Penktokas Apšvietė Bendruomenę Lempomis Iš Vandens Butelių

Dvylikametis Bryanas Gonzalezas susirado įdomesnį užsiėmimą nei žaisti video žaidimus ar domėtis merginomis. Šis jaunasis išradėjas pastebėjo, kad keletas kaimynų, gyvenančių netoli jo mokyklos, neturi šviesos. Kai jis išsiaiškino, kad kaimynai apskritai neturi elektros, vaikinas pradėjo domėtis, kaip galima įvesti šviesą vargingai gyvenantiems žmonėms, kurie sudaro 15% visų pasaulio gyventojų.

source

Jis pasiūlė vandens butelius paversti lemputėmis. Kol Bryanas diegė savo sukurtą sistemą, filmavimo komanda fiksavo, kaip į tai reaguoja tie, kurių namuose atsiranda šviesa. Šeimos pasakojo, kaip sunku jų vaikams daryti namų darbus prie žvakių šviesos, jog nuolat tvyro įtampa, kad jie spėtų atlikti visas užduotis, kol nesutemo, ir kaip nesaugu gyventi tokiomis sąlygomis. „Dabar viskas bus kitaip. Dvylikametis berniukas pakeitė šios šeimos gyvenimą“,- sakė viena iš namų savininkių, kuriuose atsirado šviesa.

source

Bryanas labai laimingas matydamas, kokį poveikį jo pastangos daro bendruomenei. Ir tai tik pradžia. Jis tikisi, kad ir kiti jauni žmonės padės gerinti bendruomenės gyvenimą savo išradimais bei inovacijomis. Vaikinas inovacijas apibūdina kaip „kūrybingą būdą padėt bendruomenei spręsti problemas“. Žmonės gali apie šią veiklą daugiau sužinoti paspaudę #innovarparami

Komentarai

Daugiau Testų