8 Namų Apyvokos Daiktai, Kurie Gali Nužudyt Jūsų Augintinį

Susilaukti kūdikio – didelė atsakomybė, o viena svarbiausių pareigų gyvenime – užauginti vaiką geru ir doru žmogumi. Ne mažesnė atsakomybė gula ant pečių ir auginant naminį gyvūnėlį. Jau ne vienerius metus ne tik džiaugiamės gražučiais padarėliais, bet ir saugome jų gerovę įstatymais, todėl rūpinamės savo augintiniais kaip savo vaikais. Ar ne?

Nors žinome, kad šunis gali nužudyti šokoladas, mūsų namuose taip pat yra daugybė kitų keistų dalykų, kurie pavojingi augintinių gyvybei. Tad jei nenorite, kad jūsų numylėtinis dėl keistų priežasčių atsisveikintų su šiuo pasauliu, būtinai perskaitykite šį straipsnį!

1

Keptuvės skleidžiami garai

Neprisvylantys puodai ir keptuvės skleidžia bespalves politetrafluoretileno dujas. Kadangi paukščių kvėpavimo sistema labai jautri, jie itin jautrūs ore esantiems toksinams ir nuodams. Taip pat turėkite omenyje, kad naminiai paukštukai gali mirti ir nuo oro gaiviklių ar kitų buityje naudojamų purškiklių.

source, source

2

Nuodingi augalai

Lelijos, hiacintai ir narcizai jūsų namams suteiks jaukumo, tačiau jei leisite juos graužti savo augintiniui, gali būti, kad šios gėlės netrukus papuoš jūsų meilučio kapelį... Lelijos ypatingai kenkia katėms ir šunims – net 2–3 žiedlapiai ar lapeliai gali pakenkti gyvūno inkstams.

source, source, source

3

Venkite avokadų

Avokado kauliukuose kaupiasi toksinai. Jei leidžiate savo šuniui juos graužti, tai jam gali sukelti kvėpavimo sutrikimus ir pradėti kaupti skysčius krūtinėje. Kad tai nutiktų, nereikia net, kad jūsų augintinis tą kauliuką prarytų! Avokado kauleliai taip pat pavojingi paukščiams ir net galvijams!

source

4

Antifrizas

Antifrizas labai vilioja kates dėl savo salstelėjusio skonio. Tačiau jis labai greitai gali sukelti inkstų nepakankamumą – pakanka vos vieno arbatinio šaukštelio, kad jūsų pūkuotukas atsisveikintų iš karto su visomis devyniomis savo gyvybėmis...

source

5

Smalsumas pražudė katę

Visoms katėms patinka žaisti su siūlų kamuolėliais, tačiau šis nekaltas žaislas gali kelti pavojų jūsų augintinio gyvybei. Jei netyčia gyvūnas praris siūlo gabalą, jis gali užkimšti žarnyną, ir jūsų numylėtinio dienos bus suskaičiuotos...

source

6

Skausmą malšinantys vaistai

Į skausmą malšinančių vaistų sudėtį įeina acetaminofenas, kuris labai kenkia gyvūnų kepenims, jei jie netyčia suėda tokių tablečių. Net ketvirtadalis tabletės gali tapti mirtina doze, o katėms tokie vaistai kenkia labiau nei šunims.

source

7

Smulkios monetos pavojingos katėms

Iškratę kišenes, nenumeskite smulkių monetų bet kur, nes jos kelia pavojų katėms. Jei jūsų augintinis praris monetą, joje esantis cinkas gali patekti į kraują ir sukelti pūkuotukui širdies nepakankamumą. Jei kilo įtarimų, kad jūsų numylėtinis prarijo monetą, geriausiai kuo skubiau nuvežti jį pas veterinarą ir peršviesti.

source

8

Katės minta ne baterijomis

Apvalias nedideles baterijas, kurios tinkamos laikrodžiams, klausos aparatams, kai kuriems žaislams ir pan., gali lengvai praryti gyvūnas, o baterijos gali išdeginti jo virškinamąjį traktą. Išplaukite augintinio burną vandeniu ir nedelsiant kreipkitės į veterinarą!

source

Komentarai

Daugiau Testų