„Laukinėse Šeimose“ Vaikams Leidžiama Nesilaikyt Taisyklių Ir Neit Į Mokyklą

Ronslių šeima iš Jorkšyro (Jungtinė Karalystė) dalyvavo televizijos šou „Laukinės šeimos“. Galite pamanyti, kad tai dokumentinis filmas apie žmones, kurie gyvena miškuose, nepaliestuose civilizacijos. Tačiau klysite, nes tai šeima, kuri gyvena mieste, tačiau auklėdama vaikus neriboja jų beveik jokiomis taisyklėmis. Kirpėja Gema ir jos vyras virėjas Luisas augina 7 vaikus nuo vienerių iki 13 metų ir laiko save jų gyvenimo „tarpininkais“.

„Iš pat pradžių žinojome, kad nenorime būti tokiais tėvais, kuriuos matai parduotuvėje šaukiančius ant savo vaikų. Jautėme, kad turime leisti savo vaikams vystytis kaip asmenybėms, patiems daryti sprendimus. Tad jei jie nori pasidaryt čiuožyklą iš čiužinio, mes jiems padedame ją pasidaryti, pasirūpindami, kad nuo čiuožyklos jie saugiai nusileistų ant apačioje padėtų pagalvių“,- teigė Gema.

Rawnsley family

„Aš kirpėja“,- sako Gema, pasakodama apie tai, kodėl leidžia savo vaikams eksperimentuoti su savo plaukais. „Juk vaikams smalsu. Aš pati parodžiau Perlai, kaip įjungti kirpimo mašinėlę ir kaip su ja elgtis. Galbūt daugelis tėvų neleistų to daryti, bet aš su tuo nesutinku. Pati sau kirpdama plaukus ji mokosi savarankiškumo, tai skatina jos kūrybiškumą, gerina motorinius gebėjimus. Ji visai neblogai nusikirpo plaukus, bet jeigu jai ir nebūtų pavykę, aš vis tiek ją būčiau pagyrusi, nes noriu, kad mano vaikai didžiuotųsi dėl visko, ką pasiekė. Tai skatina jų pasitikėjimą savimi.“

Rawnsley family

„Netiesa, kad mūsų šeimoje nėra taisyklių – tikrai neleisčiau jiems šokti per langą su guma. Mes tiesiog nereikalaujame laikytis tokių taisyklių, kurios, mūsų nuomone, yra nereikšmingos. Mes manome, kad mūsų visuomenė užsiciklino ir draudžia vaikams daugelį dalykų, net nesusimąstydama, kodėl?“,- savo filosofija internete pasidalijo Gema. Kita naujovė, kurią šeima taiko savo gyvenime – neleidžia vaikų į mokyklą. Jų vaikai nedaro namų darbų, o visko mokosi organiškai. „Nors pagal akademinį vertinimą jie atsilieka nuo bendraamžių, bet aš dėl to nesijaudinu. Egzaminais vertinama vaikų atmintis, o ne protas“,- teigė moteris, duodama interviu.

Rawnsley family

Džena Presli (38 m.) iš Viltšyro (Jungtinė Karalystė) turi keturis vaikus ir ne visus iš jų leido į mokyklą. Jos vyriausiasis sūnus Dilanas, kuriam dabar 20 metų, ėjo į mokyklą ir augo, kaip visi „normalūs“ vaikai. Sūnus Arčis (13 m.) taip pat ėjo į mokyklą, tačiau, kai jam buvo 7 metai, iškilo problemų. „Jis nekentė mokyklos, o galiausiai jam išsivystė depresija. Mano artimoje aplinkoje jau anksčiau buvo sergančiųjų depresija, tad aš lengvai atpažinau šią ligą. Aš tiesiogine žodžio prasme turėdavau sūnų tempti laiptais žemyn, kad jis spėtų į autobusą, vežantį į mokyklą. Tai galėjo būt interpretuojama kaip vaiko skriaudimas“,- pasakojo moteris žiniasklaidos atstovams.

