Ta Pati Suknelė, Tik Kita Panelė: Kaip Apsirengti Pagal Figūros Tipą?

Kartais naujausios mados tendencijos tiesiog nepritaikomos realiame gyvenime! Be to, kaip nuolat pirmauti ir su jomis suspėti?

Stilistai teigia, kad pirmiausia turite rengtis savo figūrai tinkančiais rūbais. Nors kiekvieno žmogaus fiziologija skirtinga, vis dėlto išskiriami tam tikrus panašumus turintys figūros tipai. Specialistai pataria – žinosi savo figūros tipą, išvengsi klaidų pasirinkdama aprangą. Štai keletas naudingų patarimų!

Jei tavo viršutinė kūno dalis lieknesnė už apatinę, pasižymi plačiais pečiais, išraiškinga krūtine bei stipriomis rankomis ir kojomis. Tavo figūra yra OBUOLIO tipo!

Pamėgink vizualiai sumažinti juosmens dalį, išryškindama pečius ir kojas!

source

Išmėgink varpelio formos paltuką – jis tau puikiai tiks!

source

Įsigyk sijoną aukštu liemeniu, kurio viršutinė dalis juosia liekniausią tavo liemens dalį ir lengvai užmaskuoja pilvuką.

source

Pamėgink lengvai krentančią suknelę – ji nepriglus prie kūno ir neišryškins probleminių vietų. Ir jei tu – obuolio tipo moteris, esi apdovanota gražiomis kojomis, tad nesikuklink ir jas parodyk, pasirinkdama trumpesnę suknelę.

source

Rinkis kelnes žemu juosmeniu: jų juosmuo prasideda ties klubais, o tai padės paslėpti pilvuką.

source

Jei tavo figūra šiek tiek berniukiška, pasižymi siaurais klubais ir aukšta talija, plonomis rankomis ir kojomis – esi BANANO tipo.

Išryškindama ploniausią juosmens dalį, sukursi didesnių klubų ir krūtinės efektą, taip pat akivaizdžiai proporcingesnę figūrą.

source

Išmėgink palaidinę su raukinukais: jei raukinukai bus krūtinės srityje, tavo viršutinė kūno dalis atrodys didesnė. Atitinkamai tavo juosmuo atrodys lieknesnis ir turintis ryškesnę formą.

source

Puikiai tiks žemesnio kirpimo švarkelis su tvirtesne juosta apačioje. Jei švarkas užsisega užtrauktuku nuo apačios, jis idealiai tiks banano tipo figūrai.

source

Pasimatuok šonuose iškirptą suknelę. Tavo liemuo įgaus formą, atrodys lieknesnis ir labiau proporcingas.

source

Išmėgink kostiumines kelnes aukštesniu liemeniu. Jos sukuria iliuziją, kad klubai yra labiau proporcingi viršutinei kūno daliai.

source

Jei klubai yra plačiausia tavo kūno dalis, o viršutinė kūno dalis palyginus siaura – esi KRIAUŠĖ.

Kad subalansuotom bendrą savo figūros vaizdą, akcentuok viršutinę kūno dalį!

source

Išmėgink lengvo audinio ir laisvai krintančią asimetrišką suknelę, atidengiančią pečius. Nuogi pečiai nukreips dėmesį nuo apatinės kūno dalies, neįprasta sijono forma išryškins liekniausią tavo liemens dalį, o laisvai krentantis audinys paslėps plačius klubus.

source

Išbandyk griežto kirpimo švarkelį. Jei jis bus papuoštas aplikacijomis ar įdomiomis dekoro detalėmis, tai nukreips žvilgsnį į viršutinę tavo kūno dalį ir suteiks formą pečių linijai. Tuomet ir tavo apatinė kūno dalis atrodys mažesnė.

source

A formos sijonas – puikus sprendimas! Jis pabrėš ploniausią liemens dalį, nuo klubų platėdamas žemyn.

source

Šiam figūros tipui labiausiai tiks tiesaus kirpimo arba nuo kelių platėjančios kelnės. Jos suteiks vientisumo figūrai ir neišryškins plačių klubų. Kelnės su kantu taip pat tinkamas variantas, kadangi vertikalios linijos lieknina figūrą.

source

Žymės: useful, dress, body, type,

Komentarai

Daugiau Testų