9 Požymiai, Įspėjantys, Kad Netoleruojate Glitimo

Apie glitimą beveik nieko nebuvome girdėję maždaug iki 2010 metų. Dabar atrodo, kad vos ne kiekvienas mūsų pažįstamas netoleruoja glitimo – baltymų, gaunamų iš grūdų. Tai puiki proga lobti maisto pramonei, gaminant produktus be glitimo. Beveik visur galime nusipirkti picos be glitimo, alaus be glitimo, nedaug trūksta, kad galėsime įsigyti glitimo be... glitimo.

Tačiau jei jūs norite įsitikinti, ar nesate alergiškas šiai medžiagai, vertėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus jūsų organizmo siunčiamus signalus. Stebėkit savo organizmo rodomus ženklus ir galit išsiaiškinti, kad maistas, kurį valgote, jums iš tiesų kenkia. Galbūt jei atsisakysite produktų, kurių sudėtyje yra glitimo, jūsų gyvenimas vėl grįš į vėžias?

1

Pilvo skausmas

Maistas, kuriame yra daug glitimo, jei jo netoleruojate, gali sukelti virškinimo sutrikimus, dujų kaupimą, pilvo pūtimą, viduriavimą ir pilvo skausmus. Neignoruokite šių simptomų, nes ilgainiui gali išsivystyti dirgliosios žarnos sindromas, ir jūsų kūnas iš maisto nebepasisavins naudingų medžiagų.

source

2

Galvos svaigimas

Jei jaučiate, kad jūsų pusiausvyra nestabili ar svaigsta galva, tikriausiai, šią savijautą sukėlė ne restorano sąskaita. Greičiausiai to priežastis – glitimas!

source

3

Laktozės netoleravimas

Alergija glitimui sustiprina netoleranciją laktozei. Maistas, kuriame yra laktozės, savo sudėtyje turi įvairių cukraus rūšių, sukeliančių virškinimo problemas!

source

4

Odos niežėjimas

Jei esate alergiškas glitimui, jis gali sukelti uždegimą jūsų žarnyne, kuris galiausiai išsivystis į egzema ar psoriazę. Tad jei jums nuolat niežti odą, susimąstykite, galbūt dėl to kaltas glitimo turintis maistas.

source

5

Galvos skausmas

Galvos skausmas po maisto (ypač jei jums nereikia plauti indų ar pas jus nesisvečiuoja savo smalsią nosį visur kišanti tetulė) gali būti ženklas, kad jūsų smegenis sutrikdė ką tik suvalgytas maistas. Šią savijautą galėtų pagrįsti jūsų alergija glitimui.

source

6

Nuotaikų svyravimas

Po valgio nuolat keičiasi nuotaika? Galbūt turėtumėte pasitikrinti, ar nesate alergiškas glitimui, nes valgyti vis tiek turėsite, tik galbūt reikėtų žinoti, kokių produktų turėtumėte vengti.

source

7

Nuolat jaučiate nuovargį

Jei jūsų organizmas reaguoja į glitimą, kai valgote maistą, kurio sudėtyje jo yra, nuolat jausite nuovargį, nes jūsų organizmas išnaudoja energiją, kovodamas su šia medžiaga, kurios netoleruoja. Pasitikrinkit, ar nesate alergiškas!

source

8

Fibromialgija

Jaučiate raumenų, raiščių ir sausgyslių skausmus? Lėtinis išplitusio skausmo sindromas vadinamas fibromialgija. Jis atsiranda dėl glitimo netoleravimo.

source

Komentarai

20 Dalykų, Kuriuos Supras Tik Mamos Straipsniai

20 dalykų, kuriuos supras tik mamos – suprasi ir tu, kadangi tau jau teko tai išgyventi arba išgyveni tai dabar ir, tikėtina, kad dar teks išgyventi ateityje...

Knieti Nusiskusti Veido Plaukelius? Štai Kas Nutiko Tai Padariusioms Moterims! Straipsniai

Ne, kalbame ne apie antakius ar pūkelius virš viršutinės lūpos, o apie tuos vos matomus plaukelius ant veido.

Pamačiusios Šias Vestuvines Sukneles Iš Karto Užsimanysit Ištekėti! Straipsniai

Jaunikis gali dėvėti, kad ir lininį maišą – vis tiek visų akys nukreiptos į nuotaką! Kviečiame pamatyti pačias įspūdingiausias vestuvines sukneles, kurias pavyko užfiksuoti fotografams!

10+ Įspūdingiausių Apleistų Vietų Žemėje Straipsniai

Nekilnojamas turtas nėra pigus, o pastatyti namą apskritai nėra paprasta, tad kodėl kai kurie pastatai paliekami apleisti ir jiems leidžiama paprasčiausiai sugriūti?

Nesėkmės Virtuvėje: Lūkesčiai Ir Realybė Straipsniai

Mūsų laimei, šie žmonės pakankamai drąsūs, kad pasidalintų savo nesėkmėmis internete ir mus nustebintų. Štai keletas linksmiausių jiems nutikusių „avarijų“!

Kaip Apskaičiuoti Procentus? Straipsniai

Įdomus Ir Neįprastas Būdas Skaičiuoti Tikrai Palengvins Jums Gyvenimą!

„Katė-Slaugė“ Suminkštins Jūsų Širdis Straipsniai

Kačiukui Reidmenui buvo vos dveji mėnesiai, kai jis sunkiai susirgo. Po kurio laiko jį priglaudė veterinarai, ir šis juodas katinėlis tapo jų padėjėja-slauge.

