Dešimtmetis Išgelbėjo Mamą Nuo Smurtaujančio Tėvo

Keitės Baldok (38 m.) iš Kento (Didžioji Britanija) gyvybę išgelbėjo jos dešimtmetis sūnus Čarlis. Jis įsiterpė tarp savo mamos ir tėvo Loido Brajano Holiday (47 m.), kuris ją tuo metu talžė. „2015 metų sausį Loidas ant manęs supyko dėl to, kad nesutvarkiau namų. Jis tvojo man per galvą nešiojamo kompiuterio dėklu, o vėliau trenkė mano galvą į virtuvės kriauklę. Maniau, kad jis mane užmuš. Vos kvėpuodama gulėjau ant grindų ir meldžiaus, kad jis neliestų vaikų“,- pasakojo smurtautojo žmona Keitė.

Jų dešimtmetis sūnus Čarlis puolė skirti tėvų. „Jis beviltiškai stengėsi nutempti mane nuo Loido ir šaukė, kad vyras mane paliktų ramybėje. Laimei, Loidas nustojo mane mušęs, tuomet aš iškviečiau policiją, ir jis buvo suimtas“,- prisiminė Keitė.

source

Tai buvo ne pirmas kartas, kai Loidas ją užpuolė. Pora susipažino 2000 metais, ir graži vyro išvaizda bei žavesys pakerėjo Keitę. Tačiau po kurio laiko vyrui vis prasiverždavo pyktis, jei namai nebūdavo sutvarkyti idealiai, jis taip pat draudė Keitei rengtis jos moteriškumą išryškinančius drabužius, atidengiančius kojas ar pečius.

source

Jie susituokė 2003 metais ir po kurio laiko Keitė pradėjo lauktis Čarlio. Nėštumo metu Loidas buvo labai rūpestingas, bet tai ilgai nesitęsė...

source

„Kai Čarliui buvo vos 12 savaičių, jis prabudo ir pradėjo verkti. Tuomet Loidas liepė man jį nutildyti. Paprašiau, kad jis padėtų, tačiau vietoj pagalbos sulaukiau smūgio į veidą. Praradau sąmonę, o atsikėlusi pamačiau, kad guliu kraujo baloje. Nenorėjau ardyti šeimos, tad atleidau jam“,- pasakojo Keitė.

source

Jie atrodė, tarsi būtų tobula šeima – laimingi, gražūs, apsupti mielų vaikų. Tačiau smurtas vis pasikartodavo. Kartą jis primušė žmoną dėl to, kad, būdamas teatre, pats netyčia išbėrė saldainius ant žemės. Keitė jam vis atleisdavo, ir pora iš viso susilaukė trijų vaikų.

source

Galiausiai moters kantrybė trūko! Paskutinis išpuolis lėmė, kad Loidas atsidūrė teisme. Jis taip pat sulaukė kaltinimų už grasinimą susidoroti, kurio Keitė sulaukė telefonu.

source

Loidas buvo nuteistas 18 mėnesių kalėjimo ir nubaustas 500 Svarų bauda. „Nemanau, kad po viso to, ką jis man padarė, bausmė yra pakankama, tačiau džiaugiuosi, kad teisingumas laimėjo. Neleiskit, kad jus apkvailintų jo miela išvaizda – jis mane kontroliavo ir prieš mane kėlė ranką 15 metų“,- sakė moteris.

source

Komentarai

Studentė Išlaikė Egzaminus, O Tada Pagimdė Straipsniai

Nayzia Thomas iš Misūrio valstijos (JAV) baigė egzaminų sesiją ligoninėje, laukdama... gimdymo!

Medikai Perspėja Apie Telefonų Radiacijos Keliamą Pavojų Straipsniai

Kalifornijos sveikatos departamentas (JAV) perspėja, kad išmaniųjų telefonų skleidžiama radiacija kelia didelį pavojų ne tik jūsų, bet ir vaikų sveikatai.

Dingęs Šuniukas Grąžintas, Kai Už Jį Paskelbta 10000 Svarų Premija Straipsniai

Kalėdų seneliui siųstame laiške berniuko parašytas noras išpildytas!

Kas Tie Mieli Nenaudėliai, Sugadinę Kalėdas? Straipsniai

Patikėkit, jūsų augintiniai tikrai nekenčia Kalėdų! Juk tuomet visas dėmesys skiriamas ne jiems, o pasirengimui šventei ir kažkokiam neaiškiam spygliuotam medžiui!

