„Laukinėse Šeimose“ Vaikams Leidžiama Nesilaikyt Taisyklių Ir Neit Į Mokyklą

Ronslių šeima iš Jorkšyro (Jungtinė Karalystė) dalyvavo televizijos šou „Laukinės šeimos“. Galite pamanyti, kad tai dokumentinis filmas apie žmones, kurie gyvena miškuose, nepaliestuose civilizacijos. Tačiau klysite, nes tai šeima, kuri gyvena mieste, tačiau auklėdama vaikus neriboja jų beveik jokiomis taisyklėmis. Kirpėja Gema ir jos vyras virėjas Luisas augina 7 vaikus nuo vienerių iki 13 metų ir laiko save jų gyvenimo „tarpininkais“.

„Iš pat pradžių žinojome, kad nenorime būti tokiais tėvais, kuriuos matai parduotuvėje šaukiančius ant savo vaikų. Jautėme, kad turime leisti savo vaikams vystytis kaip asmenybėms, patiems daryti sprendimus. Tad jei jie nori pasidaryt čiuožyklą iš čiužinio, mes jiems padedame ją pasidaryti, pasirūpindami, kad nuo čiuožyklos jie saugiai nusileistų ant apačioje padėtų pagalvių“,- teigė Gema.

Rawnsley family

„Aš kirpėja“,- sako Gema, pasakodama apie tai, kodėl leidžia savo vaikams eksperimentuoti su savo plaukais. „Juk vaikams smalsu. Aš pati parodžiau Perlai, kaip įjungti kirpimo mašinėlę ir kaip su ja elgtis. Galbūt daugelis tėvų neleistų to daryti, bet aš su tuo nesutinku. Pati sau kirpdama plaukus ji mokosi savarankiškumo, tai skatina jos kūrybiškumą, gerina motorinius gebėjimus. Ji visai neblogai nusikirpo plaukus, bet jeigu jai ir nebūtų pavykę, aš vis tiek ją būčiau pagyrusi, nes noriu, kad mano vaikai didžiuotųsi dėl visko, ką pasiekė. Tai skatina jų pasitikėjimą savimi.“

Rawnsley family

„Netiesa, kad mūsų šeimoje nėra taisyklių – tikrai neleisčiau jiems šokti per langą su guma. Mes tiesiog nereikalaujame laikytis tokių taisyklių, kurios, mūsų nuomone, yra nereikšmingos. Mes manome, kad mūsų visuomenė užsiciklino ir draudžia vaikams daugelį dalykų, net nesusimąstydama, kodėl?“,- savo filosofija internete pasidalijo Gema. Kita naujovė, kurią šeima taiko savo gyvenime – neleidžia vaikų į mokyklą. Jų vaikai nedaro namų darbų, o visko mokosi organiškai. „Nors pagal akademinį vertinimą jie atsilieka nuo bendraamžių, bet aš dėl to nesijaudinu. Egzaminais vertinama vaikų atmintis, o ne protas“,- teigė moteris, duodama interviu.

Rawnsley family

Džena Presli (38 m.) iš Viltšyro (Jungtinė Karalystė) turi keturis vaikus ir ne visus iš jų leido į mokyklą. Jos vyriausiasis sūnus Dilanas, kuriam dabar 20 metų, ėjo į mokyklą ir augo, kaip visi „normalūs“ vaikai. Sūnus Arčis (13 m.) taip pat ėjo į mokyklą, tačiau, kai jam buvo 7 metai, iškilo problemų. „Jis nekentė mokyklos, o galiausiai jam išsivystė depresija. Mano artimoje aplinkoje jau anksčiau buvo sergančiųjų depresija, tad aš lengvai atpažinau šią ligą. Aš tiesiogine žodžio prasme turėdavau sūnų tempti laiptais žemyn, kad jis spėtų į autobusą, vežantį į mokyklą. Tai galėjo būt interpretuojama kaip vaiko skriaudimas“,- pasakojo moteris žiniasklaidos atstovams.

