15 Patarimų, Kaip Protingai Apsipirkti!

Mūsų laimei kol kas oras neapmokestintas, tad kvėpuojame nemokamai... Už vandenį juk mokame, o alkis mus taip pat priverčia pakratyti pinigines. Tačiau, ar žinojote, kad tam tikrų taisyklių laikymasis apsiperkant padės sutaupyti? Išmėginkite šiuos nesudėtingus patarimus!

1

Visada Sudarykite Pirkinių Sąrašą

Planuokite savo valgiaraštį ir užsirašykite, kokius patiekalus žadate gaminti kiekvieną savaitės dieną. Tuomet apgalvokite, kokių ingredientų ir kiek reikės. Galite net sudaryti produktų lentelę, jei mėgstate planuoti racionaliai. Kai žinosite, ko jums tikrai reikia ir apsipirkinėsite pagal planą, neįsigysite nereikalingų dalykų. Nepirkite nieko, ko nėra jūsų sąraše – to paties mokykite ir savo šeimos narius.

source

2

Niekada Neikite Į Parduotuvę Alkani!

Jei apsipirkinėsite, kai jus kankina alkis, akys greičiausiai nukryps į nesveiką greitąjį maistą ar pusfabrikačius arba visko prisipirksite tiek daug, kiek nepajėgsite suvalgyti. Neleiskite, kad skrandis jus apgautų – prieš eidami į parduotuvę pavalgykite ir apsipirkdami griežtai laikykitės savo pirkinių plano!

source

3

Nustatykite Biudžetą

Turite nustatyti konkrečią ribą, kiek galite išleisti savo pirkiniams. Tegul tai tampa jūsų apsipirkimo plano dalimi – jei pasitikrinsite kainas internete, žinosite, kiek iš viso kainuos tai, ką suplanavote nusipirkti. Galite pagudrauti prieš save – suskaičiuokite, kiek kainuos pirkiniai iš jūsų sąrašo ir į parduotuvę pasiimkite tik tiek pinigų, kiek visa tai kainuos. Kai žinosite, kad neturite nė cento daugiau, nekils pagunda nusipirkt kokią nukainotą ar neplanuotą prekę!

source

4

Sudarykite Ilgo Galiojimo Produktų Sąrašą

Kai kurių ilgo galiojimo produktų visada reikia turėti spintelėje, pavyzdžiui, cukraus, miltų, kruopų, makaronų. Susidarykite turimų produktų sąrašą ir kai jų sumažės, stebėkite akcijas bei nusipirkite tų produktų, kurių likę nedaug.

source

5

Apsipirkite Didmeninės Prekybos Parduotuvėse

Negendančių maisto produktų ar priemonių, pavyzdžiui, tualetinio popieriaus, dantų pastos, druskos ar ryžių galite įsigyti daugiau apsipirkdami didmeninės prekybos parduotuvėse ir sandėliuoti tamsiame kambarėlyje, kol jų prireiks. Perkant didmena įprastai viskas kainuoja pigiau, tik įsigykite tuos dalykus, kuriuos tikrai naudojate. Jei namuose turite didelį šaldiklį, didmeninės prekybos parduotuvėse galite įsigyti įvairių maisto produktų, kuriuos galėsite užšaldyti ir atšildyti tada, kai norėsite kažką iš jų gaminti.

source

6

Šaldytos Daržovės

Šaldytos daržovės ilgą laiką išlieka nesugedusios ir maistingos. Jas sveika valgyti ir lengva paruošti.

source

7

Veskite Maisto Kainų Žurnalą

Fiksuokite produktų, kuriuos dažnai perkate, kainas specialiame žurnale. Skaičiuokite maistui išleidžiamus pinigus ir pasižymėkite tai šiame žurnale. Taip galėsite stebėti savo išlaidas ir matyti, kada sutaupėte, o kada išleidote daugiau.

source

8

Valgykite Mažiau Mėsos

Mėsa yra gana brangus maisto produktas. Galite valgyti mažesnius jos kiekius, jei į savo maisto racioną įtrauksite mėsos ir daržovių pyragą ar gaminsite makaronus su mėsa ir padažu. Keletą kartų per savaitę maitintis tik daržovėmis sveika ir padeda sutaupyti. Tiesa Viduržemio jūros dieta naudinga ne tik jums, bet ir visai planetai, nes mėsos perdirbimui sunaudojama daug išteklių. Pavyzdžiui, yra paskaičiuota, kad auginant galvijus ir vėliau perdirbant mėsą, apie 30 gramui mėsos sunaudojami net 400 litrai vandens, o tai yra maždaug penkis kartus daugiau nei reikia norint išauginti saują migdolų.

