Mamos Perspėja: Madingi „Fidget Spinner“ Suktukai – Nėra Nekalti Žaisliukai! Saugokit Savo Vaikus!

Naujiena, kad mergaitė iš Teksaso užspringo „Fidget Spinner“ suktuko detale, paskatino Džoel Morelos apie tykantį pavojų perspėti savo sūnų Keideną. Tačiau penkiametis nepaisė mamos įspėjimo ir prarijo atsiskyrusią suktuko detalę. „Parodžiau jam nuotrauką ir pasakiau, kad jis nedrįstų to dėti į burną. Tikriausiai, jam tai buvo nė motais“,- duodama interviu, pasakojo 23-ejų mama iš Oregono Valstijos (JAV).

Kol Keidenas buvo gabenamas į ligoninę, greitosios pagalbos medikams nepavyko pašalinti prarytos detalės. Vėliau jis buvo nugabentas į medicinos įstaigą, kur žaislo dalis buvo pašalinta chirurginiu būdu. „Buvau sukrėsta ir labai išsigandusi. Kai mano vaikui į gerklę medikai kišo specialų vamzdelį, jis paplūdo krauju. Matydama, kaip kenčia mano sūnus, buvau beprarandanti sveiką protą“,- teigė Morelos.

source

Nors Keidenas po patirtos operacijos greitai pasveiko, tačiau jo motina siekia, kad „Fidget Spinner“ suktukų gamyba būtų sustabdyta ar šie žaislai bent jau būtų paženklinti perspėjimu apie gresiantį pavojų. Siekdama šio tikslo, ji pradėjo kampaniją feisbuke.

source

Tačiau pavojus užspringti – dar ne viskas... Kerol Vuds iš Misūrio (JAV) trimetis sūnus susižeidė pirštą, kai jam bežaidžiant, suktukas užstrigo. Šeimai teko vežti berniuką į skubiosios medicinos pagalbos priimamąjį. Gydytojai, panaudodami įvairius chirurginius įrankius, galiausiai išlaisvino vaiko pirštą iš šio metalinio daikto. „Manau, būtų gerai žinoti, kad suktuko guoliai gali išsinerti, jei vaikas jį netyčia numeta ant žemės“,- teigė Kerol.

source

Įvykusios nelaimės paskatino JAV „Vartotojų apsaugos komisiją“ atkreipti dėmesį į šiuos žaislus. „Komisija pradėjo tyrimą dėl prarytų suktuko detalių Teksase ir Oregone. Patartume tėvams neleisti savo mažiesiems žaisti šiuo žaislu, susidedančiu iš smulkių detalių. O vyresnius vaikus rekomenduotume perspėti, kad jie nė iš tolo neartintų „Fidget Spinner“ prie burnos“,- teigiama išplatintame pranešime.

source

Jei jūsų vaikai žaidžia „Fidget Spinner“ suktuku, rekomenduojama laikytis šių instrukcijų:

1. Patikrinkite smulkias detales. Jei pastebėsite, kad smulkios žaislo dalys lengvai nuo jo atsiskiria – turėtumėte neleisti savo vaikui juo žaisti. 2. Atsikratykite sulūžusių suktukų – aštrūs kampai taip pat gali būti pavojingi. 3. Perskaitykite etiketę ir įsitikinkite, kad žaislas tinkamas jūsų vaiko amžiui. Būkite atsargūs, jei turite skirtingo amžiaus vaikus, nes mažieji visada nori išmėginti vyresnių vaikų žaislus.
4. Atžalų priežiūra būtina, tad nepaleiskite savo vaiko iš akių.

Komentarai

Vienas Dvynys Gimė 2017, O Kitas – 2018 Metais Straipsniai

Dvynukai Joaquinas ir Aitana de Jesus Ontiveros turėjo gimti 2018 metų sausio 27 dieną. Tačiau jų motinai sąrėmiai prasidėjo Naujųjų metų dieną.

8 Faktai, Kurių Nežinojote Apie Ožiaragius Straipsniai

Štai 8 faktai, kurių nežinojote apie Ožiaragius, bet norėtumėte žinoti!

Besilaukiančiai 17-metei Dėl Reto Smegenų Auglio Liko Gyventi 3 Mėnesiai Straipsniai

Danos gyvenime bėdos prasidėjo lapkritį, kai ji pajuto, kad sunkiai sekasi tarti žodžius. „Iš pradžių pajutau, jog negaliu nuryti maisto, vėliau tapo sudėtinga judėti“.

Kai Šeimyninio Gyvenimo Lūkesčiai Toli Nuo Realybės... Straipsniai

Štai smagių nuotraukų kolekcija, kurioje užfiksuota, kaip kartais mūsų įsivaizduojamas šeimyninis gyvenimas skiriasi nuo realaus.

Pasitikrinkit, Ar Nesergat „Selfičiu“! Straipsniai

Metas pasitikrinti, ar nesergat siaubinga liga, pavadinimu „Selfitis“!

