Stiuardesė Atskleidžia Lėktuvo Įgulos Kasdienybę

Viena skrydžių palydovė iš Britanijos avialinijų dirbo daugelio svajonių darbą: keliavo po pasaulį, nuolat susipažindavo su naujais įdomiais žmonėmis ir už šį malonumą dar gaudavo atlyginimą. Po 15 metų ji gali daug papasakoti apie lėktuvo įgulos darbą. „Viena stiuardesė buvo pagauta užsiimanti prostitucija. Ją pričiupo, kai mergina verbavo naują klientą, įteikdama savo vizitinę kortelę verslo klase skrendančiam keleiviui“,- prisimena buvusi stiuardesė. Ji teigia, kad net dvi jos kolegės darbo metu papildomai užsidirbdavo, užsiimdamos prostitucija. „Išsiaiškinta, kad viena iš mano bendradarbių prekiavo savo kūnu, kai buvo pakeistas jos viešbučio kambarys, o ji apie tai neinformavo savo klientų ir šie atėjo pasinaudoti jos paslaugomis, tačiau pataikė ne ten, kur tikėjosi“,- pasakojo buvusi skrydžių įgulos narė.

„Kita stiuardesė nuolat skraidydavo į Los Andželą, kur taip pat buvo įsukusi nuodėmingą versliuką. Jaunos, išvaizdžios, trumpus sijonėlius darbo metu dėvinčios palydovės paslaugomis naudodavosi vyrai, užimantys aukštą padėtį — labai turtingi verslininkai, kuriems pinigai nieko nereiškė. Viena mergina aptarnaudavo klientus, kurie mėgdavo dominuojančias moteris ir įvairius sadomazochistinius žaidimus“,- pikantiškomis istorijomis dalijosi buvusi stiuardesė.

source

Savo anonimiškumą norėjusi išsaugoti moteris teigė, kad įgulos poilsio zonoje kai kurie darbuotojai mėgdavo ne tik ilsėtis... „Lėktuvo gale buvo lovos, skirtos pilotų poilsiui. Mūsų kapitonas ten susitikinėdavo su viena stiuardese, o jį tuo metu prie lėktuvo šturvalo pavaduodavo kitas pilotas. Keleivių saugumui tai nekenkdavo, tačiau, patikėkit, poilsio erdvėje viskas taip siūbuodavo ir kratydavos, lyg lėktuvas būtų papuolęs į oro duobę, tačiau tai vykdavo tikrai ne dėl turbulencijos...“,- su šypsena pasakojo ji.

source

Vienas savo žmonai neištikimas pilotas įsigudrino pasimylėt su savo meiluže-stiuardese net tada, kai jo žmona skrido tuo pačiu lėktuvu. „Pilotams įprasta susitikinėt su stiuardesėmis, ypač jaunesnėmis. Dažniausiai šios merginos naiviai tiki, kad jos ypatingos, tačiau daugelio pilotų namuose laukia draugės ar žmonos. Girdėjau vieną istoriją, kad pilotas buvo vedęs, tačiau viena stiuardesė nuo jo pastojo, ir dabar ji gyvena kartu su piloto šeima tame pačiame name...“,- teigė buvusi skrydžių palydovė.

source

Nors skrydžių personalui iki 21 metų draudžiama gerti alkoholį, jie turi specialius vakarėlių kambarius, kur gali tai daryti. Tolimieji skrydžiai į Honkongą ar Singapūrą tam tobulai tinka. Prieš grįžtamąjį skrydį namo įgula turi tris laisvas naktis, taigi gali linksmintis į valias.

source

Na, bet ne viskas šiame darbe susiję su seksu. Pikti, grubūs ir pavargę keleiviai – vienas didžiausių iššūkių. „Kartą vienas keleivis sudaužė maisto vežimėlį, nes jam nepatiko siūlomas maistas. Beje, blogiausiai elgiasi verslo klasės keleiviai. Jie mano, kad gali sau leisti elgtis, kaip tik nori“,- savo darbo užkulisius prisimena skrydžių palydovė. Ji papasakojo istoriją, kai keleiviai negražiai pasielgė su savo draugu. Kol šis miegojo, į jo striukės kišenes draugai prikrovė sutraiškyto krabo gabalų. Kadangi skrydis buvo ilgas, po kurio laiko draugo rūbai pradėjo skleisti baisų dvoką.

source

„Vienas keleivis pusę skrydžio su draugeliais laidė seksistinius juokelius italų kalba ir visi kvatojosi. Kai jis užmigo, paslėpiau vieną jo batą, ir jis turėjo išlipti iš lėktuvo, avėdamas tik vieną jų. Kai pamačiau jį stovinti prie bagažo su vienu batu, buvau labai patenkinta savo kerštu“,- pasakojo stiuardesė. Įvairius nekaltus pokštus vienas kitam krečia ir įgulos nariai. Kapitonams neretai metamas iššūkis, ar jie išdrįs pasakyti ką nors juokingo keleiviams: „Kartą kapitonas turėjo per garsiakalbį pasakyti „Damos ir džentelmenai, šiandien aš būsiu jūsų vienintelis mylimasis ir skraidinsiu jus, kol apsvaigsite nuo mano aistros“.

source

Dar vienas lėktuve dirbančio personalo išbandymas – garsenybės. Su jomis niekad nebūna lengva! „Nuolat sutikdavome skraidančias įžymybes. Kartą mano draugę į pasimatymą pakvietė vedęs futbolininkas, kuris skrido iš pasaulio futbolo taurės, o jo žmona buvo ką tik pagimdžiusi dvynukus. Tiesą sakant, pažįstu nemažai merginų, kurios susitikinėjo su garsenybėmis“,- sakė stiuardesė. „Aš stengdavausi aukščiausia klase skrendančius žmones aptarnauti taip pat, kaip ir skrendančius ekonomine klase, nes įžymybės nori, kad su jomis būtų elgiamasi kaip su normaliais žmonėmis, nes nuo išskirtinio dėmesio jos būna pavargusios“,- teigė moteris.

source

Savo patirtimi pasidalijusi stiuardesė sako niekad nesiveldavusi į intymius nuotykius, nes buvo ištikima mylimam partneriui. Ji teigia, kad per pastaruosius keletą metų darbo taisyklės oro linijose stipriai sugriežtintos. Kad ir kaip būtų, ji teigia nesigailinti to, kas vyko praeityje, nes dabar turi ką prisiminti.

Komentarai

Daugiau Testų