Akys – Ne tik Sielos, Bet Ir Sveikatos Veidrodis!

Akys – mūsų sielos veidrodis, tačiau jos taip pat parodo, kas dedasi mūsų organizme. Teigiama, kad jau senovės Egipte, Tibete ir Graikijoje gydytojai mokėjo diagnozuoti ligas iš akių. O šiandien medicina yra oficialiai pripažinusi, kad kiekviena kūno dalis ir organas turi atitikmenis akių rainelėje. Ji yra tarsi viso kūno žemėlapis.

Žinant silpnąsias savo organizmo vietas, lengviau užkirsti kelią ligoms ar jas atitolinti. Tad kaip atpažinti negalavimus, kuriuos išduoda mūsų akys?

1

Akių Miežis

Miežis – tai voko liaukų ir blakstienos folikulo uždegimas. Jis natūraliai turėtų pranykti per keletą dienų, tačiau jei nepranyksta ar nuolat užauga naujas – tai gali būti rimtesnio, kartais net vėžinio, susirgimo simptomas. Jei miežiai jus nuolat kankina, būtinai apsilankykite pas gydytojus.

source

2

Išretėję Antakiai

Antakiai, kaip ir galvos plaukai, sensta ir iškrenta, tačiau, jei jie išretėja drastiškai – reikėtų sunerimti. Antakiai gali retėti dėl streso, amžiaus ar skydliaukės hormonų sutrikimo. Jei pastebėjote, kad jūsų antakiai labai išretėjo, nedelskite ir kreipkitės į gydytojus!

source

3

Susiliejantis Vaizdas

Šiandien bene pagrindinė prastėjančio regėjimo priežastis – ta, kad labai daug laiko praleidžiame prie kompiuterių ekranų. Tai lemia, kad mūsų akys išsausėja, pradeda perštėti, o neretai pradeda lietis vaizdas. Jei jums dažnai sutrinka regėjimas ir prastai matote, kreipkitės į gydytojus.

source

4

„Aklosios“ Dėmės

Karts nuo karto matote „liepsneles“, „žaibus“, „žvaigždutes“, o kartais – juodas dėmes? Visa tai trunka 50–60 minučių ir galiausiai vainikuojama galvos skausmu? Tai gali būti itin sudėtingos ligos, migrenos, simptomai. Jei tai patiriate gana dažnai, būtinai kreipkitės į medikus.

source

5

Išsprogusios Akys

Jei atrodo, kad jūsų akys tuoj „iššoks“ iš akiduobių, ir jums jas nuolat niežti, o mirksint situacija nepagerėja, gali būti, kad jus kamuoja skydliaukės sutrikimas. Stebėkit, ar užmerkiant akis, jas skauda. Jei tai vis kartojasi, vadinasi, reikia užsiregistruot pas gydytoją.

source

6

Geltoni Akių Baltymai

Šį simptomą lengva pastebėti, vos pažvelgus į veidrodį. Pageltonavę akių baltymai išduoda, kad galite sirgti gelta, hepatitu, ciroze, kepenų ar net kraujo ligomis. Pasitikrinkit, ar jūsų kepenys nėra pažeistos!

source

7

Prastas Matymas Dėl Diabeto

Jei sergate diabetu ir jums pradeda lietis akyse, gali būti, kad sergate diabetine retinopatija, kurią sukelia pažeistos kraujagyslės tinklainės audiniuose. Jei jūsų matymas suprastėjo, pamėginkit laikytis diabetikams skiriamos dietos.

source

8

Dvejinimasis Akyse Ar Iš Viso Prarastas Regėjimas

Jei jums dvejinasi akyse ar staiga akimirkai praradote regėjimą – tai gali reikšti, kad jus ištiko širdies smūgis, tad kuo greičiau kvieskite pagalbą!

source

Komentarai

Studentė Išlaikė Egzaminus, O Tada Pagimdė Straipsniai

Nayzia Thomas iš Misūrio valstijos (JAV) baigė egzaminų sesiją ligoninėje, laukdama... gimdymo!

Medikai Perspėja Apie Telefonų Radiacijos Keliamą Pavojų Straipsniai

Kalifornijos sveikatos departamentas (JAV) perspėja, kad išmaniųjų telefonų skleidžiama radiacija kelia didelį pavojų ne tik jūsų, bet ir vaikų sveikatai.

Dingęs Šuniukas Grąžintas, Kai Už Jį Paskelbta 10000 Svarų Premija Straipsniai

Kalėdų seneliui siųstame laiške berniuko parašytas noras išpildytas!

Kas Tie Mieli Nenaudėliai, Sugadinę Kalėdas? Straipsniai

Patikėkit, jūsų augintiniai tikrai nekenčia Kalėdų! Juk tuomet visas dėmesys skiriamas ne jiems, o pasirengimui šventei ir kažkokiam neaiškiam spygliuotam medžiui!

