25 Būdai, Kaip Naudingai Panaudoti „Coca-Colą“ Jos Negeriant

Žinote, apie ką žmonės mėgsta kalbėtis? Apie „Coca-Colą“! Jie mėgsta aptarinėti tai, kaip šį gėrimą galima ne tik gerti, bet ir panaudoti kitais būdais. Kadangi cukrus tik neseniai pradėtas vadinti „baltąja mirtimi“ („Coca-Cola“ praktiškai sudaryta vien iš cukraus), kitos šio gėrimo panaudojimo galimybės taip pat neblogai žinomos.

Taip gerai žinomos, kad daugelis žmonių ėmė naudoti „Coca-Colą“ buityje. Ką gi, ji kvepia geriau už daugelį valiklių ir yra pigesnė. Tačiau kažin ar praktinis šio gėrimo panaudojimas sumažins jį mėgstančių gerti žmonių skaičių. Juk žmonės vis tiek rūko, nors ir žino, kad tai nesveika, tad kažin, ar ateityje sumažės ir mėgstančiųjų gerti „Coca-Colą“.

1

Garbanoms

source Sugarbanokit savo plaukus, ant jų užpilant „Coca-Colos“. Tegul gėrimas įsigeria į plaukus, o tada jį išplaukite.

2

Dėmių Valiklis

Dėl anglies ir fosforo rūgšties gazuoto gėrimo viduje galima jį naudoti kartu su skalbimo milteliais, kad išvalytumėte dėmes.

3

Langų Valiklis

source Į gėrimą įeina citrinos rūgštis, tad ši savybė jam suteikia valomųjų galių. „Coca-Cola“ veikia taip pat, kaip ir langų valiklis, kurio sudėtyje yra citrinos rūgšties, tad langus galite kuo puikiausiai valyti ir šiuo gėrimu.

4

Vabalų Žudikė

source „Coca-Cola“ kupina cukraus, o vabzdžiai ir įvairūs kenkėjai jį dievina. Šio gėrimo sudėtyje taip pat yra ir kitų medžiagų, kurios gali nužudyti vabzdžius. Štai kodėl galima atsikratyti kenkėjų, užpurškiant „Coca-Colos“ ant spintelių viršaus ar skruzdėlių „tako“.

5

Išblukins Spalvą

source Kažkodėl „Coca-Cola“ blukina plaukus. Tad jei esat nepatenkinta, kokia spalva nusidažė jūsų plaukai, šio gėrimo pagalba spalvą galite padaryti ne tokią ryškią.

6

Kramtomajai Gumai Išvalyti

source Jei į jūsų plaukus įsivėlė kramtomoji guma – nekirpkite jų! Įmerkite plaukus su prilipusia guma į „Coca-Colą“, pamirkykite kelias minutes, ir gumą lengvai iššukuosite.

7

„Nuplauti“ Skausmą

source Cheminės medžiagos, įeinančios į „Coca-Cola“ sudėtį, gali padėti nuo vabzdžių įkandimų ar medūzų įgėlimo. Šiek tiek užpilkite gėrimo ant pažeistos vietos, ir skausmas po kurio paliko aprims!

8

Nuvalyti Degėsius

source Išvalyti prisvilusius puodus ir keptuves – nelengvas darbelis, tačiau jei kelias minutes juos pamirkysite „Coca-Coloje“, degėsius ir purvą nugremžti bus daug lengviau.

9

Atsikratyti Rūdžių

source Šiame gėrime esanti fosforo rūgštis gali nuvalyti rūdis! Paprasčiausiai pamerkite surūdijusį daiktą į „Coca-Colą“, o jei jis per didelis, nuvalykite šiame gėrime išmirkytu rankšluosčiu, ir rūdys turėtų nusivalyti.

10

Išvalykite Rūdis Iš Baseino

source Išvalykite rūdis iš baseino, įpildami į jį 2 litrus „Coca-Colos“! Palikite baseiną ramybėje kurį laiką, o tada pakeiskite jame vandenį – rūdžių nebeliks.

Daugiau!
11

Nuvalykit Apledėjusį Stiklą

source Jei žiemą jūsų automobilio stiklas užšalo, apliekite jį „Coca-Cola“, ir ledas ištirps. Tiesa, mašina gali šiek tiek lipti, tad prisiminkite, kad ją reikėtų nuvalyti.