Medikai Perspėja Apie Telefonų Radiacijos Keliamą Pavojų Straipsniai

Kalifornijos sveikatos departamentas (JAV) perspėja, kad išmaniųjų telefonų skleidžiama radiacija kelia didelį pavojų ne tik jūsų, bet ir vaikų sveikatai.

Dingęs Šuniukas Grąžintas, Kai Už Jį Paskelbta 10000 Svarų Premija Straipsniai

Kalėdų seneliui siųstame laiške berniuko parašytas noras išpildytas!

Kas Tie Mieli Nenaudėliai, Sugadinę Kalėdas? Straipsniai

Patikėkit, jūsų augintiniai tikrai nekenčia Kalėdų! Juk tuomet visas dėmesys skiriamas ne jiems, o pasirengimui šventei ir kažkokiam neaiškiam spygliuotam medžiui!

Kokio Greitojo Maisto Nerekomenduoja Užkandinių Darbuotojai? Straipsniai

Greitojo maisto restoranų darbuotojai sukaupė drąsą ir prabilo apie tai, kokio greitojo maisto ir kur neturėtumėte valgyti!

Moteris Pasidalino Įkvepiančiais Rezultatais Atsikračiusi 140 kg Straipsniai

Tai neeilinė istorija! Šokiruojantys rezultatai vos per 18 mėnesių!

Rokerio Žmona Pasidalijo Nuotraukomis Po Švitinimo Procedūros Straipsniai

Jules Peters ištekėjusi už grupės „The Alarm“ vokalisto Maiko. Tačiau apie ją rašome ne dėl to. Ši moteris neseniai pasidalijo nuotraukomis, kuriose matomi nudegimai po radioterapijos.

15 Patarimų, Kaip Protingai Apsipirkti! Straipsniai

Pasinaudokite šiais sumaniais patarimais ir sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite išleisti pramogoms ar kelionėms!

Mamos Ir Sūnaus Šokis, Sudrebinęs Internetą! Straipsniai

Vieną naktį Liusi niekaip negalėjo užmigti, tad įjungė radiją, paėmė savo sūnų Lancą už rankos ir pradėjo šokti skambant dainai "Dear Future Husband"!

Keisčiausios 2017 Metų Antakių Mados Straipsniai

Mados tendencijos gali labai nustebinti – tikriausiai, esat pastebėję merginas, pasidabinusias dirbtinėmis blakstienomis, kurie primena „šepetukus“? O įspūdingų antakių savininkes?

Atrodydamas Kaip Popajus, Vaikinas Rizikuoja Rankų Amputacija Straipsniai

Buvęs kareivis, leisdamas į rankas pavojingas injekcijas, siekia turėti tokius raumenis, kaip animacinis personažas Popajus!

Turtingos Našlės „Sąskaitoje“ – Daugiau Nei 100 Vyrų! Straipsniai

Finansų konsultantė Gvinet Lee (47 m.) iš Londono teigia permiegojusi su daugiau nei 100 savo žmonoms neištikimų vyrų. Jos teigimu, pusė šių vyrų žmonų žinojo apie jų meilės romanus!

30 Keistuolių Viešajame Transporte Straipsniai

Viešasis transportas – vieta, kur verda itin įdomus ir spalvingas gyvenimas, nes juo važinėja labai įvairūs žmonės.

Vyras Dėl „Patinka“ Paspaudimų Facebook‘e Sumušė Savo Žmoną Straipsniai

Adolfiną Camelli Ortigozą prieš jos valią užrakintą namuose laikė moters sutuoktinis Pedro Heriberto Galeano, kuris kaskart ją sumušdavo, kai jos nuotrauka sulaukdavo „patinka“ paspaudimo.

20 Nuotraukų, Kuriose Tėčiai Ir Jų Nuostabūs Kūdikiai Straipsniai

Kai kurie šių tėčių pozuoja nuotraukoms, kad visiems atskleistų savo neįkainojamą meilę.

Akių Spalva – Žmogaus Asmenybės Veidrodis Straipsniai

Švedijos Orebro universiteto mokslininkai ištyrė 428 žmonių ir nustatė, kad mūsų akių spalvą lemia trijų tipų genai.

Pažiūrėk Į Vaikus, Ir Pažinsi Tėvus! Straipsniai

„Kad ir ką apsirengiu ar kokią šukuoseną pasidarau – Amelija nori atrodyti taip pat. Vėliau to paties reikalauja ir Peni. Viskuo, ką sako ar daro Amelija, Peni užsikrečia akimirksniu.“

8 Stiliaus Patarimai, Padėsiantys Atrodyti Jauniau Straipsniai

Atsukti laiką atgal nėra taip paprasta, kaip norėtųsi, todėl įminti šią mįslę bandoma daugybę metų.

Saloje Ištirpus Ledui Baltasis Lokys Mirė Iš Bado Straipsniai

„Stovėjome, verkėme ir filmavome, o ašaros tekėjo mūsų skruostais“,- sakė Polas, pasakodamas apie iš bado mirštantį baltąjį lokį.