Stiuardesė Atskleidžia Lėktuvo Įgulos Kasdienybę

Viena skrydžių palydovė iš Britanijos avialinijų dirbo daugelio svajonių darbą: keliavo po pasaulį, nuolat susipažindavo su naujais įdomiais žmonėmis ir už šį malonumą dar gaudavo atlyginimą. Po 15 metų ji gali daug papasakoti apie lėktuvo įgulos darbą. „Viena stiuardesė buvo pagauta užsiimanti prostitucija. Ją pričiupo, kai mergina verbavo naują klientą, įteikdama savo vizitinę kortelę verslo klase skrendančiam keleiviui“,- prisimena buvusi stiuardesė. Ji teigia, kad net dvi jos kolegės darbo metu papildomai užsidirbdavo, užsiimdamos prostitucija. „Išsiaiškinta, kad viena iš mano bendradarbių prekiavo savo kūnu, kai buvo pakeistas jos viešbučio kambarys, o ji apie tai neinformavo savo klientų ir šie atėjo pasinaudoti jos paslaugomis, tačiau pataikė ne ten, kur tikėjosi“,- pasakojo buvusi skrydžių įgulos narė.

„Kita stiuardesė nuolat skraidydavo į Los Andželą, kur taip pat buvo įsukusi nuodėmingą versliuką. Jaunos, išvaizdžios, trumpus sijonėlius darbo metu dėvinčios palydovės paslaugomis naudodavosi vyrai, užimantys aukštą padėtį — labai turtingi verslininkai, kuriems pinigai nieko nereiškė. Viena mergina aptarnaudavo klientus, kurie mėgdavo dominuojančias moteris ir įvairius sadomazochistinius žaidimus“,- pikantiškomis istorijomis dalijosi buvusi stiuardesė.

source

Savo anonimiškumą norėjusi išsaugoti moteris teigė, kad įgulos poilsio zonoje kai kurie darbuotojai mėgdavo ne tik ilsėtis... „Lėktuvo gale buvo lovos, skirtos pilotų poilsiui. Mūsų kapitonas ten susitikinėdavo su viena stiuardese, o jį tuo metu prie lėktuvo šturvalo pavaduodavo kitas pilotas. Keleivių saugumui tai nekenkdavo, tačiau, patikėkit, poilsio erdvėje viskas taip siūbuodavo ir kratydavos, lyg lėktuvas būtų papuolęs į oro duobę, tačiau tai vykdavo tikrai ne dėl turbulencijos...“,- su šypsena pasakojo ji.

source

Vienas savo žmonai neištikimas pilotas įsigudrino pasimylėt su savo meiluže-stiuardese net tada, kai jo žmona skrido tuo pačiu lėktuvu. „Pilotams įprasta susitikinėt su stiuardesėmis, ypač jaunesnėmis. Dažniausiai šios merginos naiviai tiki, kad jos ypatingos, tačiau daugelio pilotų namuose laukia draugės ar žmonos. Girdėjau vieną istoriją, kad pilotas buvo vedęs, tačiau viena stiuardesė nuo jo pastojo, ir dabar ji gyvena kartu su piloto šeima tame pačiame name...“,- teigė buvusi skrydžių palydovė.

source

Nors skrydžių personalui iki 21 metų draudžiama gerti alkoholį, jie turi specialius vakarėlių kambarius, kur gali tai daryti. Tolimieji skrydžiai į Honkongą ar Singapūrą tam tobulai tinka. Prieš grįžtamąjį skrydį namo įgula turi tris laisvas naktis, taigi gali linksmintis į valias.

source

Na, bet ne viskas šiame darbe susiję su seksu. Pikti, grubūs ir pavargę keleiviai – vienas didžiausių iššūkių. „Kartą vienas keleivis sudaužė maisto vežimėlį, nes jam nepatiko siūlomas maistas. Beje, blogiausiai elgiasi verslo klasės keleiviai. Jie mano, kad gali sau leisti elgtis, kaip tik nori“,- savo darbo užkulisius prisimena skrydžių palydovė. Ji papasakojo istoriją, kai keleiviai negražiai pasielgė su savo draugu. Kol šis miegojo, į jo striukės kišenes draugai prikrovė sutraiškyto krabo gabalų. Kadangi skrydis buvo ilgas, po kurio laiko draugo rūbai pradėjo skleisti baisų dvoką.

