25 Būdai, Kaip Naudingai Panaudoti „Coca-Colą“ Jos Negeriant

Žinote, apie ką žmonės mėgsta kalbėtis? Apie „Coca-Colą“! Jie mėgsta aptarinėti tai, kaip šį gėrimą galima ne tik gerti, bet ir panaudoti kitais būdais. Kadangi cukrus tik neseniai pradėtas vadinti „baltąja mirtimi“ („Coca-Cola“ praktiškai sudaryta vien iš cukraus), kitos šio gėrimo panaudojimo galimybės taip pat neblogai žinomos.

Taip gerai žinomos, kad daugelis žmonių ėmė naudoti „Coca-Colą“ buityje. Ką gi, ji kvepia geriau už daugelį valiklių ir yra pigesnė. Tačiau kažin ar praktinis šio gėrimo panaudojimas sumažins jį mėgstančių gerti žmonių skaičių. Juk žmonės vis tiek rūko, nors ir žino, kad tai nesveika, tad kažin, ar ateityje sumažės ir mėgstančiųjų gerti „Coca-Colą“.

1

Garbanoms

source Sugarbanokit savo plaukus, ant jų užpilant „Coca-Colos“. Tegul gėrimas įsigeria į plaukus, o tada jį išplaukite.

2

Dėmių Valiklis

Dėl anglies ir fosforo rūgšties gazuoto gėrimo viduje galima jį naudoti kartu su skalbimo milteliais, kad išvalytumėte dėmes.

3

Langų Valiklis

source Į gėrimą įeina citrinos rūgštis, tad ši savybė jam suteikia valomųjų galių. „Coca-Cola“ veikia taip pat, kaip ir langų valiklis, kurio sudėtyje yra citrinos rūgšties, tad langus galite kuo puikiausiai valyti ir šiuo gėrimu.

4

Vabalų Žudikė

source „Coca-Cola“ kupina cukraus, o vabzdžiai ir įvairūs kenkėjai jį dievina. Šio gėrimo sudėtyje taip pat yra ir kitų medžiagų, kurios gali nužudyti vabzdžius. Štai kodėl galima atsikratyti kenkėjų, užpurškiant „Coca-Colos“ ant spintelių viršaus ar skruzdėlių „tako“.

5

Išblukins Spalvą

source Kažkodėl „Coca-Cola“ blukina plaukus. Tad jei esat nepatenkinta, kokia spalva nusidažė jūsų plaukai, šio gėrimo pagalba spalvą galite padaryti ne tokią ryškią.

6

Kramtomajai Gumai Išvalyti

source Jei į jūsų plaukus įsivėlė kramtomoji guma – nekirpkite jų! Įmerkite plaukus su prilipusia guma į „Coca-Colą“, pamirkykite kelias minutes, ir gumą lengvai iššukuosite.

7

„Nuplauti“ Skausmą

source Cheminės medžiagos, įeinančios į „Coca-Cola“ sudėtį, gali padėti nuo vabzdžių įkandimų ar medūzų įgėlimo. Šiek tiek užpilkite gėrimo ant pažeistos vietos, ir skausmas po kurio paliko aprims!

8

Nuvalyti Degėsius

source Išvalyti prisvilusius puodus ir keptuves – nelengvas darbelis, tačiau jei kelias minutes juos pamirkysite „Coca-Coloje“, degėsius ir purvą nugremžti bus daug lengviau.

9

Atsikratyti Rūdžių

source Šiame gėrime esanti fosforo rūgštis gali nuvalyti rūdis! Paprasčiausiai pamerkite surūdijusį daiktą į „Coca-Colą“, o jei jis per didelis, nuvalykite šiame gėrime išmirkytu rankšluosčiu, ir rūdys turėtų nusivalyti.

10

Išvalykite Rūdis Iš Baseino

source Išvalykite rūdis iš baseino, įpildami į jį 2 litrus „Coca-Colos“! Palikite baseiną ramybėje kurį laiką, o tada pakeiskite jame vandenį – rūdžių nebeliks.