Jenna Presley and her family

Galiausiai Džena nusprendė leisti savo sūnui nelankyti mokyklos. Iš pradžių ji siekė, kad Arčio rutina namie primintų mokyklą – jis turėjo laikytis tvarkaraščio, tačiau sūnus tam priešinosi. Po kurio laiko moteris pasidavė ir leido sūnui pačiam nuspręsti, ką jis nori mokytis, ir jis pasirinko būgnus. „Mes peržiūrėjome daugybę vaizdo įrašų, kuriuose groja būgnininkas Keitas Mūnas. Mano sūnus tarsi pabudo iš letargo miego — pagaliau jis darė tai, kas jam labai patiko. Nuo to laiko jis taip pat savarankiškai mokėsi žongliruoti ugnimi ir į taikinį mėtyti peilius“,- savo patirtimi dalijosi Džena.

Jenna Presley and her family

„Mano vaikas tiesiog pražydo. Jis pradėjo pasitikėti savimi ir tapo savarankiškas. Dabar jis visiškai kitas žmogus“,- sakė moteris. Berniukas taip pat mokosi skaityti ir rašyti, tačiau kiti šeimos nariai nėra patenkinti tokiu vaiko ugdymu. Jo tėvas, kuris negyvena kartu su šeima, teigia, kad dėl tokio vaiko ugdymo su juo nebuvo pasitarta, ir jis jam nepritaria. Arčio močiutė apkaltino Dženą, kad ši griauna savo sūnaus gyvenimą. Net Dženos tėvas jos nepalaikė ir pasamdė berniukui korepetitorių. Tačiau moteris teigia, kad savo kitų vaikų taip pat žada neleisti į mokyklą ir augins juos taip, kad jie jaustųsi laimingi.

Jenna Presley and her family

Komentarai

Nesėkmės Virtuvėje: Lūkesčiai Ir Realybė Straipsniai

Mūsų laimei, šie žmonės pakankamai drąsūs, kad pasidalintų savo nesėkmėmis internete ir mus nustebintų. Štai keletas linksmiausių jiems nutikusių „avarijų“!

Turi Katę? 10 Moksliškai Įrodytų Argumentų, Kodėl Tai Yra Gerai! Straipsniai

Paruošėme 10 argumentų, kuriuos patvirtino mokslininkai, kodėl turėti katę yra naudinga. Tad perskaitykite juos ir toliau „tarnaukite“ savo švelniakailiams ponams.

Kaip Apskaičiuoti Procentus? Straipsniai

Įdomus Ir Neįprastas Būdas Skaičiuoti Tikrai Palengvins Jums Gyvenimą!

Štai Kodėl Meškėnai Yra Nuostabiausi Gyvūnai Pasaulyje Straipsniai

Meškėnai labai mieli! Visiems patinka meškėnai, net ir tiems, kurie mielai iš jų pasisiūtų stilingą ir šiltą kepurę...

Nepatikėsit Princesės Šarlotės Panašumu Į Karalienę Elžbietą Vaikystėje Straipsniai

Princesės Šarlotės ir karalienės Elžbietos panašumas užgniaužia kvapą!

Nuotrauka, Kurioje Senelis Šalia Vėžiu Sergančios 5 Metų Anūkės, Sugraudins Iki Ašarų Straipsniai

Seanas Petersonas serga šonine amiotrofine skleroze (motorinių neuronų liga). Jis beveik negali kalbėti, tačiau jo emocijas išduoda ašaros – penkiametė vyro anūkė serga vėžiu.

10 Patarimų Buičiai, Kurių Iki Šiol Nežinojote Straipsniai

Paruošėme keletą naudingų patarimų, kurių dėka palengvinsite savo buitį! Jie jums padės sutaupyti laiko, nebeteks pirkti brangių priemonių, o jūsų namai švytės švara ir skaniai kvepės!

„Apvalių“ Formų Modelis Atkūrė Apsinuoginusių Įžymybių Nuotraukas Straipsniai

Livija Matthews ryžosi įrodyti, kad nestandartinės kūno formos netrukdo būti žaviu modeliu. Norėdama tai įrodyti, ji atkūrė apsinuoginusių įžymybių nuotraukas.

„Žmogaus-Katino“ Nuotraukos Šokiravo Visuomenę Straipsniai

Internete buvo paviešintos nuotraukos, kuriose nufotografuotas gyvūnas, panašus į žmogaus ir katino hibridą.

