, šį nelaimingą atsitikimą išgyveno!

source

6

Italų Striptizo Šokėja Užduso Gimtadienio Torto Viduje

Gina Lalapola (23), striptizo šokėja iš Italijos, buvo pasamdyta viengungių vakarėliui. Ji turėjo iššokti iš milžiniško torto vidaus ir sušokti jubiliatui. Tačiau torte, kurio viduje ji turėjo laukti vakarėlio pradžios, nebuvo jokios ventiliacijos, todėl moteris tiesiog užduso.

source

Daugiau!
7

Vyras Mirė, Nes Iš Greitosios Pagalbos Mašinos Iškrito Lova, Kurioje Jis Gulėjo

Edvardas Juchnievič (76) žuvo 1991 metais. Senjorui pasijutus blogai, atvyko greitoji pagalba ir vyras buvo paguldytas į joje esančią lovą su ratukais, tačiau lova iš automobilio išriedėjo, o kartu su ja ir joje gulintis Edvardas. Senolis krisdamas mirtinai susižeidė galvą. Medikai paliko vyrą be priežiūros, kol kalbėjosi telefonu su ligonine, į kurią turėjo jį nuvežti.

source

8

Stiuardesė Buvo „Išsiurbta“ Iš Lėktuvo

Klarabela Lansing, stiuardesė, dirbusi „Aloha“ oro bendrovėje, skrido į Maui salą Havajuose, kai įvyko sprogimas, nuplėšęs stogą pusei lėktuvo. Ji tiesiog buvo „išsiurbta“ iš lėktuvo ir buvo vienintelė žuvusi auka, nes visi kiti išgyveno nelaimę ir lėktuvas sėkmingai nusileido Havajuose.

source

9

Vyrą Savo Žmonos Laidotuvėse Užpuolė Bitės

Kad žmogus mirtų, jį bitės turėtų sukąsti 1000 įkandimų. Jaam Singh Girdhan Barelos (50) žmona buvo kremuojama Kargone, Indijoje, o netoliese buvo keletas bičių avilių. Bitės užpuolė laidotuvių dalyvius. Išlydėjęs savo žmoną į amžinąją kelionę, nuo šimtų bičių įkandimų netrukus mirė ir šis vyras.

source

10

Nesmagi Linksmųjų Kalnelių Prižiūrėtojo Mirtis

Karuselių prižiūrėtojas Dagas Makėjus (40) dirbo vienoje mugėje Sietle (JAV). Vyras turėjo karts nuo karto užpurkšti skysčio ant linksmųjų kalnelių bėgių, kad šie geriau slystų. Tačiau netikėtai ilgaplaukio prižiūrėtojo plaukus įsuko linksmųjų kalnelių vežimėlio ratas, ir jis buvo akimirksniu iškeltas į orą, o tada nukrito ir užsimušė.

source

11

Teisininkas iškrito per dangoraižio langą, kai norėjo pademonstruoti langų patikimumą

Garis Ho (38) buvo Holden Day Wilson advokatų kontoros vyresnysis partneris Toronte, Kanadoje. 1993 metais firmos biure viešintiems teisės studentams jis norėjo parodyti, kad dangoraižio, kuriame įsikūrusi kontora, langai yra neišdaužiami. Tačiau stiklas dužo ir vyras iškrito iš 24 aukšto, nukrito ant žemės ir užsimušė. Iki tol jis sėkmingai demonstruodavo šį triuką ir nieko blogo nenutiko. Tačiau tąkart likimas iš jo pasišaipė...

source

12

Vyrą Sutraiškė Nusižudyti Bandžiusi Moteris

Viena iš Barselonos kilusi moteris norėjo nusižudyti iššokdama pro langą iš 8 aukšto. Deja, bet krisdama ji netyčia kliudė ir visai niekuo dėtą žmogų. Moteris mirė iš karto, o 50-etis ukrainietis, ant kurio ji užkrito, mirė ligoninėje. Jo žmona atsipirko keliais nedideliais sužeidimais.

source

Komentarai

Vienas Dvynys Gimė 2017, O Kitas – 2018 Metais Straipsniai

Dvynukai Joaquinas ir Aitana de Jesus Ontiveros turėjo gimti 2018 metų sausio 27 dieną. Tačiau jų motinai sąrėmiai prasidėjo Naujųjų metų dieną.

8 Faktai, Kurių Nežinojote Apie Ožiaragius Straipsniai

Štai 8 faktai, kurių nežinojote apie Ožiaragius, bet norėtumėte žinoti!

Besilaukiančiai 17-metei Dėl Reto Smegenų Auglio Liko Gyventi 3 Mėnesiai Straipsniai

Danos gyvenime bėdos prasidėjo lapkritį, kai ji pajuto, kad sunkiai sekasi tarti žodžius. „Iš pradžių pajutau, jog negaliu nuryti maisto, vėliau tapo sudėtinga judėti“.

Kai Šeimyninio Gyvenimo Lūkesčiai Toli Nuo Realybės... Straipsniai

Štai smagių nuotraukų kolekcija, kurioje užfiksuota, kaip kartais mūsų įsivaizduojamas šeimyninis gyvenimas skiriasi nuo realaus.

