Stiuardesė Atskleidžia Lėktuvo Įgulos Kasdienybę

Viena skrydžių palydovė iš Britanijos avialinijų dirbo daugelio svajonių darbą: keliavo po pasaulį, nuolat susipažindavo su naujais įdomiais žmonėmis ir už šį malonumą dar gaudavo atlyginimą. Po 15 metų ji gali daug papasakoti apie lėktuvo įgulos darbą. „Viena stiuardesė buvo pagauta užsiimanti prostitucija. Ją pričiupo, kai mergina verbavo naują klientą, įteikdama savo vizitinę kortelę verslo klase skrendančiam keleiviui“,- prisimena buvusi stiuardesė. Ji teigia, kad net dvi jos kolegės darbo metu papildomai užsidirbdavo, užsiimdamos prostitucija. „Išsiaiškinta, kad viena iš mano bendradarbių prekiavo savo kūnu, kai buvo pakeistas jos viešbučio kambarys, o ji apie tai neinformavo savo klientų ir šie atėjo pasinaudoti jos paslaugomis, tačiau pataikė ne ten, kur tikėjosi“,- pasakojo buvusi skrydžių įgulos narė.

„Kita stiuardesė nuolat skraidydavo į Los Andželą, kur taip pat buvo įsukusi nuodėmingą versliuką. Jaunos, išvaizdžios, trumpus sijonėlius darbo metu dėvinčios palydovės paslaugomis naudodavosi vyrai, užimantys aukštą padėtį — labai turtingi verslininkai, kuriems pinigai nieko nereiškė. Viena mergina aptarnaudavo klientus, kurie mėgdavo dominuojančias moteris ir įvairius sadomazochistinius žaidimus“,- pikantiškomis istorijomis dalijosi buvusi stiuardesė.

source

Savo anonimiškumą norėjusi išsaugoti moteris teigė, kad įgulos poilsio zonoje kai kurie darbuotojai mėgdavo ne tik ilsėtis... „Lėktuvo gale buvo lovos, skirtos pilotų poilsiui. Mūsų kapitonas ten susitikinėdavo su viena stiuardese, o jį tuo metu prie lėktuvo šturvalo pavaduodavo kitas pilotas. Keleivių saugumui tai nekenkdavo, tačiau, patikėkit, poilsio erdvėje viskas taip siūbuodavo ir kratydavos, lyg lėktuvas būtų papuolęs į oro duobę, tačiau tai vykdavo tikrai ne dėl turbulencijos...“,- su šypsena pasakojo ji.

source

Vienas savo žmonai neištikimas pilotas įsigudrino pasimylėt su savo meiluže-stiuardese net tada, kai jo žmona skrido tuo pačiu lėktuvu. „Pilotams įprasta susitikinėt su stiuardesėmis, ypač jaunesnėmis. Dažniausiai šios merginos naiviai tiki, kad jos ypatingos, tačiau daugelio pilotų namuose laukia draugės ar žmonos. Girdėjau vieną istoriją, kad pilotas buvo vedęs, tačiau viena stiuardesė nuo jo pastojo, ir dabar ji gyvena kartu su piloto šeima tame pačiame name...“,- teigė buvusi skrydžių palydovė.

source

Nors skrydžių personalui iki 21 metų draudžiama gerti alkoholį, jie turi specialius vakarėlių kambarius, kur gali tai daryti. Tolimieji skrydžiai į Honkongą ar Singapūrą tam tobulai tinka. Prieš grįžtamąjį skrydį namo įgula turi tris laisvas naktis, taigi gali linksmintis į valias.

source

Na, bet ne viskas šiame darbe susiję su seksu. Pikti, grubūs ir pavargę keleiviai – vienas didžiausių iššūkių. „Kartą vienas keleivis sudaužė maisto vežimėlį, nes jam nepatiko siūlomas maistas. Beje, blogiausiai elgiasi verslo klasės keleiviai. Jie mano, kad gali sau leisti elgtis, kaip tik nori“,- savo darbo užkulisius prisimena skrydžių palydovė. Ji papasakojo istoriją, kai keleiviai negražiai pasielgė su savo draugu. Kol šis miegojo, į jo striukės kišenes draugai prikrovė sutraiškyto krabo gabalų. Kadangi skrydis buvo ilgas, po kurio laiko draugo rūbai pradėjo skleisti baisų dvoką.