source

„Vienas keleivis pusę skrydžio su draugeliais laidė seksistinius juokelius italų kalba ir visi kvatojosi. Kai jis užmigo, paslėpiau vieną jo batą, ir jis turėjo išlipti iš lėktuvo, avėdamas tik vieną jų. Kai pamačiau jį stovinti prie bagažo su vienu batu, buvau labai patenkinta savo kerštu“,- pasakojo stiuardesė. Įvairius nekaltus pokštus vienas kitam krečia ir įgulos nariai. Kapitonams neretai metamas iššūkis, ar jie išdrįs pasakyti ką nors juokingo keleiviams: „Kartą kapitonas turėjo per garsiakalbį pasakyti „Damos ir džentelmenai, šiandien aš būsiu jūsų vienintelis mylimasis ir skraidinsiu jus, kol apsvaigsite nuo mano aistros“.

source

Dar vienas lėktuve dirbančio personalo išbandymas – garsenybės. Su jomis niekad nebūna lengva! „Nuolat sutikdavome skraidančias įžymybes. Kartą mano draugę į pasimatymą pakvietė vedęs futbolininkas, kuris skrido iš pasaulio futbolo taurės, o jo žmona buvo ką tik pagimdžiusi dvynukus. Tiesą sakant, pažįstu nemažai merginų, kurios susitikinėjo su garsenybėmis“,- sakė stiuardesė. „Aš stengdavausi aukščiausia klase skrendančius žmones aptarnauti taip pat, kaip ir skrendančius ekonomine klase, nes įžymybės nori, kad su jomis būtų elgiamasi kaip su normaliais žmonėmis, nes nuo išskirtinio dėmesio jos būna pavargusios“,- teigė moteris.

source

Savo patirtimi pasidalijusi stiuardesė sako niekad nesiveldavusi į intymius nuotykius, nes buvo ištikima mylimam partneriui. Ji teigia, kad per pastaruosius keletą metų darbo taisyklės oro linijose stipriai sugriežtintos. Kad ir kaip būtų, ji teigia nesigailinti to, kas vyko praeityje, nes dabar turi ką prisiminti.

Komentarai

15 Tėvų, Sukūrusių Taiklias Savo Vaikų Asmenukių Parodijas Straipsniai

Kai kurie tėvai turi tikrai neblogą humoro jausmą – norėdami linksmai pašiepti savo vaikus, atkūrė jų asmenukes. Pažiūrėkit ir patys įsitikinkit!

Kai Vaikams Į Rankas Patenka Žirklės, Ašaras Braukia Mamytės... Straipsniai

Kad taptum profesionaliu kirpėju, reikia sunkiai dirbti ir mokytis daugelį metų. Bet vaikams tai nė motais!

Tėvas Nužudė Įdukrintą 18 Mėnesių Amžiaus Mergaitę Straipsniai

Tėvas nužudė 1,5 metukų amžiaus mergaitę, kuri buvo įvaikinta vos prieš kelias savaites. Socialinės rūpybos tarnyba nepastebėjo jokių įtartinų ženklų.

Moters Galvos Skausmo Priežastimi Tapo Padaras Ausyje Straipsniai

Moteriai prasidėjo galvos skausmai po to, kai ji užmigo savo namų verandoje. Ji taip pat jautė, lyg kažkas būtų įstrigę jos ausyje.

Apsileidėliai Internete Parodė Savo Landynėmis Virtusius Namus Straipsniai

Atrinkome baisiausius apsileidėlius, paviešinusius savo namų nuotraukas internete. Apie tokius šiukšlynais virtusius namus nesate sapnavę net baisiausiame košmare!

9 Patarimai, Kad Jūsų Šypsena Spindėtų Baltumu Straipsniai

Nusišypsok, tave fotografuoja! O kadangi dabar kiekviename telefone yra fotoaparatas, šypsotis teks dažnai.

18 „Prieš“ Ir „Po“ Nuotraukų, Kaip Tėvystė Pakeičia Žmones Straipsniai

Tėvais tapę žmonės pasidalijo savo nuotraukomis „prieš“ ir „po“, kai susilaukė vaikų, kad parodytų, kokia tėvystės kaina.