Kokio Greitojo Maisto Nerekomenduoja Užkandinių Darbuotojai? Straipsniai

Greitojo maisto restoranų darbuotojai sukaupė drąsą ir prabilo apie tai, kokio greitojo maisto ir kur neturėtumėte valgyti!

Kokia Šunų Veislė Tau Tinka Pagal Zodiako Ženklą? Straipsniai

Jei žmonės gali būti suderinami pagal zodiako ženklus, neabejokite, kad taip gali būti derinami ir žmonės su šunimis! Kita vertus, šuo jus mylės, kad ir koks jūsų zodiako ženklas...

15 Patarimų, Kaip Protingai Apsipirkti! Straipsniai

Pasinaudokite šiais sumaniais patarimais ir sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite išleisti pramogoms ar kelionėms!

Keisčiausios 2017 Metų Antakių Mados Straipsniai

Mados tendencijos gali labai nustebinti – tikriausiai, esat pastebėję merginas, pasidabinusias dirbtinėmis blakstienomis, kurie primena „šepetukus“? O įspūdingų antakių savininkes?

Atrodydamas Kaip Popajus, Vaikinas Rizikuoja Rankų Amputacija Straipsniai

Buvęs kareivis, leisdamas į rankas pavojingas injekcijas, siekia turėti tokius raumenis, kaip animacinis personažas Popajus!

Saloje Ištirpus Ledui Baltasis Lokys Mirė Iš Bado Straipsniai

„Stovėjome, verkėme ir filmavome, o ašaros tekėjo mūsų skruostais“,- sakė Polas, pasakodamas apie iš bado mirštantį baltąjį lokį.

30 Keistuolių Viešajame Transporte Straipsniai

Viešasis transportas – vieta, kur verda itin įdomus ir spalvingas gyvenimas, nes juo važinėja labai įvairūs žmonės.

20 Nuotraukų, Kuriose Tėčiai Ir Jų Nuostabūs Kūdikiai Straipsniai

Kai kurie šių tėčių pozuoja nuotraukoms, kad visiems atskleistų savo neįkainojamą meilę.

Močiutė Ir Trys Jos Kačiukai. Tik... Vienas Jų Visai ne Kačiukas! Straipsniai

Kai Erikas Hertleinas trumpam aplankė savo močiutę Kanzase (JAV), vaikinas pastebėjo, kad viena jos kačių... visai ne katė.

Pažiūrėk Į Vaikus, Ir Pažinsi Tėvus! Straipsniai

„Kad ir ką apsirengiu ar kokią šukuoseną pasidarau – Amelija nori atrodyti taip pat. Vėliau to paties reikalauja ir Peni. Viskuo, ką sako ar daro Amelija, Peni užsikrečia akimirksniu.“

Moteris Kepa Neįtikėtino Grožio Pyragus Straipsniai

„Tiesiog apstulbau, kai mano pyragai sulaukė tokio dėmesio!“

Pirmoji Istorijoje: Moteris, Serganti Dauno Sindromu, Dalyvavo Grožio Konkurse Straipsniai

Ji turi tai, ko dalyvėse ieško „Miss pasaulis“ organizatoriai.

Dėmesio: Keisčiausi Ir Baisiausi Pasaulio Sutvėrimai Gyvena Australijoje! Straipsniai

Štai keletas gąsdinančių Australijos nuotraukų – šiame žemyne įsikūrę ne tik savičiausi, bet ir baisiausi pasaulio gyvūnai.

Kartu Keliaujančių Šuns Ir Katino Nuotraukos Pakerės Kiekvieną Straipsniai

Balu ir Henris tapo neišskiriamais draugais ir kelionių kompanionais! Netrukus po pažinties jie pradėjo kartu keliauti.

Akių Spalva – Žmogaus Asmenybės Veidrodis Straipsniai

Švedijos Orebro universiteto mokslininkai ištyrė 428 žmonių ir nustatė, kad mūsų akių spalvą lemia trijų tipų genai.

Vyras Dėl „Patinka“ Paspaudimų Facebook‘e Sumušė Savo Žmoną Straipsniai

Adolfiną Camelli Ortigozą prieš jos valią užrakintą namuose laikė moters sutuoktinis Pedro Heriberto Galeano, kuris kaskart ją sumušdavo, kai jos nuotrauka sulaukdavo „patinka“ paspaudimo.

Tikroji „Titaniko“ Meilės Istorija Jautresnė Nei Filme Straipsniai

Realiame laive „Titanikas“ tarp keleivių plaukė „Macy‘s“ prekybos centro savininkas Izidorius Strausas ir jo žmona Ida.