Jenna Presley and her family

Galiausiai Džena nusprendė leisti savo sūnui nelankyti mokyklos. Iš pradžių ji siekė, kad Arčio rutina namie primintų mokyklą – jis turėjo laikytis tvarkaraščio, tačiau sūnus tam priešinosi. Po kurio laiko moteris pasidavė ir leido sūnui pačiam nuspręsti, ką jis nori mokytis, ir jis pasirinko būgnus. „Mes peržiūrėjome daugybę vaizdo įrašų, kuriuose groja būgnininkas Keitas Mūnas. Mano sūnus tarsi pabudo iš letargo miego — pagaliau jis darė tai, kas jam labai patiko. Nuo to laiko jis taip pat savarankiškai mokėsi žongliruoti ugnimi ir į taikinį mėtyti peilius“,- savo patirtimi dalijosi Džena.

Jenna Presley and her family

„Mano vaikas tiesiog pražydo. Jis pradėjo pasitikėti savimi ir tapo savarankiškas. Dabar jis visiškai kitas žmogus“,- sakė moteris. Berniukas taip pat mokosi skaityti ir rašyti, tačiau kiti šeimos nariai nėra patenkinti tokiu vaiko ugdymu. Jo tėvas, kuris negyvena kartu su šeima, teigia, kad dėl tokio vaiko ugdymo su juo nebuvo pasitarta, ir jis jam nepritaria. Arčio močiutė apkaltino Dženą, kad ši griauna savo sūnaus gyvenimą. Net Dženos tėvas jos nepalaikė ir pasamdė berniukui korepetitorių. Tačiau moteris teigia, kad savo kitų vaikų taip pat žada neleisti į mokyklą ir augins juos taip, kad jie jaustųsi laimingi.

Jenna Presley and her family

Komentarai

15 Tėvų, Sukūrusių Taiklias Savo Vaikų Asmenukių Parodijas Straipsniai

Kai kurie tėvai turi tikrai neblogą humoro jausmą – norėdami linksmai pašiepti savo vaikus, atkūrė jų asmenukes. Pažiūrėkit ir patys įsitikinkit!

Kai Vaikams Į Rankas Patenka Žirklės, Ašaras Braukia Mamytės... Straipsniai

Kad taptum profesionaliu kirpėju, reikia sunkiai dirbti ir mokytis daugelį metų. Bet vaikams tai nė motais!

Apsileidėliai Internete Parodė Savo Landynėmis Virtusius Namus Straipsniai

Atrinkome baisiausius apsileidėlius, paviešinusius savo namų nuotraukas internete. Apie tokius šiukšlynais virtusius namus nesate sapnavę net baisiausiame košmare!

9 Patarimai, Kad Jūsų Šypsena Spindėtų Baltumu Straipsniai

Nusišypsok, tave fotografuoja! O kadangi dabar kiekviename telefone yra fotoaparatas, šypsotis teks dažnai.

18 „Prieš“ Ir „Po“ Nuotraukų, Kaip Tėvystė Pakeičia Žmones Straipsniai

Tėvais tapę žmonės pasidalijo savo nuotraukomis „prieš“ ir „po“, kai susilaukė vaikų, kad parodytų, kokia tėvystės kaina.

O Kam Sava? Jeigu Gerai Ir Svetima: Katės, Užgrobusios Šunų Guolius Straipsniai

Ką žinome apie kates? Vienas dalykas aiškus – jos elgiasi priešingai nei mes norėtume, ypač kai kalba pasisuka apie jų guolius.

Visada Švari Virtuvė – Misija Įmanoma! Straipsniai

Manote, kad palaikyti tvarką virtuvėje – misija neįmanoma? Jūsų laimei, pasidalinsime keliais patarimais, kurių dėka jūsų virtuvėje vyraus švara!

25 Taiklios Iliustracijos Apie Mamų Kasdienybę Straipsniai

Prancūzų menininkė Natali Jomard mano, kad sunkiausias darbas iš visų – auginti vaikus. Savo požiūrį į tai ji išreiškė taikliai motinų kasdienybę iliustruojančiais piešiniais.

