Mamos Perspėja: Madingi „Fidget Spinner“ Suktukai – Nėra Nekalti Žaisliukai! Saugokit Savo Vaikus!

Naujiena, kad mergaitė iš Teksaso užspringo „Fidget Spinner“ suktuko detale, paskatino Džoel Morelos apie tykantį pavojų perspėti savo sūnų Keideną. Tačiau penkiametis nepaisė mamos įspėjimo ir prarijo atsiskyrusią suktuko detalę. „Parodžiau jam nuotrauką ir pasakiau, kad jis nedrįstų to dėti į burną. Tikriausiai, jam tai buvo nė motais“,- duodama interviu, pasakojo 23-ejų mama iš Oregono Valstijos (JAV).

Kol Keidenas buvo gabenamas į ligoninę, greitosios pagalbos medikams nepavyko pašalinti prarytos detalės. Vėliau jis buvo nugabentas į medicinos įstaigą, kur žaislo dalis buvo pašalinta chirurginiu būdu. „Buvau sukrėsta ir labai išsigandusi. Kai mano vaikui į gerklę medikai kišo specialų vamzdelį, jis paplūdo krauju. Matydama, kaip kenčia mano sūnus, buvau beprarandanti sveiką protą“,- teigė Morelos.

source

Nors Keidenas po patirtos operacijos greitai pasveiko, tačiau jo motina siekia, kad „Fidget Spinner“ suktukų gamyba būtų sustabdyta ar šie žaislai bent jau būtų paženklinti perspėjimu apie gresiantį pavojų. Siekdama šio tikslo, ji pradėjo kampaniją feisbuke.

source

Tačiau pavojus užspringti – dar ne viskas... Kerol Vuds iš Misūrio (JAV) trimetis sūnus susižeidė pirštą, kai jam bežaidžiant, suktukas užstrigo. Šeimai teko vežti berniuką į skubiosios medicinos pagalbos priimamąjį. Gydytojai, panaudodami įvairius chirurginius įrankius, galiausiai išlaisvino vaiko pirštą iš šio metalinio daikto. „Manau, būtų gerai žinoti, kad suktuko guoliai gali išsinerti, jei vaikas jį netyčia numeta ant žemės“,- teigė Kerol.

source

Įvykusios nelaimės paskatino JAV „Vartotojų apsaugos komisiją“ atkreipti dėmesį į šiuos žaislus. „Komisija pradėjo tyrimą dėl prarytų suktuko detalių Teksase ir Oregone. Patartume tėvams neleisti savo mažiesiems žaisti šiuo žaislu, susidedančiu iš smulkių detalių. O vyresnius vaikus rekomenduotume perspėti, kad jie nė iš tolo neartintų „Fidget Spinner“ prie burnos“,- teigiama išplatintame pranešime.

source

Jei jūsų vaikai žaidžia „Fidget Spinner“ suktuku, rekomenduojama laikytis šių instrukcijų:

1. Patikrinkite smulkias detales. Jei pastebėsite, kad smulkios žaislo dalys lengvai nuo jo atsiskiria – turėtumėte neleisti savo vaikui juo žaisti. 2. Atsikratykite sulūžusių suktukų – aštrūs kampai taip pat gali būti pavojingi. 3. Perskaitykite etiketę ir įsitikinkite, kad žaislas tinkamas jūsų vaiko amžiui. Būkite atsargūs, jei turite skirtingo amžiaus vaikus, nes mažieji visada nori išmėginti vyresnių vaikų žaislus.
4. Atžalų priežiūra būtina, tad nepaleiskite savo vaiko iš akių.

Komentarai

Daugiau Testų