Septynmetę Visam Gyvenimui Išgąsdino Chna Tatuiruotės Sukelti Odos Nudegimai

Septynmetė Medison Guliver atostogaudama Egipte pasidarė laikiną chna tatuiruotę ant rankos. Kai mergaitė grįžo namo, ji pradėjo skųstis, kad jai niežti ranką, ant kurios buvo nupiešta tatuiruotė. Neilgai trukus tatuiruotės vietoje iškilo skausmingos pūslelės. Mergaitei ligoninėje pūslelės buvo pašalintos, tačiau ši procedūra ją labai išgąsdino. Tatuiruotę Medison pasidarė viešbutyje Hurgadoje įsikūrusiame grožio salone.

„Ji išgąsdinta visam gyvenimui. Tatuiruotę jai padarė viešbutyje, tačiau salono atstovai teigia, kad dėl visko kalta ne chna, o jautri mano dukters oda. Visą mergaitės ranką nuo piršto iki alkūnės nusėjo skaudančios pūslelės“,- pasakojo jos tėtis Martinas.

source

Į chna sudėtį įeinantis cheminis preparatas para-fenylenediaminas suteikia tatuiruotei ryškumo ir ji ilgiau išsilaiko, nepradingdama nuo odos. Dažniausiai šis preparatas įeina į plaukų dažų ir panašių produktų sudėtį. Tačiau pastaruoju metu pasigirsta vis daugiau nusiskundimų, kad šis alergiją sukeliantis preparatas didina vaikų odos jautrumą.

source

„Iš dalies tai mano kaltė, nes nežinojau, kad chna gali būti pavojinga, tačiau salono kaltė ta, kad jie naudoja pavojingas chemines medžiagas. Norime sužinoti, ar panašių istorijų yra nutikę kitiems“,- sakė Martinas.

source

Antrąją atostogų savaitę mama Silvija (43) buvo išvežta į ligoninę dėl tulžies pūslės uždegimo. Medison ir jos devynerių brolis Sebastianas dvi dienas praleido ligoninėje kartu su ja. Martinas vaikams kaip kompensaciją leido pasidaryti chna tatuiruotes.

source

„Mums nereikia jokios piniginės kompensacijos, svarbiausia, kad sumažėtų randai ant Medison rankos, nes nenorime, kad šis randas bjaurotų jos ranką visą likusį gyvenimą“,- sakė mergaitės tėvas. „Grožio salono savininko vardu norime atsiprašyti už tai, kas nutiko jūsų dukrai“,- parašė šeimai skirtame laiške viešbučio vadybininkas Heikė Moursis.

source

„Nenorime, kad kas nors panašaus ateityje ir vėl kam nors nutiktų. Todėl mūsų viešbučio vadovas Maksas Šukri pasikalbėjo su salono savininku ir paprašė, kad daugiau chna tatuiruotės čia nebūtų daromos. Žinome, kad tai nepadės jūsų dukteriai, tačiau linkime jai kuo greičiau pasveikti“,- buvo rašoma laiške.

source

Komentarai

Vienas Dvynys Gimė 2017, O Kitas – 2018 Metais Straipsniai

Dvynukai Joaquinas ir Aitana de Jesus Ontiveros turėjo gimti 2018 metų sausio 27 dieną. Tačiau jų motinai sąrėmiai prasidėjo Naujųjų metų dieną.

8 Faktai, Kurių Nežinojote Apie Ožiaragius Straipsniai

Štai 8 faktai, kurių nežinojote apie Ožiaragius, bet norėtumėte žinoti!

Besilaukiančiai 17-metei Dėl Reto Smegenų Auglio Liko Gyventi 3 Mėnesiai Straipsniai

Danos gyvenime bėdos prasidėjo lapkritį, kai ji pajuto, kad sunkiai sekasi tarti žodžius. „Iš pradžių pajutau, jog negaliu nuryti maisto, vėliau tapo sudėtinga judėti“.

Kai Šeimyninio Gyvenimo Lūkesčiai Toli Nuo Realybės... Straipsniai

Štai smagių nuotraukų kolekcija, kurioje užfiksuota, kaip kartais mūsų įsivaizduojamas šeimyninis gyvenimas skiriasi nuo realaus.

Pasitikrinkit, Ar Nesergat „Selfičiu“! Straipsniai

Metas pasitikrinti, ar nesergat siaubinga liga, pavadinimu „Selfitis“!

Medikai Perspėja Apie Telefonų Radiacijos Keliamą Pavojų Straipsniai

Kalifornijos sveikatos departamentas (JAV) perspėja, kad išmaniųjų telefonų skleidžiama radiacija kelia didelį pavojų ne tik jūsų, bet ir vaikų sveikatai.