8 Ženklai, Kad Esat Klaidingame Kelyje Straipsniai

Galime pastebėti tam tikrus ženklus, tarytum perspėjimus, rodančius, kad pasirinkome ne tą kelią. Tačiau šiuos ženklus reikia mokėti pastebėti.

Stiuardesė Atskleidžia Lėktuvo Įgulos Kasdienybę Straipsniai

Viena skrydžių palydovė dirbo daugelio svajonių darbą: keliavo po pasaulį, nuolat susipažindavo su naujais įdomiais žmonėmis ir už šį malonumą dar gaudavo atlyginimą.

8 Namų Apyvokos Daiktai, Kurie Gali Nužudyt Jūsų Augintinį Straipsniai

Ką daryti, kad tavo numylėtinio gyvybė neužgestų kuo ilgiau? Perskaityk šią svarbią informaciją!

Vaikai Instagrame Nebūtinai Tokie Pat Kaip Realiame Gyvenime... Straipsniai

Vaikai vaikučiai... Mes svajojame, kad jie būtų tobuli maži angelėliai, kurie augtų gražūs, švarūs ir netriukšmautų. Bet šios svajonės dažnai neatitinka realybės.

Jei Namuose Nenusiaunate Batų, Kenkiate Savo Sveikatai Straipsniai

Dėvi batus namie? Hjustono universiteto tyrėjai atskleidė, kad beveik pusėje avalynės veisiasi...

Rastas Dingusios Trimetės Kūnas. Dėl Šios Tragedijos Kaltint Save Gali Tik Jos Tėvas! Straipsniai

Tėvas prisipažino, kad savo dukrelę, kuri turėjo vystymosi ir bendravimo sutrikimų, žiauriai nubaudė — dėl to, kad ji negėrė pieno, naktį išvijo mažylę iš namų ir liepė stovėti prie medžio.

18 Būdų, Kaip Socialinė Medija Gali Meluoti Straipsniai

Netikėk viskuo, ką matai internete! Egzistuoja daugybė būdų, kaip manipuliuoti vaizdais! Tik pažvelk!

Moteris Taikliai Pasijuokė Iš Žvaigždžių Asmenukių Straipsniai

Moteris parodė, kaip natūraliai turėtų atrodyti žvaigždžių asmenukės, ir žmonės buvo sužavėti!

Meilučiai, Švelnučiai, Gražučiai, Bet Ne Kačiukai! Kas? Straipsniai

Šie veršeliai drąsiai savo mielumu galėtų konkuruot su kačiukais ar šuniukais! Tik pažiūrėkit!

Nepakartojamas Senelis Intensyviosios Terapijos Skyriuje Kūdikiams Dainuoja Lopšines Straipsniai

Rinkodaros vadovas pastaruosius 12 metų lanko per anksti gimusius kūdikius. Žinot kodėl?

12 Požymių, Kad Esi Protingesnis Žmogus Nei Manai Straipsniai

Šie 12 Požymių Atskleis, Kad Galbūt Esi Protingesnis Nei Vidutinis Žmogus, Arba Kaip Investuoti Į Savo Vaiko Smegenis!

Kaip Pirkti Rūbus, Kad Jie Tarnautų Daugybę Metų? Straipsniai

7 patarimai, kaip protingai įsigyti rūbus, kurie tarnaus ilgai ir bus verti kiekvieno išleisto Euro!

15 Žmogaus Bruožų, Dėl Kurių Už Jo Tikrai NENORĖSI Tekėti! Straipsniai

Kokie žmogaus bruožai gali lemti nelaimingą santuoką? Pažvelk į mūsų sudarytą savybių sąrašą, galbūt jis tau padės išvengti baisiausios gyvenimo klaidos!

Idėjos Helovino Makiažui, Su Kuriuo Atrodysi Baisiai Gražiai! Straipsniai

20 nepakartojamo Helovino makiažo idėjų vakarėliui su draugais. Patikėk, jis bus nepamirštamas!