Ar Iš Balos Tas „Gražumas“? Makiažo Klaidos, Kurių Geriau Nekartoti!

Žinom žinom. Neturite laiko, niekas aplinkui jo neturi pakankamai, net jūsų katė! Tad ieškom būdų, kaip sutaupyti brangų laiką ir viską atlikti greičiau. Makiažas yra vienas tų dalykų, kurį darant taip pat norėtųs išvengti ilgo stoviniavimo prieš veidrodį.

Kai kurie makiažo triukai gali sutapyti jums laiko, paslėpti veido trūkumus ir išryškinti privalumus, tačiau ne visi... Tikriausiai, yra tekę matyti moterų, kurios „persistengė“ ir iš gražuolių tapo klounais. Štai keletas patarimų, kad taip neatsitiktų jums.

1

Super Padūmavusios Akys

source, source Persistengti apskritai nepatartina, taip pat ir darant padūmavusį akių makiažą. Juk nenorite, kad jūsų akys atrodytų kaip pandos ar meškėno! Jei persistengsite, jūsų veidas atrodys grubus ir agresyvus, o to tikrai nesiekiate!

source

2

Lūpų Dažai, „Peržengiantys“ Kontūrus

source, source Ilgą laiką madoje buvo gan plonos, idealiai apibrėžtos lūpos, kol Kylie Jenner įvedė naują tendenciją – vizualiai padidinti lūpas, apibrėžiant jas pieštuku už kraštelių. Tačiau daugelis mūsų nėra profesionalios makiažo meistrės, tad lūpų dažai, „peržengiantys“ kontūrus, gali atrodyti kaip nevykusi klouno kaukė.

source

3

Dirbtinės Blakstienos

source, source Dirbtinės blakstienos žvilgsniui gali suteikti išraiškingumo ir efektingumo. Tačiau neturėtumėt persistengti, prisiklijuodamos itin didelio ilgio blakstienas, kurios atrodys lyg drugeliai, nutūpę ant jūsų akių. Jei tikrai norite dirbtinių blakstienų, pasirinkite atrodančias natūraliai.

source

4

Per Storai Arba Per Plonai Išpešioti Antakiai

source, source Per ploni, per ryškūs ar per stori — tai antakių kraštutinumai, atrodantys nenatūraliai ir iškraipantys jūsų veidą. Tad paploninkite ar pastorinkite juos, tačiau nepersistenkite. Nei pieštuku nupiešti „bobučių“, nei „Brežnevo“ antakiai jums nesuteiks žavesio...

source

5

Dirbtinis Įdegis

source, source Sveikas ir natūralus įdegis išties gražu, tačiau dirbtinis gali jums pagelbėti, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalite degintis saulėje. Tačiau nepersistenkite, kad oda netaptų per tamsi, per ruda ar... per oranžinė. Dėl nepavykusio dirbtinio įdegio jūsų oda taip pat gali tapti dėmėta, o tada atrodysite net labai ne kaip.

source

6

Vampyriškas Makiažas

source, source Toks makiažas dažniausiai gražiai atrodo tik filmuose ar žurnalų nuotraukose, bet ne realiame gyvenime. Neretai šio stiliaus makiažas sendina ir veidui suteikia agresyvumo bei grubumo.

source

Tad Geriau Venkite Šių Triukų

Yra 4 paprastos taisyklės, norint pasidaryti puikų makiažą:

  • Būkit kuo natūralesnės
  • Kosmetikos naudokite minimaliai
  • Išryškinkite gražiausius savo bruožus
  • Pasitikėkit savimi!

source

Žymės: beauty, hacks, makeup,

Komentarai

Vienas Dvynys Gimė 2017, O Kitas – 2018 Metais Straipsniai

Dvynukai Joaquinas ir Aitana de Jesus Ontiveros turėjo gimti 2018 metų sausio 27 dieną. Tačiau jų motinai sąrėmiai prasidėjo Naujųjų metų dieną.

8 Faktai, Kurių Nežinojote Apie Ožiaragius Straipsniai

Štai 8 faktai, kurių nežinojote apie Ožiaragius, bet norėtumėte žinoti!

Besilaukiančiai 17-metei Dėl Reto Smegenų Auglio Liko Gyventi 3 Mėnesiai Straipsniai

Danos gyvenime bėdos prasidėjo lapkritį, kai ji pajuto, kad sunkiai sekasi tarti žodžius. „Iš pradžių pajutau, jog negaliu nuryti maisto, vėliau tapo sudėtinga judėti“.

Kai Šeimyninio Gyvenimo Lūkesčiai Toli Nuo Realybės... Straipsniai

Štai smagių nuotraukų kolekcija, kurioje užfiksuota, kaip kartais mūsų įsivaizduojamas šeimyninis gyvenimas skiriasi nuo realaus.

Pasitikrinkit, Ar Nesergat „Selfičiu“! Straipsniai

Metas pasitikrinti, ar nesergat siaubinga liga, pavadinimu „Selfitis“!