Dingęs Šuniukas Grąžintas, Kai Už Jį Paskelbta 10000 Svarų Premija Straipsniai

Kalėdų seneliui siųstame laiške berniuko parašytas noras išpildytas!

Kas Tie Mieli Nenaudėliai, Sugadinę Kalėdas? Straipsniai

Patikėkit, jūsų augintiniai tikrai nekenčia Kalėdų! Juk tuomet visas dėmesys skiriamas ne jiems, o pasirengimui šventei ir kažkokiam neaiškiam spygliuotam medžiui!

Kokio Greitojo Maisto Nerekomenduoja Užkandinių Darbuotojai? Straipsniai

Greitojo maisto restoranų darbuotojai sukaupė drąsą ir prabilo apie tai, kokio greitojo maisto ir kur neturėtumėte valgyti!

Moteris Pasidalino Įkvepiančiais Rezultatais Atsikračiusi 140 kg Straipsniai

Tai neeilinė istorija! Šokiruojantys rezultatai vos per 18 mėnesių!

Rokerio Žmona Pasidalijo Nuotraukomis Po Švitinimo Procedūros Straipsniai

Jules Peters ištekėjusi už grupės „The Alarm“ vokalisto Maiko. Tačiau apie ją rašome ne dėl to. Ši moteris neseniai pasidalijo nuotraukomis, kuriose matomi nudegimai po radioterapijos.

15 Patarimų, Kaip Protingai Apsipirkti! Straipsniai

Pasinaudokite šiais sumaniais patarimais ir sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite išleisti pramogoms ar kelionėms!

Mamos Ir Sūnaus Šokis, Sudrebinęs Internetą! Straipsniai

Vieną naktį Liusi niekaip negalėjo užmigti, tad įjungė radiją, paėmė savo sūnų Lancą už rankos ir pradėjo šokti skambant dainai "Dear Future Husband"!

Keisčiausios 2017 Metų Antakių Mados Straipsniai

Mados tendencijos gali labai nustebinti – tikriausiai, esat pastebėję merginas, pasidabinusias dirbtinėmis blakstienomis, kurie primena „šepetukus“? O įspūdingų antakių savininkes?

Atrodydamas Kaip Popajus, Vaikinas Rizikuoja Rankų Amputacija Straipsniai

Buvęs kareivis, leisdamas į rankas pavojingas injekcijas, siekia turėti tokius raumenis, kaip animacinis personažas Popajus!

Turtingos Našlės „Sąskaitoje“ – Daugiau Nei 100 Vyrų! Straipsniai

Finansų konsultantė Gvinet Lee (47 m.) iš Londono teigia permiegojusi su daugiau nei 100 savo žmonoms neištikimų vyrų. Jos teigimu, pusė šių vyrų žmonų žinojo apie jų meilės romanus!

Saloje Ištirpus Ledui Baltasis Lokys Mirė Iš Bado Straipsniai

„Stovėjome, verkėme ir filmavome, o ašaros tekėjo mūsų skruostais“,- sakė Polas, pasakodamas apie iš bado mirštantį baltąjį lokį.

8 Stiliaus Patarimai, Padėsiantys Atrodyti Jauniau Straipsniai

Atsukti laiką atgal nėra taip paprasta, kaip norėtųsi, todėl įminti šią mįslę bandoma daugybę metų.

Vyras Dėl „Patinka“ Paspaudimų Facebook‘e Sumušė Savo Žmoną Straipsniai

Adolfiną Camelli Ortigozą prieš jos valią užrakintą namuose laikė moters sutuoktinis Pedro Heriberto Galeano, kuris kaskart ją sumušdavo, kai jos nuotrauka sulaukdavo „patinka“ paspaudimo.

Pažiūrėk Į Vaikus, Ir Pažinsi Tėvus! Straipsniai

„Kad ir ką apsirengiu ar kokią šukuoseną pasidarau – Amelija nori atrodyti taip pat. Vėliau to paties reikalauja ir Peni. Viskuo, ką sako ar daro Amelija, Peni užsikrečia akimirksniu.“

30 Keistuolių Viešajame Transporte Straipsniai

Viešasis transportas – vieta, kur verda itin įdomus ir spalvingas gyvenimas, nes juo važinėja labai įvairūs žmonės.

20 Nuotraukų, Kuriose Tėčiai Ir Jų Nuostabūs Kūdikiai Straipsniai

Kai kurie šių tėčių pozuoja nuotraukoms, kad visiems atskleistų savo neįkainojamą meilę.

Močiutė Ir Trys Jos Kačiukai. Tik... Vienas Jų Visai ne Kačiukas! Straipsniai

Kai Erikas Hertleinas trumpam aplankė savo močiutę Kanzase (JAV), vaikinas pastebėjo, kad viena jos kačių... visai ne katė.