12

Vabzdžių Gaudyklė

source „Coca-Cola“ yra cukrus , o vabzdžiai jį dievina. Tad jei paliksite atidarytą šio gėrimo skardinę, ji privilios ir paskandins įkyrius vabzdžius.

13

Sode

source Kas savaitę įpilkite po skardinę „Coca-Colos“ į komposto krūvą, ir joje prisiveis naudingų mikroorganizmų. Tačiau žinokite, kad kompostui neturi trūkti gryno oro, nes prasidės puvimas ir atsiras nemalonus kvapas.

Skaitykite daugiau ČIA

14

Pašalinti Aliejaus Dėmes

source Užpilkite „Coca-Colos“ ant purvinos vietos (grindų, virtuvės plytelių ar pan.), šiek tiek palaikykite, o tada nuvalykite ar nuplaukite dėmę vandeniu.

15

Pasilinksminkite Išsimaudydami Fontane

source Jei jau atsibodo skaityti apie visus „Coca-Colos“ panaudojimo būdus, įmeskite į šio gėrimo butelį kelis „Mentos“ saldainius ir pamatysite, kaip pradės bėgt įspūdingas fontanas!

16

Dažų Nuėmėjas

source Jei jūs ar jūsų vaikas ištepė baldus dažais, juos nuvalysite „Coca-Coloje“ išmirkytu rankšluosčiu. Kai dažų dėmes pašalinsite, baldus nuplaukite vandeniu, kad jie neliptų.

17

Blizgančios Monetos

source Pamerkite monetas „Coca-Coloje“ ir kuriam laikui palikite. Šis visagalis gėrimas nuplaus visus nešvarumus, ir monetos blizgės it naujos!

18

Grožio Priemonė

source Jei įlašinsite keletą „Coca-Colos“ lašų į savo kremą ir įmasažuosite į odą, jūsų oda švytės ir taps švelnesnė.

19

Pasendinkit Nuotraukas

source Panardinkite nuotrauką ar popieriaus lapą į „Coca-Colos“ pripildytą lėkštę ir sekundę ar dvi leiskite pamirkti. Išimkite, išdžiovinkite – ir štai, turite vintažinę nuotrauką!

20

Išvalykit Akumuliatorių

source „Coca-Colą“ galite užpilti ant akumuliatoriaus, nes ji jo nesugadins, o apsaugos nuo korozijos!

Daugiau!
21

Atsikratyti Nemalonaus Šeško Kvapo

source Šeško dujos labai smirda, tad kažkas pamėgino nuplauti šį nemalonų kvapą „Coca-Cola“, ir ką manote – pavyko!

22

Pakeis Visagalį WD Tepalą

source Atlaisvinkite užstrigusius ir surūdijusius varžtus, ant sriegio užpildami „Coca-Colos“. Kurį laiką palikite varžtą ramybėje, o vėliau nuplaukite vandeniu – dabar turėtų pavykti jį atsukti.

23

Vietoj Pesticidų

source Kai kurie Indijos ūkininkai naudoja „Coca-Colą“ kaip pesticidus ir teigia, kad ji daug efektyvesnė. Kompanija, gaminanti šį gėrimą, neigia, kad jį galima naudoti vietoj pesticidų, tačiau ūkininkai sako, kad dėl didelio cukraus kiekio „Coca-Cola“ tikrai padeda žemės ūkyje.

24

Pašalinkit Kraujo Dėmes

source „Coca-Cola“ veiksmingai pašalina kraujo dėmes nuo rūbų, baldų, kilimų, sienų ir grindų, o tai reiškia, kad ji gali praverst naikinant įkalčius nusikaltimo vietoje…

25

Pigus Baliklis

source Kas nori gaišt savo laiką, valydamas tualetą? Niekas! Galite pagreitinti šį procesą, jei į unitazą įpilsite „Coca-Colos“, palauksite valandą ir vėliau viską nuplausite.

source

Komentarai

„Bored Panda“ Skaitytojai Dalijasi Savo Geriausiais Buties Patarimais Straipsniai

Gali juos pavadint, kaip nori — triukais, patarimais ar dar bala žino kaip – svarbiausia, kad jie gali padėt palengvinti tavo buitį.