Medikai Perspėja Apie Telefonų Radiacijos Keliamą Pavojų Straipsniai

Kalifornijos sveikatos departamentas (JAV) perspėja, kad išmaniųjų telefonų skleidžiama radiacija kelia didelį pavojų ne tik jūsų, bet ir vaikų sveikatai.

Dingęs Šuniukas Grąžintas, Kai Už Jį Paskelbta 10000 Svarų Premija Straipsniai

Kalėdų seneliui siųstame laiške berniuko parašytas noras išpildytas!

Kas Tie Mieli Nenaudėliai, Sugadinę Kalėdas? Straipsniai

Patikėkit, jūsų augintiniai tikrai nekenčia Kalėdų! Juk tuomet visas dėmesys skiriamas ne jiems, o pasirengimui šventei ir kažkokiam neaiškiam spygliuotam medžiui!

Kokio Greitojo Maisto Nerekomenduoja Užkandinių Darbuotojai? Straipsniai

Greitojo maisto restoranų darbuotojai sukaupė drąsą ir prabilo apie tai, kokio greitojo maisto ir kur neturėtumėte valgyti!

Moteris Pasidalino Įkvepiančiais Rezultatais Atsikračiusi 140 kg Straipsniai

Tai neeilinė istorija! Šokiruojantys rezultatai vos per 18 mėnesių!

Rokerio Žmona Pasidalijo Nuotraukomis Po Švitinimo Procedūros Straipsniai

Jules Peters ištekėjusi už grupės „The Alarm“ vokalisto Maiko. Tačiau apie ją rašome ne dėl to. Ši moteris neseniai pasidalijo nuotraukomis, kuriose matomi nudegimai po radioterapijos.

15 Patarimų, Kaip Protingai Apsipirkti! Straipsniai

Pasinaudokite šiais sumaniais patarimais ir sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite išleisti pramogoms ar kelionėms!

Mamos Ir Sūnaus Šokis, Sudrebinęs Internetą! Straipsniai

Vieną naktį Liusi niekaip negalėjo užmigti, tad įjungė radiją, paėmė savo sūnų Lancą už rankos ir pradėjo šokti skambant dainai "Dear Future Husband"!

Keisčiausios 2017 Metų Antakių Mados Straipsniai

Mados tendencijos gali labai nustebinti – tikriausiai, esat pastebėję merginas, pasidabinusias dirbtinėmis blakstienomis, kurie primena „šepetukus“? O įspūdingų antakių savininkes?

Atrodydamas Kaip Popajus, Vaikinas Rizikuoja Rankų Amputacija Straipsniai

Buvęs kareivis, leisdamas į rankas pavojingas injekcijas, siekia turėti tokius raumenis, kaip animacinis personažas Popajus!

Turtingos Našlės „Sąskaitoje“ – Daugiau Nei 100 Vyrų! Straipsniai

Finansų konsultantė Gvinet Lee (47 m.) iš Londono teigia permiegojusi su daugiau nei 100 savo žmonoms neištikimų vyrų. Jos teigimu, pusė šių vyrų žmonų žinojo apie jų meilės romanus!

30 Keistuolių Viešajame Transporte Straipsniai

Viešasis transportas – vieta, kur verda itin įdomus ir spalvingas gyvenimas, nes juo važinėja labai įvairūs žmonės.

8 Stiliaus Patarimai, Padėsiantys Atrodyti Jauniau Straipsniai

Atsukti laiką atgal nėra taip paprasta, kaip norėtųsi, todėl įminti šią mįslę bandoma daugybę metų.

Močiutė Ir Trys Jos Kačiukai. Tik... Vienas Jų Visai ne Kačiukas! Straipsniai

Kai Erikas Hertleinas trumpam aplankė savo močiutę Kanzase (JAV), vaikinas pastebėjo, kad viena jos kačių... visai ne katė.

Vyras Dėl „Patinka“ Paspaudimų Facebook‘e Sumušė Savo Žmoną Straipsniai

Adolfiną Camelli Ortigozą prieš jos valią užrakintą namuose laikė moters sutuoktinis Pedro Heriberto Galeano, kuris kaskart ją sumušdavo, kai jos nuotrauka sulaukdavo „patinka“ paspaudimo.

Pažiūrėk Į Vaikus, Ir Pažinsi Tėvus! Straipsniai

„Kad ir ką apsirengiu ar kokią šukuoseną pasidarau – Amelija nori atrodyti taip pat. Vėliau to paties reikalauja ir Peni. Viskuo, ką sako ar daro Amelija, Peni užsikrečia akimirksniu.“

Akių Spalva – Žmogaus Asmenybės Veidrodis Straipsniai

Švedijos Orebro universiteto mokslininkai ištyrė 428 žmonių ir nustatė, kad mūsų akių spalvą lemia trijų tipų genai.

Saloje Ištirpus Ledui Baltasis Lokys Mirė Iš Bado Straipsniai

„Stovėjome, verkėme ir filmavome, o ašaros tekėjo mūsų skruostais“,- sakė Polas, pasakodamas apie iš bado mirštantį baltąjį lokį.