Stebuklingas Šilto Vandens Su Citrina Efektas

Ilgą laiką buvo teigiama, kad būtina gerti daug vandens, tačiau vis dažniau pasigirsta tuo abejojančių nuomonių. Atsiranda medikų, teigiančių, kad gerti per daug vandens – dar blogiau nei per mažai. Taigi reikėtų rast „aukso vidurį“ ir nepadauginti šio nekalto gėrimo.

Rekomendacijų gerti vandenį netrūksta, tačiau ne daug žinome apie tai, koks tas vanduo turėtų būti. Iš krano ar filtruotas? Šaltas ar šiltas? Šiame straipsnyje sužinosit apie tai, kodėl jūsų organizmui naudingas šiltas vanduo su citrina.

source

1

Padės išvengti priešlaikinio odos senėjimo

Kraujyje susikaupę toksinai sendina odą. Šiltas vanduo su citrina padės jų atsikratyti ir taip sumažinti raukšlių bei odos dėmių. O jei gerti vandenį su citrina taps įpročiu, netrukus pajusite, kad oda tampa vis skaistesnė ir elastingesnė.

source

2

Numalšins skausmą

Šiltas vanduo su citrina atpalaiduoja pilvo raumenis, tad padės numalšinti mėnesinių skausmus. Pagerindamas kraujo cirkuliaciją ir atpalaiduodamas raumenis, jis taip pat sumažins maudimą įvairiose kūno vietose.

source

3

Padės numest svorio

Šiltas vanduo gerina virškinimą ir medžiagų apykaitą, o citrinoje gausu pektino skaidulų, kurios slopina apetitą. Taigi šilto vandens su citrina kokteilis padės numesti svorio.

source

4

Pagerins virškinimą

Šilto vandens su citrina stiklinė ryte padės sureguliuoti virškinimo sistemą. Citrinoje esanti rūgštis kartu su kitais fermentais stimuliuoja virškinimo sistemos sekreciją, reguliuoja žarnyno peristaltiką ir valo mūsų kepenis nuo toksinų.

source

5

Pagerins kraujotaką

Šis vandens ir citrinos kokteilis valo kraują bei kraujagysles, taip pat įrodyta, kad gali sumažinti kraujo spaudimą net iki 10 %. Gera kraujotaka padės išvengti širdies sutrikimų, šąląnčių galūnių ir kitų nemalonių pojūčių.

source

6

Padės išvengt vidurių užkietėjimo

Užkietėję viduriai gali signalizuoti, kad jūsų organizmui trūksta vandens. Jei ryte prieš valgį išgersite šilto vandens su citrina stiklinę, galite būt tikri, kad šios problemos nebeliks!

source

7

Pagerins miegą

Šilto vandens su citrina puodelis suveiks kaip natūralūs migdomieji ir atpalaiduos kūną, tad prieš miegą paskanaukite šio gėrimo. Tačiau nepadauginkite, kad netektų iš ramaus miego keltis į tualetą!

source

Komentarai

Vienas Dvynys Gimė 2017, O Kitas – 2018 Metais Straipsniai

Dvynukai Joaquinas ir Aitana de Jesus Ontiveros turėjo gimti 2018 metų sausio 27 dieną. Tačiau jų motinai sąrėmiai prasidėjo Naujųjų metų dieną.

8 Faktai, Kurių Nežinojote Apie Ožiaragius Straipsniai

Štai 8 faktai, kurių nežinojote apie Ožiaragius, bet norėtumėte žinoti!

Besilaukiančiai 17-metei Dėl Reto Smegenų Auglio Liko Gyventi 3 Mėnesiai Straipsniai

Danos gyvenime bėdos prasidėjo lapkritį, kai ji pajuto, kad sunkiai sekasi tarti žodžius. „Iš pradžių pajutau, jog negaliu nuryti maisto, vėliau tapo sudėtinga judėti“.

Kai Šeimyninio Gyvenimo Lūkesčiai Toli Nuo Realybės... Straipsniai

Štai smagių nuotraukų kolekcija, kurioje užfiksuota, kaip kartais mūsų įsivaizduojamas šeimyninis gyvenimas skiriasi nuo realaus.

Pasitikrinkit, Ar Nesergat „Selfičiu“! Straipsniai

Metas pasitikrinti, ar nesergat siaubinga liga, pavadinimu „Selfitis“!

Medikai Perspėja Apie Telefonų Radiacijos Keliamą Pavojų Straipsniai

Kalifornijos sveikatos departamentas (JAV) perspėja, kad išmaniųjų telefonų skleidžiama radiacija kelia didelį pavojų ne tik jūsų, bet ir vaikų sveikatai.

