Dešimtmetis Išgelbėjo Mamą Nuo Smurtaujančio Tėvo

Keitės Baldok (38 m.) iš Kento (Didžioji Britanija) gyvybę išgelbėjo jos dešimtmetis sūnus Čarlis. Jis įsiterpė tarp savo mamos ir tėvo Loido Brajano Holiday (47 m.), kuris ją tuo metu talžė. „2015 metų sausį Loidas ant manęs supyko dėl to, kad nesutvarkiau namų. Jis tvojo man per galvą nešiojamo kompiuterio dėklu, o vėliau trenkė mano galvą į virtuvės kriauklę. Maniau, kad jis mane užmuš. Vos kvėpuodama gulėjau ant grindų ir meldžiaus, kad jis neliestų vaikų“,- pasakojo smurtautojo žmona Keitė.

Jų dešimtmetis sūnus Čarlis puolė skirti tėvų. „Jis beviltiškai stengėsi nutempti mane nuo Loido ir šaukė, kad vyras mane paliktų ramybėje. Laimei, Loidas nustojo mane mušęs, tuomet aš iškviečiau policiją, ir jis buvo suimtas“,- prisiminė Keitė.

source

Tai buvo ne pirmas kartas, kai Loidas ją užpuolė. Pora susipažino 2000 metais, ir graži vyro išvaizda bei žavesys pakerėjo Keitę. Tačiau po kurio laiko vyrui vis prasiverždavo pyktis, jei namai nebūdavo sutvarkyti idealiai, jis taip pat draudė Keitei rengtis jos moteriškumą išryškinančius drabužius, atidengiančius kojas ar pečius.

source

Jie susituokė 2003 metais ir po kurio laiko Keitė pradėjo lauktis Čarlio. Nėštumo metu Loidas buvo labai rūpestingas, bet tai ilgai nesitęsė...

source

„Kai Čarliui buvo vos 12 savaičių, jis prabudo ir pradėjo verkti. Tuomet Loidas liepė man jį nutildyti. Paprašiau, kad jis padėtų, tačiau vietoj pagalbos sulaukiau smūgio į veidą. Praradau sąmonę, o atsikėlusi pamačiau, kad guliu kraujo baloje. Nenorėjau ardyti šeimos, tad atleidau jam“,- pasakojo Keitė.

source

Jie atrodė, tarsi būtų tobula šeima – laimingi, gražūs, apsupti mielų vaikų. Tačiau smurtas vis pasikartodavo. Kartą jis primušė žmoną dėl to, kad, būdamas teatre, pats netyčia išbėrė saldainius ant žemės. Keitė jam vis atleisdavo, ir pora iš viso susilaukė trijų vaikų.

source

Galiausiai moters kantrybė trūko! Paskutinis išpuolis lėmė, kad Loidas atsidūrė teisme. Jis taip pat sulaukė kaltinimų už grasinimą susidoroti, kurio Keitė sulaukė telefonu.

source

Loidas buvo nuteistas 18 mėnesių kalėjimo ir nubaustas 500 Svarų bauda. „Nemanau, kad po viso to, ką jis man padarė, bausmė yra pakankama, tačiau džiaugiuosi, kad teisingumas laimėjo. Neleiskit, kad jus apkvailintų jo miela išvaizda – jis mane kontroliavo ir prieš mane kėlė ranką 15 metų“,- sakė moteris.

source

Komentarai

Daugiau Testų