6 Požymiai, Kad Tavo Kūnui Reikalinga Pagalba Straipsniai

Kartais net nekaltai atrodančios smulkmenos reiškia, kad turėtum savimi geriau rūpintis. Štai keletas požymių, į kuriuos TIKRAI vertėtų atkreipt dėmesį!

Ką Tik Gimęs Kūdikis Nepaleido Savo Mamos Nė Per Žingsnį! Straipsniai

Ši naujagimė įrodė, kad motiną ir vaiką sieja nepaaiškinamas magiškas ryšys!

Padėkit Nuspręst, Ar Šie Sportiniai Bateliai Rožiniai Ir Balti, O Gal Mėlyni Ir Pilki? Straipsniai

Tik pažiūrėkit į šiuos sportinius batelius! Ar galit pasakyt, kokios jie spalvos? Tai nėra taip paprasta, nes skirtingiems žmonėms jie atrodo skirtingų spalvų! Tai rožiniai ar mėlyni?

13 „Hario Poterio“ Veikėjų Ir Jų Antrininkai-Garsenybės Straipsniai

Filmai apie Harį Poterį mums suformavo bene ryškiausią vaizdą, kaip atrodo šios knygos veikėjai. O tada pradėjome pastebėti, kad kai kurios įžymybės galėtų būti šių veikėjų antrininkės!

Kaip Atpažinti, Kad Jūsų Organizmui Trūksta Geležies? Straipsniai

7 simptomai, kurie sufleruoja, kad jums gali būti mažakraujystė. Nepamirškit kreiptis į gydytoją!

Likimas Nenuspėjamas: Bombos Auka Tapo Modeliu Ir Parolimpiete Straipsniai

Merginos tėvai nusižudė, susprogdinę bombą. Jie pasirinko tokią gyvenimo baigtį, žinodami, kad jų jausmams nelemta išsipildyti. Tačiau merginos tėvų poelgis pareikalavo ne tik jų gyvybių...

7 Kasdieniai Įpročiai, Kurie Kenkia Tavo Sveikatai Straipsniai

Internete galima rasti daug informacijos apie tai, kad viskas, ką tu darai, yra blogai ir tave nužudys.

Nepakartojama Fotosesija, Praėjus 60 Metų Po Vestuvių! Straipsniai

Per 60 bendro gyvenimo metų jie turi daug bendrų nuotraukų, tačiau... neturėjo nė vienos nuotraukos iš savo ypatingos šventės.

Projektas „Po Randais“ Kviečia Nesigėdyt Savo Trūkumų Straipsniai

„Iš pradžių nekenčiau jų, jaučiausi bjauri ir atstumianti. Tačiau praėjus kuriam laikui, mokausi juos pamilti, nes jie pasakoja mano gyvenimo istoriją“...

Nuo Mirties Išgelbėti Šunys: Prieš Ir Po To, Kai Rado Naujus Šeimininkus Straipsniai

Žmonės gali būti negailestingi, o jų žiaurumą dažniausiai pajunta silpnieji – augintiniai. Kažkada mylėti, o vėliau išduoti šunys, tarsi nereikalingi daiktai patenka į prieglaudas.

6 Dalykai, Kurių Nevalia Pilti Į Kriauklę! Straipsniai

Tikriausiai, niekam neteikia džiaugsmo užsikimšusi kriauklė – juk tada reikia kviesti santechniką ar pačiam „pasiraitot“ rankoves.

Akys – Ne tik Sielos, Bet Ir Sveikatos Veidrodis! Straipsniai

Akys – mūsų kūno dalis, glaudžiai susijusi su kitais organais. Jos gali atspindėti mūsų sveikatos negalavimus, tik reikia žinoti, kaip tai atpažinti.

12 Itin Netikėtų Mirčių... Būtų Juokinga, Jei Nebūtų Graudu! Straipsniai

Kai kurie iš mūsų mirs keistu, šokiruojančiu būdu, kaip ir šie 12 nelaimėlių.

Meilė Gyvūnams Baigėsi Mirtimi... Straipsniai

Danas Brandonas (31 m.), laukinės gamtos mylėtojas iš Didžiosios Britanijos, buvo rastas negyvas savo namuose.

Dešimtmetis Išgelbėjo Mamą Nuo Smurtaujančio Tėvo Straipsniai

„2015 metų sausį Loidas ant manęs supyko dėl to, kad nesutvarkiau namų. Jis trenkė man per galvą nešiojamo kompiuterio dėklu“,- pasakojo smurtautojo žmona Keitė.