source

„Vienas keleivis pusę skrydžio su draugeliais laidė seksistinius juokelius italų kalba ir visi kvatojosi. Kai jis užmigo, paslėpiau vieną jo batą, ir jis turėjo išlipti iš lėktuvo, avėdamas tik vieną jų. Kai pamačiau jį stovinti prie bagažo su vienu batu, buvau labai patenkinta savo kerštu“,- pasakojo stiuardesė. Įvairius nekaltus pokštus vienas kitam krečia ir įgulos nariai. Kapitonams neretai metamas iššūkis, ar jie išdrįs pasakyti ką nors juokingo keleiviams: „Kartą kapitonas turėjo per garsiakalbį pasakyti „Damos ir džentelmenai, šiandien aš būsiu jūsų vienintelis mylimasis ir skraidinsiu jus, kol apsvaigsite nuo mano aistros“.

source

Dar vienas lėktuve dirbančio personalo išbandymas – garsenybės. Su jomis niekad nebūna lengva! „Nuolat sutikdavome skraidančias įžymybes. Kartą mano draugę į pasimatymą pakvietė vedęs futbolininkas, kuris skrido iš pasaulio futbolo taurės, o jo žmona buvo ką tik pagimdžiusi dvynukus. Tiesą sakant, pažįstu nemažai merginų, kurios susitikinėjo su garsenybėmis“,- sakė stiuardesė. „Aš stengdavausi aukščiausia klase skrendančius žmones aptarnauti taip pat, kaip ir skrendančius ekonomine klase, nes įžymybės nori, kad su jomis būtų elgiamasi kaip su normaliais žmonėmis, nes nuo išskirtinio dėmesio jos būna pavargusios“,- teigė moteris.

source

Savo patirtimi pasidalijusi stiuardesė sako niekad nesiveldavusi į intymius nuotykius, nes buvo ištikima mylimam partneriui. Ji teigia, kad per pastaruosius keletą metų darbo taisyklės oro linijose stipriai sugriežtintos. Kad ir kaip būtų, ji teigia nesigailinti to, kas vyko praeityje, nes dabar turi ką prisiminti.

Komentarai

Nesėkmės Virtuvėje: Lūkesčiai Ir Realybė Straipsniai

Mūsų laimei, šie žmonės pakankamai drąsūs, kad pasidalintų savo nesėkmėmis internete ir mus nustebintų. Štai keletas linksmiausių jiems nutikusių „avarijų“!

Turi Katę? 10 Moksliškai Įrodytų Argumentų, Kodėl Tai Yra Gerai! Straipsniai

Paruošėme 10 argumentų, kuriuos patvirtino mokslininkai, kodėl turėti katę yra naudinga. Tad perskaitykite juos ir toliau „tarnaukite“ savo švelniakailiams ponams.

Kaip Apskaičiuoti Procentus? Straipsniai

Įdomus Ir Neįprastas Būdas Skaičiuoti Tikrai Palengvins Jums Gyvenimą!

Štai Kodėl Meškėnai Yra Nuostabiausi Gyvūnai Pasaulyje Straipsniai

Meškėnai labai mieli! Visiems patinka meškėnai, net ir tiems, kurie mielai iš jų pasisiūtų stilingą ir šiltą kepurę...

Nepatikėsit Princesės Šarlotės Panašumu Į Karalienę Elžbietą Vaikystėje Straipsniai

Princesės Šarlotės ir karalienės Elžbietos panašumas užgniaužia kvapą!

Nuotrauka, Kurioje Senelis Šalia Vėžiu Sergančios 5 Metų Anūkės, Sugraudins Iki Ašarų Straipsniai

Seanas Petersonas serga šonine amiotrofine skleroze (motorinių neuronų liga). Jis beveik negali kalbėti, tačiau jo emocijas išduoda ašaros – penkiametė vyro anūkė serga vėžiu.

10 Patarimų Buičiai, Kurių Iki Šiol Nežinojote Straipsniai

Paruošėme keletą naudingų patarimų, kurių dėka palengvinsite savo buitį! Jie jums padės sutaupyti laiko, nebeteks pirkti brangių priemonių, o jūsų namai švytės švara ir skaniai kvepės!

„Apvalių“ Formų Modelis Atkūrė Apsinuoginusių Įžymybių Nuotraukas Straipsniai

Livija Matthews ryžosi įrodyti, kad nestandartinės kūno formos netrukdo būti žaviu modeliu. Norėdama tai įrodyti, ji atkūrė apsinuoginusių įžymybių nuotraukas.