Visada Švari Virtuvė – Misija Įmanoma! Straipsniai

Manote, kad palaikyti tvarką virtuvėje – misija neįmanoma? Jūsų laimei, pasidalinsime keliais patarimais, kurių dėka jūsų virtuvėje vyraus švara!

25 Taiklios Iliustracijos Apie Mamų Kasdienybę Straipsniai

Prancūzų menininkė Natali Jomard mano, kad sunkiausias darbas iš visų – auginti vaikus. Savo požiūrį į tai ji išreiškė taikliai motinų kasdienybę iliustruojančiais piešiniais.

8 Ženklai, Kad Esat Klaidingame Kelyje Straipsniai

Galime pastebėti tam tikrus ženklus, tarytum perspėjimus, rodančius, kad pasirinkome ne tą kelią. Tačiau šiuos ženklus reikia mokėti pastebėti.

„Laukinėse Šeimose“ Vaikams Leidžiama Nesilaikyt Taisyklių Ir Neit Į Mokyklą Straipsniai

„Jautėme, kad turime leisti savo vaikams vystytis kaip asmenybėms, patiems daryti sprendimus.“

Vaikai Instagrame Nebūtinai Tokie Pat Kaip Realiame Gyvenime... Straipsniai

Vaikai vaikučiai... Mes svajojame, kad jie būtų tobuli maži angelėliai, kurie augtų gražūs, švarūs ir netriukšmautų. Bet šios svajonės dažnai neatitinka realybės.

Jei Namuose Nenusiaunate Batų, Kenkiate Savo Sveikatai Straipsniai

Dėvi batus namie? Hjustono universiteto tyrėjai atskleidė, kad beveik pusėje avalynės veisiasi...

Rastas Dingusios Trimetės Kūnas. Dėl Šios Tragedijos Kaltint Save Gali Tik Jos Tėvas! Straipsniai

Tėvas prisipažino, kad savo dukrelę, kuri turėjo vystymosi ir bendravimo sutrikimų, žiauriai nubaudė — dėl to, kad ji negėrė pieno, naktį išvijo mažylę iš namų ir liepė stovėti prie medžio.

18 Būdų, Kaip Socialinė Medija Gali Meluoti Straipsniai

Netikėk viskuo, ką matai internete! Egzistuoja daugybė būdų, kaip manipuliuoti vaizdais! Tik pažvelk!

12 Požymių, Kad Esi Protingesnis Žmogus Nei Manai Straipsniai

Šie 12 Požymių Atskleis, Kad Galbūt Esi Protingesnis Nei Vidutinis Žmogus, Arba Kaip Investuoti Į Savo Vaiko Smegenis!

7 Simptomai, Perspėjantys Apie Krūties Vėžį Straipsniai

Krūties vėžys – viena dažniausiai pasitaikančių vėžio formų tarp moterų, tad būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos 7 simptomus!

Kaip Pirkti Rūbus, Kad Jie Tarnautų Daugybę Metų? Straipsniai

7 patarimai, kaip protingai įsigyti rūbus, kurie tarnaus ilgai ir bus verti kiekvieno išleisto Euro!

15 Žmogaus Bruožų, Dėl Kurių Už Jo Tikrai NENORĖSI Tekėti! Straipsniai

Kokie žmogaus bruožai gali lemti nelaimingą santuoką? Pažvelk į mūsų sudarytą savybių sąrašą, galbūt jis tau padės išvengti baisiausios gyvenimo klaidos!

Nepakartojamas Senelis Intensyviosios Terapijos Skyriuje Kūdikiams Dainuoja Lopšines Straipsniai

Rinkodaros vadovas pastaruosius 12 metų lanko per anksti gimusius kūdikius. Žinot kodėl?

Meilučiai, Švelnučiai, Gražučiai, Bet Ne Kačiukai! Kas? Straipsniai

Šie veršeliai drąsiai savo mielumu galėtų konkuruot su kačiukais ar šuniukais! Tik pažiūrėkit!

Moteris Taikliai Pasijuokė Iš Žvaigždžių Asmenukių Straipsniai

Moteris parodė, kaip natūraliai turėtų atrodyti žvaigždžių asmenukės, ir žmonės buvo sužavėti!