Lėlės Keno Antrininkas Atskleidė, Kaip Jis Atrodė Prieš 58 Plastines Operacijas Straipsniai

Ir visa tai jam kainavo 588 000 JAV dolerių! Rodrigo teigia, kad plastinės operacijos neturėtų būti tabu, o drastiški išvaizdos pokyčiai turi daugiau privalumų nei minusų.

Prostitutė Pagimdė Ir Po Valandos Grįžo Dirbti Į Gatvę Straipsniai

„Viena moteris pagimdė vaiką, o nepraėjus nė valandai, grįžo darbuotis į gatvę. Štai kokioje beviltiškoje situacijose yra kai kurios moterys“,- žurnalistams sakė policijos pareigūnė.

6 Nerimą Keliantys Požymiai, Kad Jūsų Kepenys Pažeistos Straipsniai

Štai keletas simptomų, rodančių, kad jūsų organizmo „filtro“ funkcijos sutriko. Jei pastebėjote juos, būtinai apsilankykite pas gydytojus!

Vyras Skriejo Automobiliu 235 km/h Greičiu: Policininkus Šokiravo Jo Keleiviai Straipsniai

Jis vairavo juodą „Holden Commodore“ markės automobilį ir daugiau nei du kartus viršijo leistiną greitį. Policija nusprendė, kad persekioti tokiu greičiu skriejantį kelių erelį pavojinga.

Kodėl Po 30 Metų Pasaulyje Ims Trūkti Šokolado? Straipsniai

Ar mėgstate pasigardžiuoti šokolado batonėliais, šokoladiniais kiškučiais ar keksiukais? Mūsų anūkai gali nebežinoti, koks šokolado skonis, nes teigiama, kad po 30 metų jo nebeliks.

Žavūs Gyvūnai Juokingose Situacijose. Vaizdelis Prajuokins Iki Ašarų! Straipsniai

Kaip jiems tai pavyko? Koks buvo jų planas? Kaip jiems pavyks iš čia išsikrapštyti?

8 Savybės, Kurios Vyrams Patraukliausios Moteryse Straipsniai

Pažvelkite į savybių sąrašą, kuriame surinkti vyrams patys patraukliausi moterų išvaizdos bruožai.

13 Brolių ir Seserų, Kalintų Jų Tėvų Namuose, Istorija Sukrės Net Stipriausių Nervų Skaitytojus Straipsniai

„Keturi maži vaikai, atsiklaupę ant kelių, vaikščiojo žole. Tai man pasirodė labai keista, nes buvo naktis“,- pasakojo kaimynė, išvydusi vaikus spalį.

Auksaspalvis Retriveris Gavo Dovanų... Šuniuką Straipsniai

Tik pažvelkite, kas nutiko, kai auksaspalvis retriveris vardu Kešas pamatė, ką gavo dovanų…

8 Faktai, Kurių Nežinojote Apie Ožiaragius Straipsniai

Štai 8 faktai, kurių nežinojote apie Ožiaragius, bet norėtumėte žinoti!

Leisdami Šuniui Laižyti Veidą, Kenkiate Savo Sveikatai Straipsniai

Kadangi šunys negali paspausti „patinka“ prie mūsų nuotraukų ar įrašų socialiniuose tinkluose, jie savo prielankumą rodo kitaip. Pavyzdžiui, laižydami šeimininko veidą.

Kanadiečių Pora Priglaudė Mažą Paršelį, Kuris Užaugo Į 300 Kg Sveriančią Kiaulę Straipsniai

Kai kanadiečiai Styvas Dženkinsas ir Derekas Volteris priglaudė Ester, jie manė, kad tai nykštukinis veislinis paršelis.

10 Simptomų, Kurių Negalima Ignoruoti! Straipsniai

Simptomai parodo organizmo sutrikimus, būseną ir ligas. Štai 10 simptomų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį!

Vienas Dvynys Gimė 2017, O Kitas – 2018 Metais Straipsniai

Dvynukai Joaquinas ir Aitana de Jesus Ontiveros turėjo gimti 2018 metų sausio 27 dieną. Tačiau jų motinai sąrėmiai prasidėjo Naujųjų metų dieną.