Akys – Ne tik Sielos, Bet Ir Sveikatos Veidrodis!

Akys – mūsų sielos veidrodis, tačiau jos taip pat parodo, kas dedasi mūsų organizme. Teigiama, kad jau senovės Egipte, Tibete ir Graikijoje gydytojai mokėjo diagnozuoti ligas iš akių. O šiandien medicina yra oficialiai pripažinusi, kad kiekviena kūno dalis ir organas turi atitikmenis akių rainelėje. Ji yra tarsi viso kūno žemėlapis.

Žinant silpnąsias savo organizmo vietas, lengviau užkirsti kelią ligoms ar jas atitolinti. Tad kaip atpažinti negalavimus, kuriuos išduoda mūsų akys?

1

Akių Miežis

Miežis – tai voko liaukų ir blakstienos folikulo uždegimas. Jis natūraliai turėtų pranykti per keletą dienų, tačiau jei nepranyksta ar nuolat užauga naujas – tai gali būti rimtesnio, kartais net vėžinio, susirgimo simptomas. Jei miežiai jus nuolat kankina, būtinai apsilankykite pas gydytojus.

source

2

Išretėję Antakiai

Antakiai, kaip ir galvos plaukai, sensta ir iškrenta, tačiau, jei jie išretėja drastiškai – reikėtų sunerimti. Antakiai gali retėti dėl streso, amžiaus ar skydliaukės hormonų sutrikimo. Jei pastebėjote, kad jūsų antakiai labai išretėjo, nedelskite ir kreipkitės į gydytojus!

source

3

Susiliejantis Vaizdas

Šiandien bene pagrindinė prastėjančio regėjimo priežastis – ta, kad labai daug laiko praleidžiame prie kompiuterių ekranų. Tai lemia, kad mūsų akys išsausėja, pradeda perštėti, o neretai pradeda lietis vaizdas. Jei jums dažnai sutrinka regėjimas ir prastai matote, kreipkitės į gydytojus.

source

4

„Aklosios“ Dėmės

Karts nuo karto matote „liepsneles“, „žaibus“, „žvaigždutes“, o kartais – juodas dėmes? Visa tai trunka 50–60 minučių ir galiausiai vainikuojama galvos skausmu? Tai gali būti itin sudėtingos ligos, migrenos, simptomai. Jei tai patiriate gana dažnai, būtinai kreipkitės į medikus.

source

5

Išsprogusios Akys

Jei atrodo, kad jūsų akys tuoj „iššoks“ iš akiduobių, ir jums jas nuolat niežti, o mirksint situacija nepagerėja, gali būti, kad jus kamuoja skydliaukės sutrikimas. Stebėkit, ar užmerkiant akis, jas skauda. Jei tai vis kartojasi, vadinasi, reikia užsiregistruot pas gydytoją.

source

6

Geltoni Akių Baltymai

Šį simptomą lengva pastebėti, vos pažvelgus į veidrodį. Pageltonavę akių baltymai išduoda, kad galite sirgti gelta, hepatitu, ciroze, kepenų ar net kraujo ligomis. Pasitikrinkit, ar jūsų kepenys nėra pažeistos!

source

7

Prastas Matymas Dėl Diabeto

Jei sergate diabetu ir jums pradeda lietis akyse, gali būti, kad sergate diabetine retinopatija, kurią sukelia pažeistos kraujagyslės tinklainės audiniuose. Jei jūsų matymas suprastėjo, pamėginkit laikytis diabetikams skiriamos dietos.

source

8

Dvejinimasis Akyse Ar Iš Viso Prarastas Regėjimas

Jei jums dvejinasi akyse ar staiga akimirkai praradote regėjimą – tai gali reikšti, kad jus ištiko širdies smūgis, tad kuo greičiau kvieskite pagalbą!

source

Komentarai

Daugiau Testų