8 Namų Apyvokos Daiktai, Kurie Gali Nužudyt Jūsų Augintinį

Susilaukti kūdikio – didelė atsakomybė, o viena svarbiausių pareigų gyvenime – užauginti vaiką geru ir doru žmogumi. Ne mažesnė atsakomybė gula ant pečių ir auginant naminį gyvūnėlį. Jau ne vienerius metus ne tik džiaugiamės gražučiais padarėliais, bet ir saugome jų gerovę įstatymais, todėl rūpinamės savo augintiniais kaip savo vaikais. Ar ne?

Nors žinome, kad šunis gali nužudyti šokoladas, mūsų namuose taip pat yra daugybė kitų keistų dalykų, kurie pavojingi augintinių gyvybei. Tad jei nenorite, kad jūsų numylėtinis dėl keistų priežasčių atsisveikintų su šiuo pasauliu, būtinai perskaitykite šį straipsnį!

1

Keptuvės skleidžiami garai

Neprisvylantys puodai ir keptuvės skleidžia bespalves politetrafluoretileno dujas. Kadangi paukščių kvėpavimo sistema labai jautri, jie itin jautrūs ore esantiems toksinams ir nuodams. Taip pat turėkite omenyje, kad naminiai paukštukai gali mirti ir nuo oro gaiviklių ar kitų buityje naudojamų purškiklių.

source, source

2

Nuodingi augalai

Lelijos, hiacintai ir narcizai jūsų namams suteiks jaukumo, tačiau jei leisite juos graužti savo augintiniui, gali būti, kad šios gėlės netrukus papuoš jūsų meilučio kapelį... Lelijos ypatingai kenkia katėms ir šunims – net 2–3 žiedlapiai ar lapeliai gali pakenkti gyvūno inkstams.

source, source, source

3

Venkite avokadų

Avokado kauliukuose kaupiasi toksinai. Jei leidžiate savo šuniui juos graužti, tai jam gali sukelti kvėpavimo sutrikimus ir pradėti kaupti skysčius krūtinėje. Kad tai nutiktų, nereikia net, kad jūsų augintinis tą kauliuką prarytų! Avokado kauleliai taip pat pavojingi paukščiams ir net galvijams!

source

4

Antifrizas

Antifrizas labai vilioja kates dėl savo salstelėjusio skonio. Tačiau jis labai greitai gali sukelti inkstų nepakankamumą – pakanka vos vieno arbatinio šaukštelio, kad jūsų pūkuotukas atsisveikintų iš karto su visomis devyniomis savo gyvybėmis...

source

5

Smalsumas pražudė katę

Visoms katėms patinka žaisti su siūlų kamuolėliais, tačiau šis nekaltas žaislas gali kelti pavojų jūsų augintinio gyvybei. Jei netyčia gyvūnas praris siūlo gabalą, jis gali užkimšti žarnyną, ir jūsų numylėtinio dienos bus suskaičiuotos...

source

6

Skausmą malšinantys vaistai

Į skausmą malšinančių vaistų sudėtį įeina acetaminofenas, kuris labai kenkia gyvūnų kepenims, jei jie netyčia suėda tokių tablečių. Net ketvirtadalis tabletės gali tapti mirtina doze, o katėms tokie vaistai kenkia labiau nei šunims.

source

7

Smulkios monetos pavojingos katėms

Iškratę kišenes, nenumeskite smulkių monetų bet kur, nes jos kelia pavojų katėms. Jei jūsų augintinis praris monetą, joje esantis cinkas gali patekti į kraują ir sukelti pūkuotukui širdies nepakankamumą. Jei kilo įtarimų, kad jūsų numylėtinis prarijo monetą, geriausiai kuo skubiau nuvežti jį pas veterinarą ir peršviesti.

source

8

Katės minta ne baterijomis

Apvalias nedideles baterijas, kurios tinkamos laikrodžiams, klausos aparatams, kai kuriems žaislams ir pan., gali lengvai praryti gyvūnas, o baterijos gali išdeginti jo virškinamąjį traktą. Išplaukite augintinio burną vandeniu ir nedelsiant kreipkitės į veterinarą!

source

Komentarai

Knieti Nusiskusti Veido Plaukelius? Štai Kas Nutiko Tai Padariusioms Moterims! Straipsniai

Ne, kalbame ne apie antakius ar pūkelius virš viršutinės lūpos, o apie tuos vos matomus plaukelius ant veido.

Pamačiusios Šias Vestuvines Sukneles Iš Karto Užsimanysit Ištekėti! Straipsniai

Jaunikis gali dėvėti, kad ir lininį maišą – vis tiek visų akys nukreiptos į nuotaką! Kviečiame pamatyti pačias įspūdingiausias vestuvines sukneles, kurias pavyko užfiksuoti fotografams!

10+ Įspūdingiausių Apleistų Vietų Žemėje Straipsniai

Nekilnojamas turtas nėra pigus, o pastatyti namą apskritai nėra paprasta, tad kodėl kai kurie pastatai paliekami apleisti ir jiems leidžiama paprasčiausiai sugriūti?

Nesėkmės Virtuvėje: Lūkesčiai Ir Realybė Straipsniai

Mūsų laimei, šie žmonės pakankamai drąsūs, kad pasidalintų savo nesėkmėmis internete ir mus nustebintų. Štai keletas linksmiausių jiems nutikusių „avarijų“!

Kaip Apskaičiuoti Procentus? Straipsniai

Įdomus Ir Neįprastas Būdas Skaičiuoti Tikrai Palengvins Jums Gyvenimą!