25 Būdai, Kaip Naudingai Panaudoti „Coca-Colą“ Jos Negeriant Straipsniai

Žinote, apie ką žmonės mėgsta kalbėtis? Apie „Coca-Colą“ ir jos savybes, kurios praverčia buityje ir atliekant grožio procedūras.

Keturmetė Iškrito Iš Važiuojančio Autobuso Greitkelyje Straipsniai

Natūralu, kad keturmetis vaikas elgiasi vaikiškai ir įsivelia į bėdą. Šiai mergaitei iš Springfildo (JAV) būtent taip ir nutiko…

Septynmetę Visam Gyvenimui Išgąsdino Chna Tatuiruotės Sukelti Odos Nudegimai Straipsniai

Septynmetė Medison Guliver atostogaudama Egipte pasidarė laikiną chna tatuiruotę. Kai mergaitė grįžo namo, ji pradėjo skųstis, kad jai niežti ranką, ant kurios buvo nupiešta tatuiruotė.

Sporto Trenerė Iš Italijos Ištekėjo Už... Pačios Savęs! Straipsniai

Ne kiekviena gali kaip Kerė Bradšo pusę gyvenimo ieškoti pono Šauniojo.

Stebuklų Būna – Ir Ši Nuotakos Istorija Tai Įrodo! Straipsniai

Ji ir jos būsimas vyras Kelis labai ruošėsi savo ypatingai dienai. Moters galvoje nuolat sukosi mintys apie jos mirusį sūnų, tad ji jam paliko tuščią kėdę ceremonijos metu.

Moteris Kaip Tigrė Gynė Savo Sūnų, Kurį Nuskriaudė Vyro Draugė! Straipsniai

„Mano buvusio vyro mergina, su kuria jis susitikinėjo, pasirodė įtartina, tačiau neturėjau jokių įrodymų. Pasirodo, taip atsitinka nuolat!“,- pasakojo Erika žurnalistams.

17 Patarimų, Kaip Būti Gražiai Ir Sutaupyti! Straipsniai

Turim daugybę patarimų, kaip pagerinti savo išvaizdą, neišleidžiant daugybės sunkiai uždirbtų pinigų.

9 Daiktai, Kuriuos Būtina Valyt Kasdien! Straipsniai

Na taip, tvarkytis mėgsta nedaugelis. Juk žinom, kad viskas vėl susipurvins, tai kam vargintis? O turėtumėt, nes bakterijos ir įvairūs nešvarumai „tyko“ jūsų visur!

Motina Paaukojo Savo Gyvybę, Kad Pagimdytų Kūdikį Straipsniai

Šiemet Kerė Deklyen (37) pastojo šeštąjį kartą. Po savaitės ji sužinojo, kad serga vėžiu...

18 Įžymybių, Kurios Negražiai Suseno Straipsniai

Laikas pavagia iš mūsų jaunystę ir pasenstame to nepastebėdami. Tai atsitinka ir įžymybėms.

Linksmųjų Kalnelių Avariją Išgyvenusi Mergina Bijojo, Kad Daugiau Niekada Nedėvės Bikinio Straipsniai

„Kai pirmą kartą po avarijos apsirengiau bikinį, labai nervinausi“,- prisiminė mergina.

Perspėjimas Priauginamų Blakstienų Gerbėjoms: Galite Likti Visai Be Blakstienų! Straipsniai

Ema Dhanjal, grožio salono savininkė iš Australijos, pasidalino tokia baisia blakstienų priauginimo istorija, kad ja susidomėjo net Australijos moterų sveikatos asociacija.

„Išmokų Karaliene“ Tituluojamą 12 Vaikų Motiną Areštavo Policija Straipsniai

Šeril Prudham (34) – dvylikos vaikų motina, kurių tėvai yra skirtingi vyrai. Atrodo, kad ji naudojosi nesibaigiančiais nėštumais, kad galėtų gana pasiturinčiai gyventi iš pašalpų...

Žmonės, Įveikę Vėžį Teigia, Kad Svarbiausia – Viltis! Straipsniai

Aplink mus – daugybė žmonių, įveikusių vėžį. Kai kurie jų pasidalino savo nuotraukomis sergant ir įveikus šią baisią ligą, kad kiti sergantieji neprarastų vilties pasveikti!