Dingęs Šuniukas Grąžintas, Kai Už Jį Paskelbta 10000 Svarų Premija Straipsniai

Kalėdų seneliui siųstame laiške berniuko parašytas noras išpildytas!

Kas Tie Mieli Nenaudėliai, Sugadinę Kalėdas? Straipsniai

Patikėkit, jūsų augintiniai tikrai nekenčia Kalėdų! Juk tuomet visas dėmesys skiriamas ne jiems, o pasirengimui šventei ir kažkokiam neaiškiam spygliuotam medžiui!

Kokio Greitojo Maisto Nerekomenduoja Užkandinių Darbuotojai? Straipsniai

Greitojo maisto restoranų darbuotojai sukaupė drąsą ir prabilo apie tai, kokio greitojo maisto ir kur neturėtumėte valgyti!

Moteris Pasidalino Įkvepiančiais Rezultatais Atsikračiusi 140 kg Straipsniai

Tai neeilinė istorija! Šokiruojantys rezultatai vos per 18 mėnesių!

Rokerio Žmona Pasidalijo Nuotraukomis Po Švitinimo Procedūros Straipsniai

Jules Peters ištekėjusi už grupės „The Alarm“ vokalisto Maiko. Tačiau apie ją rašome ne dėl to. Ši moteris neseniai pasidalijo nuotraukomis, kuriose matomi nudegimai po radioterapijos.

15 Patarimų, Kaip Protingai Apsipirkti! Straipsniai

Pasinaudokite šiais sumaniais patarimais ir sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite išleisti pramogoms ar kelionėms!

Mamos Ir Sūnaus Šokis, Sudrebinęs Internetą! Straipsniai

Vieną naktį Liusi niekaip negalėjo užmigti, tad įjungė radiją, paėmė savo sūnų Lancą už rankos ir pradėjo šokti skambant dainai "Dear Future Husband"!

Keisčiausios 2017 Metų Antakių Mados Straipsniai

Mados tendencijos gali labai nustebinti – tikriausiai, esat pastebėję merginas, pasidabinusias dirbtinėmis blakstienomis, kurie primena „šepetukus“? O įspūdingų antakių savininkes?

Atrodydamas Kaip Popajus, Vaikinas Rizikuoja Rankų Amputacija Straipsniai

Buvęs kareivis, leisdamas į rankas pavojingas injekcijas, siekia turėti tokius raumenis, kaip animacinis personažas Popajus!

Turtingos Našlės „Sąskaitoje“ – Daugiau Nei 100 Vyrų! Straipsniai

Finansų konsultantė Gvinet Lee (47 m.) iš Londono teigia permiegojusi su daugiau nei 100 savo žmonoms neištikimų vyrų. Jos teigimu, pusė šių vyrų žmonų žinojo apie jų meilės romanus!

Akių Spalva – Žmogaus Asmenybės Veidrodis Straipsniai

Švedijos Orebro universiteto mokslininkai ištyrė 428 žmonių ir nustatė, kad mūsų akių spalvą lemia trijų tipų genai.

Pažiūrėk Į Vaikus, Ir Pažinsi Tėvus! Straipsniai

„Kad ir ką apsirengiu ar kokią šukuoseną pasidarau – Amelija nori atrodyti taip pat. Vėliau to paties reikalauja ir Peni. Viskuo, ką sako ar daro Amelija, Peni užsikrečia akimirksniu.“

Močiutė Ir Trys Jos Kačiukai. Tik... Vienas Jų Visai ne Kačiukas! Straipsniai

Kai Erikas Hertleinas trumpam aplankė savo močiutę Kanzase (JAV), vaikinas pastebėjo, kad viena jos kačių... visai ne katė.

30 Keistuolių Viešajame Transporte Straipsniai

Viešasis transportas – vieta, kur verda itin įdomus ir spalvingas gyvenimas, nes juo važinėja labai įvairūs žmonės.

8 Stiliaus Patarimai, Padėsiantys Atrodyti Jauniau Straipsniai

Atsukti laiką atgal nėra taip paprasta, kaip norėtųsi, todėl įminti šią mįslę bandoma daugybę metų.

Saloje Ištirpus Ledui Baltasis Lokys Mirė Iš Bado Straipsniai

„Stovėjome, verkėme ir filmavome, o ašaros tekėjo mūsų skruostais“,- sakė Polas, pasakodamas apie iš bado mirštantį baltąjį lokį.

20 Nuotraukų, Kuriose Tėčiai Ir Jų Nuostabūs Kūdikiai Straipsniai

Kai kurie šių tėčių pozuoja nuotraukoms, kad visiems atskleistų savo neįkainojamą meilę.