Motina Paaukojo Savo Gyvybę, Kad Pagimdytų Kūdikį

Šiemet Kerė Deklyen (37) pastojo šeštąjį kartą. Po savaitės ji sužinojo, kad serga vėžiu ir jos smegenyse sparčiai vystosi piktybinis auglys. Jei ji norėjo išsaugoti savo gyvybę, privalėjo nutraukti nėštumą ir nedelsiant pradėti vėžio gydymą. Tačiau Kerė, būdama tikinti krikščionė, pasiryžo gimdyti.

„Gydytojai sakė jai, kad norėdama išsaugoti kūdikio gyvybę, ji mirs pati. Tačiau Kerė buvo neperkalbama. Paklausiau jos, ką ji norinti daryti, ir mano žmona neabejodama atsakė, kad gimdys“,- pasakojo moters vyras Nikas. source

Medikai manė, kad Kerė gali būt išgelbėta, jeigu jai bus sukeltas priešlaikinis gimdymas ir iš karto pradėtas gydymas. Mergaitė Lyn gimė sverdama vos daugiau nei kilogramą, praėjus 24 savaitėms ir 5 dienoms nuo nėštumo pradžios.

source

Gaila, bet Kerės gyvybės išsaugoti nepavyko – ji mirė, apsupta šeimos ir draugų. Su savo vyru Niku moteris susipažino bažnyčioje, kai jai buvo 12 metų. „Kai mūsų dukrelė paaugs, papasakosiu jai, kokią drąsią mamą ji turėjo“,- sakė Nikas jaudinančiame interviu.

source

„Papasakosiu savo mergytei, kad dievas jai suteikė gyvenimo dovaną, turėdamas ypatingą planą. Mes nežinome, kodėl mamytė turėjo susirgti ir iškeliauti iš šio pasaulio, tačiau, matyt, toks jo slaptasis planas, ir mes turime juo pasitikėti. Mano žmona mylėjo aukščiausiąjį ir savo vaikus labiau už viską. Labai skaudu, tačiau tokia buvo jos valia“,- braukdamas ašaras sakė vyras.

source

Komentarai

Daugiau Testų