Stebuklingas Šilto Vandens Su Citrina Efektas

Ilgą laiką buvo teigiama, kad būtina gerti daug vandens, tačiau vis dažniau pasigirsta tuo abejojančių nuomonių. Atsiranda medikų, teigiančių, kad gerti per daug vandens – dar blogiau nei per mažai. Taigi reikėtų rast „aukso vidurį“ ir nepadauginti šio nekalto gėrimo.

Rekomendacijų gerti vandenį netrūksta, tačiau ne daug žinome apie tai, koks tas vanduo turėtų būti. Iš krano ar filtruotas? Šaltas ar šiltas? Šiame straipsnyje sužinosit apie tai, kodėl jūsų organizmui naudingas šiltas vanduo su citrina.

source

1

Padės išvengti priešlaikinio odos senėjimo

Kraujyje susikaupę toksinai sendina odą. Šiltas vanduo su citrina padės jų atsikratyti ir taip sumažinti raukšlių bei odos dėmių. O jei gerti vandenį su citrina taps įpročiu, netrukus pajusite, kad oda tampa vis skaistesnė ir elastingesnė.

source

2

Numalšins skausmą

Šiltas vanduo su citrina atpalaiduoja pilvo raumenis, tad padės numalšinti mėnesinių skausmus. Pagerindamas kraujo cirkuliaciją ir atpalaiduodamas raumenis, jis taip pat sumažins maudimą įvairiose kūno vietose.

source

3

Padės numest svorio

Šiltas vanduo gerina virškinimą ir medžiagų apykaitą, o citrinoje gausu pektino skaidulų, kurios slopina apetitą. Taigi šilto vandens su citrina kokteilis padės numesti svorio.

source

4

Pagerins virškinimą

Šilto vandens su citrina stiklinė ryte padės sureguliuoti virškinimo sistemą. Citrinoje esanti rūgštis kartu su kitais fermentais stimuliuoja virškinimo sistemos sekreciją, reguliuoja žarnyno peristaltiką ir valo mūsų kepenis nuo toksinų.

source

5

Pagerins kraujotaką

Šis vandens ir citrinos kokteilis valo kraują bei kraujagysles, taip pat įrodyta, kad gali sumažinti kraujo spaudimą net iki 10 %. Gera kraujotaka padės išvengti širdies sutrikimų, šąląnčių galūnių ir kitų nemalonių pojūčių.

source

6

Padės išvengt vidurių užkietėjimo

Užkietėję viduriai gali signalizuoti, kad jūsų organizmui trūksta vandens. Jei ryte prieš valgį išgersite šilto vandens su citrina stiklinę, galite būt tikri, kad šios problemos nebeliks!

source

7

Pagerins miegą

Šilto vandens su citrina puodelis suveiks kaip natūralūs migdomieji ir atpalaiduos kūną, tad prieš miegą paskanaukite šio gėrimo. Tačiau nepadauginkite, kad netektų iš ramaus miego keltis į tualetą!

source

Komentarai

Daugiau Testų