Štai Kodėl Meškėnai Yra Nuostabiausi Gyvūnai Pasaulyje Straipsniai

Meškėnai labai mieli! Visiems patinka meškėnai, net ir tiems, kurie mielai iš jų pasisiūtų stilingą ir šiltą kepurę...

Ar Tai Įmanoma? Berniuko Plaukai Pavirto Varvekliais Straipsniai

Berniukas iš Kinijos tapo interneto sensacija, kai jo nuotraukos, kuriose matosi, kad vaiko plaukai sušalę į ledą, paplito socialiniuose tinkluose.

Nepatikėsit Princesės Šarlotės Panašumu Į Karalienę Elžbietą Vaikystėje Straipsniai

Princesės Šarlotės ir karalienės Elžbietos panašumas užgniaužia kvapą!

Nuotrauka, Kurioje Senelis Šalia Vėžiu Sergančios 5 Metų Anūkės, Sugraudins Iki Ašarų Straipsniai

Seanas Petersonas serga šonine amiotrofine skleroze (motorinių neuronų liga). Jis beveik negali kalbėti, tačiau jo emocijas išduoda ašaros – penkiametė vyro anūkė serga vėžiu.

10 Patarimų Buičiai, Kurių Iki Šiol Nežinojote Straipsniai

Paruošėme keletą naudingų patarimų, kurių dėka palengvinsite savo buitį! Jie jums padės sutaupyti laiko, nebeteks pirkti brangių priemonių, o jūsų namai švytės švara ir skaniai kvepės!

„Apvalių“ Formų Modelis Atkūrė Apsinuoginusių Įžymybių Nuotraukas Straipsniai

Livija Matthews ryžosi įrodyti, kad nestandartinės kūno formos netrukdo būti žaviu modeliu. Norėdama tai įrodyti, ji atkūrė apsinuoginusių įžymybių nuotraukas.

„Žmogaus-Katino“ Nuotraukos Šokiravo Visuomenę Straipsniai

Internete buvo paviešintos nuotraukos, kuriose nufotografuotas gyvūnas, panašus į žmogaus ir katino hibridą.

Lėlės Keno Antrininkas Atskleidė, Kaip Jis Atrodė Prieš 58 Plastines Operacijas Straipsniai

Ir visa tai jam kainavo 588 000 JAV dolerių! Rodrigo teigia, kad plastinės operacijos neturėtų būti tabu, o drastiški išvaizdos pokyčiai turi daugiau privalumų nei minusų.

Prostitutė Pagimdė Ir Po Valandos Grįžo Dirbti Į Gatvę Straipsniai

„Viena moteris pagimdė vaiką, o nepraėjus nė valandai, grįžo darbuotis į gatvę. Štai kokioje beviltiškoje situacijose yra kai kurios moterys“,- žurnalistams sakė policijos pareigūnė.

6 Nerimą Keliantys Požymiai, Kad Jūsų Kepenys Pažeistos Straipsniai

Štai keletas simptomų, rodančių, kad jūsų organizmo „filtro“ funkcijos sutriko. Jei pastebėjote juos, būtinai apsilankykite pas gydytojus!

8 Savybės, Kurios Vyrams Patraukliausios Moteryse Straipsniai

Pažvelkite į savybių sąrašą, kuriame surinkti vyrams patys patraukliausi moterų išvaizdos bruožai.

Leisdami Šuniui Laižyti Veidą, Kenkiate Savo Sveikatai Straipsniai

Kadangi šunys negali paspausti „patinka“ prie mūsų nuotraukų ar įrašų socialiniuose tinkluose, jie savo prielankumą rodo kitaip. Pavyzdžiui, laižydami šeimininko veidą.

Kodėl Po 30 Metų Pasaulyje Ims Trūkti Šokolado? Straipsniai

Ar mėgstate pasigardžiuoti šokolado batonėliais, šokoladiniais kiškučiais ar keksiukais? Mūsų anūkai gali nebežinoti, koks šokolado skonis, nes teigiama, kad po 30 metų jo nebeliks.

Žavūs Gyvūnai Juokingose Situacijose. Vaizdelis Prajuokins Iki Ašarų! Straipsniai

Kaip jiems tai pavyko? Koks buvo jų planas? Kaip jiems pavyks iš čia išsikrapštyti?

Kanadiečių Pora Priglaudė Mažą Paršelį, Kuris Užaugo Į 300 Kg Sveriančią Kiaulę Straipsniai

Kai kanadiečiai Styvas Dženkinsas ir Derekas Volteris priglaudė Ester, jie manė, kad tai nykštukinis veislinis paršelis.

Vyras Skriejo Automobiliu 235 km/h Greičiu: Policininkus Šokiravo Jo Keleiviai Straipsniai

Jis vairavo juodą „Holden Commodore“ markės automobilį ir daugiau nei du kartus viršijo leistiną greitį. Policija nusprendė, kad persekioti tokiu greičiu skriejantį kelių erelį pavojinga.

13 Brolių ir Seserų, Kalintų Jų Tėvų Namuose, Istorija Sukrės Net Stipriausių Nervų Skaitytojus Straipsniai

„Keturi maži vaikai, atsiklaupę ant kelių, vaikščiojo žole. Tai man pasirodė labai keista, nes buvo naktis“,- pasakojo kaimynė, išvydusi vaikus spalį.