source

9

Į Darbą Pietus Neškitės Iš Namų

Pietūs nėra pigus malonumas, ypač jei pietaujate kavinėse ar restoranuose. Paskaičiuokite, kokia suma susidaro per metus ir labai nustebsite! Štai kodėl turėtumėte neišmesti vakarienės likučių, o iš jų pasigaminti pietus kitai dienai ir neštis juos į darbą. Taip pat galite vakare susitepti sumuštinius, per naktį juos palikti šaldytuve, o ryte tereiks juos įsidėti į maišelį ir neštis į darbą.

source

10

Maistas Kelioms Dienoms

Galite pasigaminti daugiau maisto ir jį įdėti į šaldytuvą porcijomis. Kitą dieną sutaupysite laiko, nes vakarienę reikės tik pašildyti, o pirkdami maistą didesniais kiekiais išleisite mažiau pinigų.

source

Daugiau!
11

Įsigykite Troškintuvą

Troškintuvai yra universalūs – juose net galima kepti ar gaminti desertus. Tiesiog supjaustykite kelis ingredientus, sumeskite juos į puodą ir pamirškite – tegul troškinasi. Pamenate, rašėme, kad mėsa brangiai kainuoja? Troškinti galite visus mėsos likučius – šiame puode puikiai gausis daržovių ir mėsos troškinys ar guliašas.

source

12

Išmėginkite Nežinomų Prekių Ženklų Produktus

Taupykite savo finansus pirkdami nežinomų prekinių ženklų miltus, ryžius, cukrų ar druską. Jūs nemokėsite už pakuotę, prekės ženklą ir rinkodarą, o skirtumo tikrai nepajusite, nes produktai bus tokie pat geri, kaip ir žinomų gamintojų.

source

13

Stebėkite Kasos Aparatą

Parduotuvėse dirba žmonės, ne robotai, todėl kartais jie klysta. Atkreipkite dėmesį į įsigyjamų daiktų kainas ir stebėkite, kai kaina mušama į kasą. Kartais gali pasisekti ir kai ką gausite nemokamai, jei pardavėjas užsižiopsos.

source

14

Medžiokite Geriausius Pasiūlymus

Didesni prekybos centrai įprastai leidžia savaitinius akcijų leidinius. Susirinkite juos ir palyginkite kainas. Žinoma, neverta važiuoti į kitą parduotuvę dėl pigesnių vienkartinių nosinių, tačiau jei žadate pirkti daug produktų ar daiktų, galbūt verta pigesnius nusipirkti viename prekybos centre, o kitus kitame.

source

15

Gaminkite Kaip Močiutė

Tai reiškia, kad niekada nieko neišmesite! Visada patikrinkite spinteles ir sunaudokite viską, ką jose randate, kol nesibaigė galiojimo laikas. Gaminkite ir iš tų produktų, kurių galiojimo laikas artėja prie pabaigos. Puikiai pravers troškintuvas, nes jame iš bet kokių turimų produktų paruošite nuostabaus skonio troškinį.

source

Komentarai

Vienas Dvynys Gimė 2017, O Kitas – 2018 Metais Straipsniai

Dvynukai Joaquinas ir Aitana de Jesus Ontiveros turėjo gimti 2018 metų sausio 27 dieną. Tačiau jų motinai sąrėmiai prasidėjo Naujųjų metų dieną.

8 Faktai, Kurių Nežinojote Apie Ožiaragius Straipsniai

Štai 8 faktai, kurių nežinojote apie Ožiaragius, bet norėtumėte žinoti!

Besilaukiančiai 17-metei Dėl Reto Smegenų Auglio Liko Gyventi 3 Mėnesiai Straipsniai

Danos gyvenime bėdos prasidėjo lapkritį, kai ji pajuto, kad sunkiai sekasi tarti žodžius. „Iš pradžių pajutau, jog negaliu nuryti maisto, vėliau tapo sudėtinga judėti“.

Kai Šeimyninio Gyvenimo Lūkesčiai Toli Nuo Realybės... Straipsniai

Štai smagių nuotraukų kolekcija, kurioje užfiksuota, kaip kartais mūsų įsivaizduojamas šeimyninis gyvenimas skiriasi nuo realaus.

Pasitikrinkit, Ar Nesergat „Selfičiu“! Straipsniai

Metas pasitikrinti, ar nesergat siaubinga liga, pavadinimu „Selfitis“!

Medikai Perspėja Apie Telefonų Radiacijos Keliamą Pavojų Straipsniai

Kalifornijos sveikatos departamentas (JAV) perspėja, kad išmaniųjų telefonų skleidžiama radiacija kelia didelį pavojų ne tik jūsų, bet ir vaikų sveikatai.