Kokio Greitojo Maisto Nerekomenduoja Užkandinių Darbuotojai? Straipsniai

Greitojo maisto restoranų darbuotojai sukaupė drąsą ir prabilo apie tai, kokio greitojo maisto ir kur neturėtumėte valgyti!

Kokia Šunų Veislė Tau Tinka Pagal Zodiako Ženklą? Straipsniai

Jei žmonės gali būti suderinami pagal zodiako ženklus, neabejokite, kad taip gali būti derinami ir žmonės su šunimis! Kita vertus, šuo jus mylės, kad ir koks jūsų zodiako ženklas...

15 Patarimų, Kaip Protingai Apsipirkti! Straipsniai

Pasinaudokite šiais sumaniais patarimais ir sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite išleisti pramogoms ar kelionėms!

Keisčiausios 2017 Metų Antakių Mados Straipsniai

Mados tendencijos gali labai nustebinti – tikriausiai, esat pastebėję merginas, pasidabinusias dirbtinėmis blakstienomis, kurie primena „šepetukus“? O įspūdingų antakių savininkes?

Atrodydamas Kaip Popajus, Vaikinas Rizikuoja Rankų Amputacija Straipsniai

Buvęs kareivis, leisdamas į rankas pavojingas injekcijas, siekia turėti tokius raumenis, kaip animacinis personažas Popajus!

Saloje Ištirpus Ledui Baltasis Lokys Mirė Iš Bado Straipsniai

„Stovėjome, verkėme ir filmavome, o ašaros tekėjo mūsų skruostais“,- sakė Polas, pasakodamas apie iš bado mirštantį baltąjį lokį.

30 Keistuolių Viešajame Transporte Straipsniai

Viešasis transportas – vieta, kur verda itin įdomus ir spalvingas gyvenimas, nes juo važinėja labai įvairūs žmonės.

20 Nuotraukų, Kuriose Tėčiai Ir Jų Nuostabūs Kūdikiai Straipsniai

Kai kurie šių tėčių pozuoja nuotraukoms, kad visiems atskleistų savo neįkainojamą meilę.

Močiutė Ir Trys Jos Kačiukai. Tik... Vienas Jų Visai ne Kačiukas! Straipsniai

Kai Erikas Hertleinas trumpam aplankė savo močiutę Kanzase (JAV), vaikinas pastebėjo, kad viena jos kačių... visai ne katė.

Pažiūrėk Į Vaikus, Ir Pažinsi Tėvus! Straipsniai

„Kad ir ką apsirengiu ar kokią šukuoseną pasidarau – Amelija nori atrodyti taip pat. Vėliau to paties reikalauja ir Peni. Viskuo, ką sako ar daro Amelija, Peni užsikrečia akimirksniu.“

Akių Spalva – Žmogaus Asmenybės Veidrodis Straipsniai

Švedijos Orebro universiteto mokslininkai ištyrė 428 žmonių ir nustatė, kad mūsų akių spalvą lemia trijų tipų genai.

Kartu Keliaujančių Šuns Ir Katino Nuotraukos Pakerės Kiekvieną Straipsniai

Balu ir Henris tapo neišskiriamais draugais ir kelionių kompanionais! Netrukus po pažinties jie pradėjo kartu keliauti.

Vyras Dėl „Patinka“ Paspaudimų Facebook‘e Sumušė Savo Žmoną Straipsniai

Adolfiną Camelli Ortigozą prieš jos valią užrakintą namuose laikė moters sutuoktinis Pedro Heriberto Galeano, kuris kaskart ją sumušdavo, kai jos nuotrauka sulaukdavo „patinka“ paspaudimo.

Pirmoji Istorijoje: Moteris, Serganti Dauno Sindromu, Dalyvavo Grožio Konkurse Straipsniai

Ji turi tai, ko dalyvėse ieško „Miss pasaulis“ organizatoriai.

Dėmesio: Keisčiausi Ir Baisiausi Pasaulio Sutvėrimai Gyvena Australijoje! Straipsniai

Štai keletas gąsdinančių Australijos nuotraukų – šiame žemyne įsikūrę ne tik savičiausi, bet ir baisiausi pasaulio gyvūnai.

Moteris Kepa Neįtikėtino Grožio Pyragus Straipsniai

„Tiesiog apstulbau, kai mano pyragai sulaukė tokio dėmesio!“

Tikroji „Titaniko“ Meilės Istorija Jautresnė Nei Filme Straipsniai

Realiame laive „Titanikas“ tarp keleivių plaukė „Macy‘s“ prekybos centro savininkas Izidorius Strausas ir jo žmona Ida.