„Katė-Slaugė“ Suminkštins Jūsų Širdis Straipsniai

Kačiukui Reidmenui buvo vos dveji mėnesiai, kai jis sunkiai susirgo. Po kurio laiko jį priglaudė veterinarai, ir šis juodas katinėlis tapo jų padėjėja-slauge.

Štai Kodėl Meškėnai Yra Nuostabiausi Gyvūnai Pasaulyje Straipsniai

Meškėnai labai mieli! Visiems patinka meškėnai, net ir tiems, kurie mielai iš jų pasisiūtų stilingą ir šiltą kepurę...

Ar Tai Įmanoma? Berniuko Plaukai Pavirto Varvekliais Straipsniai

Berniukas iš Kinijos tapo interneto sensacija, kai jo nuotraukos, kuriose matosi, kad vaiko plaukai sušalę į ledą, paplito socialiniuose tinkluose.

Nepatikėsit Princesės Šarlotės Panašumu Į Karalienę Elžbietą Vaikystėje Straipsniai

Princesės Šarlotės ir karalienės Elžbietos panašumas užgniaužia kvapą!

Nuotrauka, Kurioje Senelis Šalia Vėžiu Sergančios 5 Metų Anūkės, Sugraudins Iki Ašarų Straipsniai

Seanas Petersonas serga šonine amiotrofine skleroze (motorinių neuronų liga). Jis beveik negali kalbėti, tačiau jo emocijas išduoda ašaros – penkiametė vyro anūkė serga vėžiu.

10 Patarimų Buičiai, Kurių Iki Šiol Nežinojote Straipsniai

Paruošėme keletą naudingų patarimų, kurių dėka palengvinsite savo buitį! Jie jums padės sutaupyti laiko, nebeteks pirkti brangių priemonių, o jūsų namai švytės švara ir skaniai kvepės!

„Apvalių“ Formų Modelis Atkūrė Apsinuoginusių Įžymybių Nuotraukas Straipsniai

Livija Matthews ryžosi įrodyti, kad nestandartinės kūno formos netrukdo būti žaviu modeliu. Norėdama tai įrodyti, ji atkūrė apsinuoginusių įžymybių nuotraukas.

„Žmogaus-Katino“ Nuotraukos Šokiravo Visuomenę Straipsniai

Internete buvo paviešintos nuotraukos, kuriose nufotografuotas gyvūnas, panašus į žmogaus ir katino hibridą.

Lėlės Keno Antrininkas Atskleidė, Kaip Jis Atrodė Prieš 58 Plastines Operacijas Straipsniai

Ir visa tai jam kainavo 588 000 JAV dolerių! Rodrigo teigia, kad plastinės operacijos neturėtų būti tabu, o drastiški išvaizdos pokyčiai turi daugiau privalumų nei minusų.

Prostitutė Pagimdė Ir Po Valandos Grįžo Dirbti Į Gatvę Straipsniai

„Viena moteris pagimdė vaiką, o nepraėjus nė valandai, grįžo darbuotis į gatvę. Štai kokioje beviltiškoje situacijose yra kai kurios moterys“,- žurnalistams sakė policijos pareigūnė.

6 Nerimą Keliantys Požymiai, Kad Jūsų Kepenys Pažeistos Straipsniai

Štai keletas simptomų, rodančių, kad jūsų organizmo „filtro“ funkcijos sutriko. Jei pastebėjote juos, būtinai apsilankykite pas gydytojus!

Vyras Skriejo Automobiliu 235 km/h Greičiu: Policininkus Šokiravo Jo Keleiviai Straipsniai

Jis vairavo juodą „Holden Commodore“ markės automobilį ir daugiau nei du kartus viršijo leistiną greitį. Policija nusprendė, kad persekioti tokiu greičiu skriejantį kelių erelį pavojinga.

10 Simptomų, Kurių Negalima Ignoruoti! Straipsniai

Simptomai parodo organizmo sutrikimus, būseną ir ligas. Štai 10 simptomų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį!

Leisdami Šuniui Laižyti Veidą, Kenkiate Savo Sveikatai Straipsniai

Kadangi šunys negali paspausti „patinka“ prie mūsų nuotraukų ar įrašų socialiniuose tinkluose, jie savo prielankumą rodo kitaip. Pavyzdžiui, laižydami šeimininko veidą.

8 Savybės, Kurios Vyrams Patraukliausios Moteryse Straipsniai

Pažvelkite į savybių sąrašą, kuriame surinkti vyrams patys patraukliausi moterų išvaizdos bruožai.

Kodėl Po 30 Metų Pasaulyje Ims Trūkti Šokolado? Straipsniai

Ar mėgstate pasigardžiuoti šokolado batonėliais, šokoladiniais kiškučiais ar keksiukais? Mūsų anūkai gali nebežinoti, koks šokolado skonis, nes teigiama, kad po 30 metų jo nebeliks.

Kanadiečių Pora Priglaudė Mažą Paršelį, Kuris Užaugo Į 300 Kg Sveriančią Kiaulę Straipsniai

Kai kanadiečiai Styvas Dženkinsas ir Derekas Volteris priglaudė Ester, jie manė, kad tai nykštukinis veislinis paršelis.

Žavūs Gyvūnai Juokingose Situacijose. Vaizdelis Prajuokins Iki Ašarų! Straipsniai

Kaip jiems tai pavyko? Koks buvo jų planas? Kaip jiems pavyks iš čia išsikrapštyti?

Auksaspalvis Retriveris Gavo Dovanų... Šuniuką Straipsniai

Tik pažvelkite, kas nutiko, kai auksaspalvis retriveris vardu Kešas pamatė, ką gavo dovanų…