Dingęs Šuniukas Grąžintas, Kai Už Jį Paskelbta 10000 Svarų Premija Straipsniai

Kalėdų seneliui siųstame laiške berniuko parašytas noras išpildytas!

Kas Tie Mieli Nenaudėliai, Sugadinę Kalėdas? Straipsniai

Patikėkit, jūsų augintiniai tikrai nekenčia Kalėdų! Juk tuomet visas dėmesys skiriamas ne jiems, o pasirengimui šventei ir kažkokiam neaiškiam spygliuotam medžiui!

Kokio Greitojo Maisto Nerekomenduoja Užkandinių Darbuotojai? Straipsniai

Greitojo maisto restoranų darbuotojai sukaupė drąsą ir prabilo apie tai, kokio greitojo maisto ir kur neturėtumėte valgyti!

Moteris Pasidalino Įkvepiančiais Rezultatais Atsikračiusi 140 kg Straipsniai

Tai neeilinė istorija! Šokiruojantys rezultatai vos per 18 mėnesių!

Rokerio Žmona Pasidalijo Nuotraukomis Po Švitinimo Procedūros Straipsniai

Jules Peters ištekėjusi už grupės „The Alarm“ vokalisto Maiko. Tačiau apie ją rašome ne dėl to. Ši moteris neseniai pasidalijo nuotraukomis, kuriose matomi nudegimai po radioterapijos.

Mamos Ir Sūnaus Šokis, Sudrebinęs Internetą! Straipsniai

Vieną naktį Liusi niekaip negalėjo užmigti, tad įjungė radiją, paėmė savo sūnų Lancą už rankos ir pradėjo šokti skambant dainai "Dear Future Husband"!

Keisčiausios 2017 Metų Antakių Mados Straipsniai

Mados tendencijos gali labai nustebinti – tikriausiai, esat pastebėję merginas, pasidabinusias dirbtinėmis blakstienomis, kurie primena „šepetukus“? O įspūdingų antakių savininkes?

Atrodydamas Kaip Popajus, Vaikinas Rizikuoja Rankų Amputacija Straipsniai

Buvęs kareivis, leisdamas į rankas pavojingas injekcijas, siekia turėti tokius raumenis, kaip animacinis personažas Popajus!

Turtingos Našlės „Sąskaitoje“ – Daugiau Nei 100 Vyrų! Straipsniai

Finansų konsultantė Gvinet Lee (47 m.) iš Londono teigia permiegojusi su daugiau nei 100 savo žmonoms neištikimų vyrų. Jos teigimu, pusė šių vyrų žmonų žinojo apie jų meilės romanus!

Saloje Ištirpus Ledui Baltasis Lokys Mirė Iš Bado Straipsniai

„Stovėjome, verkėme ir filmavome, o ašaros tekėjo mūsų skruostais“,- sakė Polas, pasakodamas apie iš bado mirštantį baltąjį lokį.

20 Nuotraukų, Kuriose Tėčiai Ir Jų Nuostabūs Kūdikiai Straipsniai

Kai kurie šių tėčių pozuoja nuotraukoms, kad visiems atskleistų savo neįkainojamą meilę.

Akių Spalva – Žmogaus Asmenybės Veidrodis Straipsniai

Švedijos Orebro universiteto mokslininkai ištyrė 428 žmonių ir nustatė, kad mūsų akių spalvą lemia trijų tipų genai.

Vyras Dėl „Patinka“ Paspaudimų Facebook‘e Sumušė Savo Žmoną Straipsniai

Adolfiną Camelli Ortigozą prieš jos valią užrakintą namuose laikė moters sutuoktinis Pedro Heriberto Galeano, kuris kaskart ją sumušdavo, kai jos nuotrauka sulaukdavo „patinka“ paspaudimo.

Močiutė Ir Trys Jos Kačiukai. Tik... Vienas Jų Visai ne Kačiukas! Straipsniai

Kai Erikas Hertleinas trumpam aplankė savo močiutę Kanzase (JAV), vaikinas pastebėjo, kad viena jos kačių... visai ne katė.

30 Keistuolių Viešajame Transporte Straipsniai

Viešasis transportas – vieta, kur verda itin įdomus ir spalvingas gyvenimas, nes juo važinėja labai įvairūs žmonės.

8 Stiliaus Patarimai, Padėsiantys Atrodyti Jauniau Straipsniai

Atsukti laiką atgal nėra taip paprasta, kaip norėtųsi, todėl įminti šią mįslę bandoma daugybę metų.