„Žmogaus-Katino“ Nuotraukos Šokiravo Visuomenę Straipsniai

Internete buvo paviešintos nuotraukos, kuriose nufotografuotas gyvūnas, panašus į žmogaus ir katino hibridą.

Lėlės Keno Antrininkas Atskleidė, Kaip Jis Atrodė Prieš 58 Plastines Operacijas Straipsniai

Ir visa tai jam kainavo 588 000 JAV dolerių! Rodrigo teigia, kad plastinės operacijos neturėtų būti tabu, o drastiški išvaizdos pokyčiai turi daugiau privalumų nei minusų.

Prostitutė Pagimdė Ir Po Valandos Grįžo Dirbti Į Gatvę Straipsniai

„Viena moteris pagimdė vaiką, o nepraėjus nė valandai, grįžo darbuotis į gatvę. Štai kokioje beviltiškoje situacijose yra kai kurios moterys“,- žurnalistams sakė policijos pareigūnė.

6 Nerimą Keliantys Požymiai, Kad Jūsų Kepenys Pažeistos Straipsniai

Štai keletas simptomų, rodančių, kad jūsų organizmo „filtro“ funkcijos sutriko. Jei pastebėjote juos, būtinai apsilankykite pas gydytojus!

Vyras Skriejo Automobiliu 235 km/h Greičiu: Policininkus Šokiravo Jo Keleiviai Straipsniai

Jis vairavo juodą „Holden Commodore“ markės automobilį ir daugiau nei du kartus viršijo leistiną greitį. Policija nusprendė, kad persekioti tokiu greičiu skriejantį kelių erelį pavojinga.

Kodėl Po 30 Metų Pasaulyje Ims Trūkti Šokolado? Straipsniai

Ar mėgstate pasigardžiuoti šokolado batonėliais, šokoladiniais kiškučiais ar keksiukais? Mūsų anūkai gali nebežinoti, koks šokolado skonis, nes teigiama, kad po 30 metų jo nebeliks.

Žavūs Gyvūnai Juokingose Situacijose. Vaizdelis Prajuokins Iki Ašarų! Straipsniai

Kaip jiems tai pavyko? Koks buvo jų planas? Kaip jiems pavyks iš čia išsikrapštyti?

8 Savybės, Kurios Vyrams Patraukliausios Moteryse Straipsniai

Pažvelkite į savybių sąrašą, kuriame surinkti vyrams patys patraukliausi moterų išvaizdos bruožai.

10 Simptomų, Kurių Negalima Ignoruoti! Straipsniai

Simptomai parodo organizmo sutrikimus, būseną ir ligas. Štai 10 simptomų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį!

Auksaspalvis Retriveris Gavo Dovanų... Šuniuką Straipsniai

Tik pažvelkite, kas nutiko, kai auksaspalvis retriveris vardu Kešas pamatė, ką gavo dovanų…

Kanadiečių Pora Priglaudė Mažą Paršelį, Kuris Užaugo Į 300 Kg Sveriančią Kiaulę Straipsniai

Kai kanadiečiai Styvas Dženkinsas ir Derekas Volteris priglaudė Ester, jie manė, kad tai nykštukinis veislinis paršelis.

Vienas Dvynys Gimė 2017, O Kitas – 2018 Metais Straipsniai

Dvynukai Joaquinas ir Aitana de Jesus Ontiveros turėjo gimti 2018 metų sausio 27 dieną. Tačiau jų motinai sąrėmiai prasidėjo Naujųjų metų dieną.

20 Dalykų, Kuriuos Turi Žinoti Apie Savo Vaikiną, Prieš Ištekėdama Straipsniai

Jei nori apsisaugoti nuo skyrybų, turėtum gerai apsvarstyti, ar žadi įsipareigoti tinkama vyrui.

Leisdami Šuniui Laižyti Veidą, Kenkiate Savo Sveikatai Straipsniai

Kadangi šunys negali paspausti „patinka“ prie mūsų nuotraukų ar įrašų socialiniuose tinkluose, jie savo prielankumą rodo kitaip. Pavyzdžiui, laižydami šeimininko veidą.

8 Faktai, Kurių Nežinojote Apie Ožiaragius Straipsniai

Štai 8 faktai, kurių nežinojote apie Ožiaragius, bet norėtumėte žinoti!