9 Požymiai, Įspėjantys, Kad Netoleruojate Glitimo

Apie glitimą beveik nieko nebuvome girdėję maždaug iki 2010 metų. Dabar atrodo, kad vos ne kiekvienas mūsų pažįstamas netoleruoja glitimo – baltymų, gaunamų iš grūdų. Tai puiki proga lobti maisto pramonei, gaminant produktus be glitimo. Beveik visur galime nusipirkti picos be glitimo, alaus be glitimo, nedaug trūksta, kad galėsime įsigyti glitimo be... glitimo.

Tačiau jei jūs norite įsitikinti, ar nesate alergiškas šiai medžiagai, vertėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus jūsų organizmo siunčiamus signalus. Stebėkit savo organizmo rodomus ženklus ir galit išsiaiškinti, kad maistas, kurį valgote, jums iš tiesų kenkia. Galbūt jei atsisakysite produktų, kurių sudėtyje yra glitimo, jūsų gyvenimas vėl grįš į vėžias?

1

Pilvo skausmas

Maistas, kuriame yra daug glitimo, jei jo netoleruojate, gali sukelti virškinimo sutrikimus, dujų kaupimą, pilvo pūtimą, viduriavimą ir pilvo skausmus. Neignoruokite šių simptomų, nes ilgainiui gali išsivystyti dirgliosios žarnos sindromas, ir jūsų kūnas iš maisto nebepasisavins naudingų medžiagų.

source

2

Galvos svaigimas

Jei jaučiate, kad jūsų pusiausvyra nestabili ar svaigsta galva, tikriausiai, šią savijautą sukėlė ne restorano sąskaita. Greičiausiai to priežastis – glitimas!

source

3

Laktozės netoleravimas

Alergija glitimui sustiprina netoleranciją laktozei. Maistas, kuriame yra laktozės, savo sudėtyje turi įvairių cukraus rūšių, sukeliančių virškinimo problemas!

source

4

Odos niežėjimas

Jei esate alergiškas glitimui, jis gali sukelti uždegimą jūsų žarnyne, kuris galiausiai išsivystis į egzema ar psoriazę. Tad jei jums nuolat niežti odą, susimąstykite, galbūt dėl to kaltas glitimo turintis maistas.

source

5

Galvos skausmas

Galvos skausmas po maisto (ypač jei jums nereikia plauti indų ar pas jus nesisvečiuoja savo smalsią nosį visur kišanti tetulė) gali būti ženklas, kad jūsų smegenis sutrikdė ką tik suvalgytas maistas. Šią savijautą galėtų pagrįsti jūsų alergija glitimui.

source

6

Nuotaikų svyravimas

Po valgio nuolat keičiasi nuotaika? Galbūt turėtumėte pasitikrinti, ar nesate alergiškas glitimui, nes valgyti vis tiek turėsite, tik galbūt reikėtų žinoti, kokių produktų turėtumėte vengti.

source

7

Nuolat jaučiate nuovargį

Jei jūsų organizmas reaguoja į glitimą, kai valgote maistą, kurio sudėtyje jo yra, nuolat jausite nuovargį, nes jūsų organizmas išnaudoja energiją, kovodamas su šia medžiaga, kurios netoleruoja. Pasitikrinkit, ar nesate alergiškas!

source

8

Fibromialgija

Jaučiate raumenų, raiščių ir sausgyslių skausmus? Lėtinis išplitusio skausmo sindromas vadinamas fibromialgija. Jis atsiranda dėl glitimo netoleravimo.

source

Komentarai

Daugiau Testų