Septynmetę Visam Gyvenimui Išgąsdino Chna Tatuiruotės Sukelti Odos Nudegimai

Septynmetė Medison Guliver atostogaudama Egipte pasidarė laikiną chna tatuiruotę ant rankos. Kai mergaitė grįžo namo, ji pradėjo skųstis, kad jai niežti ranką, ant kurios buvo nupiešta tatuiruotė. Neilgai trukus tatuiruotės vietoje iškilo skausmingos pūslelės. Mergaitei ligoninėje pūslelės buvo pašalintos, tačiau ši procedūra ją labai išgąsdino. Tatuiruotę Medison pasidarė viešbutyje Hurgadoje įsikūrusiame grožio salone.

„Ji išgąsdinta visam gyvenimui. Tatuiruotę jai padarė viešbutyje, tačiau salono atstovai teigia, kad dėl visko kalta ne chna, o jautri mano dukters oda. Visą mergaitės ranką nuo piršto iki alkūnės nusėjo skaudančios pūslelės“,- pasakojo jos tėtis Martinas.

source

Į chna sudėtį įeinantis cheminis preparatas para-fenylenediaminas suteikia tatuiruotei ryškumo ir ji ilgiau išsilaiko, nepradingdama nuo odos. Dažniausiai šis preparatas įeina į plaukų dažų ir panašių produktų sudėtį. Tačiau pastaruoju metu pasigirsta vis daugiau nusiskundimų, kad šis alergiją sukeliantis preparatas didina vaikų odos jautrumą.

source

„Iš dalies tai mano kaltė, nes nežinojau, kad chna gali būti pavojinga, tačiau salono kaltė ta, kad jie naudoja pavojingas chemines medžiagas. Norime sužinoti, ar panašių istorijų yra nutikę kitiems“,- sakė Martinas.

source

Antrąją atostogų savaitę mama Silvija (43) buvo išvežta į ligoninę dėl tulžies pūslės uždegimo. Medison ir jos devynerių brolis Sebastianas dvi dienas praleido ligoninėje kartu su ja. Martinas vaikams kaip kompensaciją leido pasidaryti chna tatuiruotes.

source

„Mums nereikia jokios piniginės kompensacijos, svarbiausia, kad sumažėtų randai ant Medison rankos, nes nenorime, kad šis randas bjaurotų jos ranką visą likusį gyvenimą“,- sakė mergaitės tėvas. „Grožio salono savininko vardu norime atsiprašyti už tai, kas nutiko jūsų dukrai“,- parašė šeimai skirtame laiške viešbučio vadybininkas Heikė Moursis.

source

„Nenorime, kad kas nors panašaus ateityje ir vėl kam nors nutiktų. Todėl mūsų viešbučio vadovas Maksas Šukri pasikalbėjo su salono savininku ir paprašė, kad daugiau chna tatuiruotės čia nebūtų daromos. Žinome, kad tai nepadės jūsų dukteriai, tačiau linkime jai kuo greičiau pasveikti“,- buvo rašoma laiške.

source

Komentarai

Daugiau Testų