Ar Iš Balos Tas „Gražumas“? Makiažo Klaidos, Kurių Geriau Nekartoti!

Žinom žinom. Neturite laiko, niekas aplinkui jo neturi pakankamai, net jūsų katė! Tad ieškom būdų, kaip sutaupyti brangų laiką ir viską atlikti greičiau. Makiažas yra vienas tų dalykų, kurį darant taip pat norėtųs išvengti ilgo stoviniavimo prieš veidrodį.

Kai kurie makiažo triukai gali sutapyti jums laiko, paslėpti veido trūkumus ir išryškinti privalumus, tačiau ne visi... Tikriausiai, yra tekę matyti moterų, kurios „persistengė“ ir iš gražuolių tapo klounais. Štai keletas patarimų, kad taip neatsitiktų jums.

1

Super Padūmavusios Akys

source, source Persistengti apskritai nepatartina, taip pat ir darant padūmavusį akių makiažą. Juk nenorite, kad jūsų akys atrodytų kaip pandos ar meškėno! Jei persistengsite, jūsų veidas atrodys grubus ir agresyvus, o to tikrai nesiekiate!

source

2

Lūpų Dažai, „Peržengiantys“ Kontūrus

source, source Ilgą laiką madoje buvo gan plonos, idealiai apibrėžtos lūpos, kol Kylie Jenner įvedė naują tendenciją – vizualiai padidinti lūpas, apibrėžiant jas pieštuku už kraštelių. Tačiau daugelis mūsų nėra profesionalios makiažo meistrės, tad lūpų dažai, „peržengiantys“ kontūrus, gali atrodyti kaip nevykusi klouno kaukė.

source

3

Dirbtinės Blakstienos

source, source Dirbtinės blakstienos žvilgsniui gali suteikti išraiškingumo ir efektingumo. Tačiau neturėtumėt persistengti, prisiklijuodamos itin didelio ilgio blakstienas, kurios atrodys lyg drugeliai, nutūpę ant jūsų akių. Jei tikrai norite dirbtinių blakstienų, pasirinkite atrodančias natūraliai.

source

4

Per Storai Arba Per Plonai Išpešioti Antakiai

source, source Per ploni, per ryškūs ar per stori — tai antakių kraštutinumai, atrodantys nenatūraliai ir iškraipantys jūsų veidą. Tad paploninkite ar pastorinkite juos, tačiau nepersistenkite. Nei pieštuku nupiešti „bobučių“, nei „Brežnevo“ antakiai jums nesuteiks žavesio...

source

5

Dirbtinis Įdegis

source, source Sveikas ir natūralus įdegis išties gražu, tačiau dirbtinis gali jums pagelbėti, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalite degintis saulėje. Tačiau nepersistenkite, kad oda netaptų per tamsi, per ruda ar... per oranžinė. Dėl nepavykusio dirbtinio įdegio jūsų oda taip pat gali tapti dėmėta, o tada atrodysite net labai ne kaip.

source

6

Vampyriškas Makiažas

source, source Toks makiažas dažniausiai gražiai atrodo tik filmuose ar žurnalų nuotraukose, bet ne realiame gyvenime. Neretai šio stiliaus makiažas sendina ir veidui suteikia agresyvumo bei grubumo.

source

Tad Geriau Venkite Šių Triukų

Yra 4 paprastos taisyklės, norint pasidaryti puikų makiažą:

  • Būkit kuo natūralesnės
  • Kosmetikos naudokite minimaliai
  • Išryškinkite gražiausius savo bruožus
  • Pasitikėkit savimi!

source

Žymės: beauty, hacks, makeup,

Komentarai

Daugiau Testų