Pasitikrinkit, Ar Nesergat „Selfičiu“! Straipsniai

Metas pasitikrinti, ar nesergat siaubinga liga, pavadinimu „Selfitis“!

Medikai Perspėja Apie Telefonų Radiacijos Keliamą Pavojų Straipsniai

Kalifornijos sveikatos departamentas (JAV) perspėja, kad išmaniųjų telefonų skleidžiama radiacija kelia didelį pavojų ne tik jūsų, bet ir vaikų sveikatai.

Dingęs Šuniukas Grąžintas, Kai Už Jį Paskelbta 10000 Svarų Premija Straipsniai

Kalėdų seneliui siųstame laiške berniuko parašytas noras išpildytas!

Kas Tie Mieli Nenaudėliai, Sugadinę Kalėdas? Straipsniai

Patikėkit, jūsų augintiniai tikrai nekenčia Kalėdų! Juk tuomet visas dėmesys skiriamas ne jiems, o pasirengimui šventei ir kažkokiam neaiškiam spygliuotam medžiui!

Kokio Greitojo Maisto Nerekomenduoja Užkandinių Darbuotojai? Straipsniai

Greitojo maisto restoranų darbuotojai sukaupė drąsą ir prabilo apie tai, kokio greitojo maisto ir kur neturėtumėte valgyti!

Moteris Pasidalino Įkvepiančiais Rezultatais Atsikračiusi 140 kg Straipsniai

Tai neeilinė istorija! Šokiruojantys rezultatai vos per 18 mėnesių!

Rokerio Žmona Pasidalijo Nuotraukomis Po Švitinimo Procedūros Straipsniai

Jules Peters ištekėjusi už grupės „The Alarm“ vokalisto Maiko. Tačiau apie ją rašome ne dėl to. Ši moteris neseniai pasidalijo nuotraukomis, kuriose matomi nudegimai po radioterapijos.

15 Patarimų, Kaip Protingai Apsipirkti! Straipsniai

Pasinaudokite šiais sumaniais patarimais ir sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite išleisti pramogoms ar kelionėms!

Mamos Ir Sūnaus Šokis, Sudrebinęs Internetą! Straipsniai

Vieną naktį Liusi niekaip negalėjo užmigti, tad įjungė radiją, paėmė savo sūnų Lancą už rankos ir pradėjo šokti skambant dainai "Dear Future Husband"!

Keisčiausios 2017 Metų Antakių Mados Straipsniai

Mados tendencijos gali labai nustebinti – tikriausiai, esat pastebėję merginas, pasidabinusias dirbtinėmis blakstienomis, kurie primena „šepetukus“? O įspūdingų antakių savininkes?

Atrodydamas Kaip Popajus, Vaikinas Rizikuoja Rankų Amputacija Straipsniai

Buvęs kareivis, leisdamas į rankas pavojingas injekcijas, siekia turėti tokius raumenis, kaip animacinis personažas Popajus!

Turtingos Našlės „Sąskaitoje“ – Daugiau Nei 100 Vyrų! Straipsniai

Finansų konsultantė Gvinet Lee (47 m.) iš Londono teigia permiegojusi su daugiau nei 100 savo žmonoms neištikimų vyrų. Jos teigimu, pusė šių vyrų žmonų žinojo apie jų meilės romanus!

30 Keistuolių Viešajame Transporte Straipsniai

Viešasis transportas – vieta, kur verda itin įdomus ir spalvingas gyvenimas, nes juo važinėja labai įvairūs žmonės.

Vyras Dėl „Patinka“ Paspaudimų Facebook‘e Sumušė Savo Žmoną Straipsniai

Adolfiną Camelli Ortigozą prieš jos valią užrakintą namuose laikė moters sutuoktinis Pedro Heriberto Galeano, kuris kaskart ją sumušdavo, kai jos nuotrauka sulaukdavo „patinka“ paspaudimo.

20 Nuotraukų, Kuriose Tėčiai Ir Jų Nuostabūs Kūdikiai Straipsniai

Kai kurie šių tėčių pozuoja nuotraukoms, kad visiems atskleistų savo neįkainojamą meilę.

Pažiūrėk Į Vaikus, Ir Pažinsi Tėvus! Straipsniai

„Kad ir ką apsirengiu ar kokią šukuoseną pasidarau – Amelija nori atrodyti taip pat. Vėliau to paties reikalauja ir Peni. Viskuo, ką sako ar daro Amelija, Peni užsikrečia akimirksniu.“

Močiutė Ir Trys Jos Kačiukai. Tik... Vienas Jų Visai ne Kačiukas! Straipsniai

Kai Erikas Hertleinas trumpam aplankė savo močiutę Kanzase (JAV), vaikinas pastebėjo, kad viena jos kačių... visai ne katė.

8 Stiliaus Patarimai, Padėsiantys Atrodyti Jauniau Straipsniai

Atsukti laiką atgal nėra taip paprasta, kaip norėtųsi, todėl įminti šią mįslę bandoma daugybę metų.

Akių Spalva – Žmogaus Asmenybės Veidrodis Straipsniai

Švedijos Orebro universiteto mokslininkai ištyrė 428 žmonių ir nustatė, kad mūsų akių spalvą lemia trijų tipų genai.