Daugiau!
11

Nuvalykit Apledėjusį Stiklą

source Jei žiemą jūsų automobilio stiklas užšalo, apliekite jį „Coca-Cola“, ir ledas ištirps. Tiesa, mašina gali šiek tiek lipti, tad prisiminkite, kad ją reikėtų nuvalyti.

12

Vabzdžių Gaudyklė

source „Coca-Cola“ yra cukrus , o vabzdžiai jį dievina. Tad jei paliksite atidarytą šio gėrimo skardinę, ji privilios ir paskandins įkyrius vabzdžius.

13

Sode

source Kas savaitę įpilkite po skardinę „Coca-Colos“ į komposto krūvą, ir joje prisiveis naudingų mikroorganizmų. Tačiau žinokite, kad kompostui neturi trūkti gryno oro, nes prasidės puvimas ir atsiras nemalonus kvapas.

Skaitykite daugiau ČIA

14

Pašalinti Aliejaus Dėmes

source Užpilkite „Coca-Colos“ ant purvinos vietos (grindų, virtuvės plytelių ar pan.), šiek tiek palaikykite, o tada nuvalykite ar nuplaukite dėmę vandeniu.

15

Pasilinksminkite Išsimaudydami Fontane

source Jei jau atsibodo skaityti apie visus „Coca-Colos“ panaudojimo būdus, įmeskite į šio gėrimo butelį kelis „Mentos“ saldainius ir pamatysite, kaip pradės bėgt įspūdingas fontanas!

16

Dažų Nuėmėjas

source Jei jūs ar jūsų vaikas ištepė baldus dažais, juos nuvalysite „Coca-Coloje“ išmirkytu rankšluosčiu. Kai dažų dėmes pašalinsite, baldus nuplaukite vandeniu, kad jie neliptų.

17

Blizgančios Monetos

source Pamerkite monetas „Coca-Coloje“ ir kuriam laikui palikite. Šis visagalis gėrimas nuplaus visus nešvarumus, ir monetos blizgės it naujos!

18

Grožio Priemonė

source Jei įlašinsite keletą „Coca-Colos“ lašų į savo kremą ir įmasažuosite į odą, jūsų oda švytės ir taps švelnesnė.

19

Pasendinkit Nuotraukas

source Panardinkite nuotrauką ar popieriaus lapą į „Coca-Colos“ pripildytą lėkštę ir sekundę ar dvi leiskite pamirkti. Išimkite, išdžiovinkite – ir štai, turite vintažinę nuotrauką!

20

Išvalykit Akumuliatorių

source „Coca-Colą“ galite užpilti ant akumuliatoriaus, nes ji jo nesugadins, o apsaugos nuo korozijos!

Daugiau!
21

Atsikratyti Nemalonaus Šeško Kvapo

source Šeško dujos labai smirda, tad kažkas pamėgino nuplauti šį nemalonų kvapą „Coca-Cola“, ir ką manote – pavyko!

22

Pakeis Visagalį WD Tepalą

source Atlaisvinkite užstrigusius ir surūdijusius varžtus, ant sriegio užpildami „Coca-Colos“. Kurį laiką palikite varžtą ramybėje, o vėliau nuplaukite vandeniu – dabar turėtų pavykti jį atsukti.

23

Vietoj Pesticidų

source Kai kurie Indijos ūkininkai naudoja „Coca-Colą“ kaip pesticidus ir teigia, kad ji daug efektyvesnė. Kompanija, gaminanti šį gėrimą, neigia, kad jį galima naudoti vietoj pesticidų, tačiau ūkininkai sako, kad dėl didelio cukraus kiekio „Coca-Cola“ tikrai padeda žemės ūkyje.

24

Pašalinkit Kraujo Dėmes

source „Coca-Cola“ veiksmingai pašalina kraujo dėmes nuo rūbų, baldų, kilimų, sienų ir grindų, o tai reiškia, kad ji gali praverst naikinant įkalčius nusikaltimo vietoje…

25

Pigus Baliklis

source Kas nori gaišt savo laiką, valydamas tualetą? Niekas! Galite pagreitinti šį procesą, jei į unitazą įpilsite „Coca-Colos“, palauksite valandą ir vėliau viską nuplausite.

source

Komentarai

Daugiau Testų