Moteris Po Vyro Mirties Priglaudė Nemylimą Mirštantį Šunį

Kai Melani Andrews įžengė į gyvūnų prieglaudą sakydama „noriu seniausio šuns, kurį turite, ir tokio, kurio nieks nenori priglausti“, prieglaudos darbuotojai žinojo, ko jai reikia. Tai buvo Džeikas – 12-os metų šuo, kuris vos paėjo, kentėjo nuo odos ir dantų ligų bei neišgydomo vėžio. Jo niekas nenorėjo priglausti dėl amžiaus ir sveikatos problemų, bet jis juk vis dėlto buvo mielas padarėlis!

source

Taip pat pagalvojo ir Melani (ji dar pamanė, kad jis atrodė „mielas“). Po prieglaudoje praleisto laiko kartu, ji tarė: „Jis eis namo su manimi“. Melani gyvenimas pastaruosius keletą metų nedžiugino. Jos vyras mirė sausį, o šuo po mėnesio. Ji norėjo su kuo nors dalytis savo gyvenimu.

source

Džeikas buvo tai, ko reikia. Nors jis nėra pakankamai sveikas, kad galėtų kartu su naująja šeimininke keliauti į paplūdimį, jam labai patinka leist laiką kieme ir per tvoroje esančią skylę erzinti kaimynų šunį. Kartu su savo globėja jie mėgsta trumpus pasivaikščiojimus po rajoną, o vėliau Džeikui patinka ilsėtis po vilnone antklode, patiesta ant kėdės, ar ant Melani lovos.

source

source

Žymės: amazing, dog, death, loss, husband, adopt,

Komentarai

Daugiau Testų