Ta Pati Suknelė, Tik Kita Panelė: Kaip Apsirengti Pagal Figūros Tipą?

Kartais naujausios mados tendencijos tiesiog nepritaikomos realiame gyvenime! Be to, kaip nuolat pirmauti ir su jomis suspėti?

Stilistai teigia, kad pirmiausia turite rengtis savo figūrai tinkančiais rūbais. Nors kiekvieno žmogaus fiziologija skirtinga, vis dėlto išskiriami tam tikrus panašumus turintys figūros tipai. Specialistai pataria – žinosi savo figūros tipą, išvengsi klaidų pasirinkdama aprangą. Štai keletas naudingų patarimų!

Jei tavo viršutinė kūno dalis lieknesnė už apatinę, pasižymi plačiais pečiais, išraiškinga krūtine bei stipriomis rankomis ir kojomis. Tavo figūra yra OBUOLIO tipo!

Pamėgink vizualiai sumažinti juosmens dalį, išryškindama pečius ir kojas!

source

Išmėgink varpelio formos paltuką – jis tau puikiai tiks!

source

Įsigyk sijoną aukštu liemeniu, kurio viršutinė dalis juosia liekniausią tavo liemens dalį ir lengvai užmaskuoja pilvuką.

source

Pamėgink lengvai krentančią suknelę – ji nepriglus prie kūno ir neišryškins probleminių vietų. Ir jei tu – obuolio tipo moteris, esi apdovanota gražiomis kojomis, tad nesikuklink ir jas parodyk, pasirinkdama trumpesnę suknelę.

source

Rinkis kelnes žemu juosmeniu: jų juosmuo prasideda ties klubais, o tai padės paslėpti pilvuką.

source

Jei tavo figūra šiek tiek berniukiška, pasižymi siaurais klubais ir aukšta talija, plonomis rankomis ir kojomis – esi BANANO tipo.

Išryškindama ploniausią juosmens dalį, sukursi didesnių klubų ir krūtinės efektą, taip pat akivaizdžiai proporcingesnę figūrą.

source

Išmėgink palaidinę su raukinukais: jei raukinukai bus krūtinės srityje, tavo viršutinė kūno dalis atrodys didesnė. Atitinkamai tavo juosmuo atrodys lieknesnis ir turintis ryškesnę formą.

source

Puikiai tiks žemesnio kirpimo švarkelis su tvirtesne juosta apačioje. Jei švarkas užsisega užtrauktuku nuo apačios, jis idealiai tiks banano tipo figūrai.

source

Pasimatuok šonuose iškirptą suknelę. Tavo liemuo įgaus formą, atrodys lieknesnis ir labiau proporcingas.

source

Išmėgink kostiumines kelnes aukštesniu liemeniu. Jos sukuria iliuziją, kad klubai yra labiau proporcingi viršutinei kūno daliai.

source

Jei klubai yra plačiausia tavo kūno dalis, o viršutinė kūno dalis palyginus siaura – esi KRIAUŠĖ.

Kad subalansuotom bendrą savo figūros vaizdą, akcentuok viršutinę kūno dalį!

source

Išmėgink lengvo audinio ir laisvai krintančią asimetrišką suknelę, atidengiančią pečius. Nuogi pečiai nukreips dėmesį nuo apatinės kūno dalies, neįprasta sijono forma išryškins liekniausią tavo liemens dalį, o laisvai krentantis audinys paslėps plačius klubus.

source

Išbandyk griežto kirpimo švarkelį. Jei jis bus papuoštas aplikacijomis ar įdomiomis dekoro detalėmis, tai nukreips žvilgsnį į viršutinę tavo kūno dalį ir suteiks formą pečių linijai. Tuomet ir tavo apatinė kūno dalis atrodys mažesnė.

source

A formos sijonas – puikus sprendimas! Jis pabrėš ploniausią liemens dalį, nuo klubų platėdamas žemyn.

source

Šiam figūros tipui labiausiai tiks tiesaus kirpimo arba nuo kelių platėjančios kelnės. Jos suteiks vientisumo figūrai ir neišryškins plačių klubų. Kelnės su kantu taip pat tinkamas variantas, kadangi vertikalios linijos lieknina figūrą.

source

Žymės: useful, dress, body, type,

Komentarai

Jūsų Paslaptis Galima Atspėt Iš Antakių Formos Straipsniai

Antakiai suteikia veidui ne tik išraiškingumo, jie taip pat gali daug pasakyti apie žmogaus asmenybę. Netikit? Kviečiam skaityt šį tekstą ir tuo įsitikint!

Žmonės Albinosai – Ne „Baltos Varnos“. Įžvelkite Jų Grožį! Straipsniai

Fotografė iš Izraelio Julija Taits nustebino „Facebook“ vartotojus, publikavusi fotografijų seriją „Porcelianinis grožis“. Projekte ji atskleidė albinosais gimusių žmonių grožį.

Nuotraukos, Į Kurias Pažvelgus, Apniks „Garbanotos Mintys“ Straipsniai

Šiandien fotografuojame taip dažnai ir daug, jog nenuostabu, kad kartais gauname netikėtų ir, atrodytų, visai „nekaltų“ kadrų. Tad pasijuokime kartu, pažvelgę į šias nuotraukas.

Obuolys Nuo Obels Netoli Nurieda: Katės Ir Jų Mažosios Kopijos Straipsniai

Kačiukų žavesiui neįmanoma atsispirti! O šiame įraše jus sužavės dvigubi mielumo įsikūnijimai – suaugusios murklės ir jų mažosios kopijos!

Stebuklingas Šilto Vandens Su Citrina Efektas Straipsniai

Kodėl šiltas vanduo su citrina? Sužinok čia!

Dideli Šunys, Galvojantys, Kad Jie Vis Dar Šunyčiai Straipsniai

Nesvarbu, kad kai kurie šunys užauga tiek, kad savo ūgiu galėtų prilygti mažam arkliui. Širdyje jie vis dar yra šunyčiai.

Meilė Neturi Amžiaus! Ji Nesensta! Tai Įrodys Šios Nuotraukos! Straipsniai

Bėgant metams, meilė neturėtų dingt iš jūsų gyvenimo. Tikrai įmanoma ir labai šaunu išlikt romantiku net ir garbiame amžiuje.

Klastingas Herpes Virusas Ypač Pavojingas Kūdikiams! Straipsniai

Atrodo, neįtikėtina, tačiau vos gimę kūdikiai, gali užsikrėsti herpes virusu, kuris labai pavojingas jų gyvybei!

Ar Iš Balos Tas „Gražumas“? Makiažo Klaidos, Kurių Geriau Nekartoti! Straipsniai

Kai kurie makiažo triukai gali paslėpti veido trūkumus ir išryškinti privalumus, tačiau ne visi... Dalijamės patarimais, kaip išvengti makiažo klaidų ir neatrodyti juokingai!

Ta Pati Suknelė, Tik Kita Panelė: Kaip Apsirengti Pagal Figūros Tipą? Straipsniai

Nors kiekvieno fiziologija skirtinga, išskiriami tam tikrus panašumus turintys figūros tipai. Specialistai pataria – žinosi savo figūros tipą, išvengsi klaidų pasirinkdama aprangą.

Eik Iš Čia, Eik Iš Čia, Katinukai, Eik Iš Čia! Straipsniai

Kartais atrodo, kad katinai gali pereiti kiaurai sieną. Jei tik katinas norės kažkur patekti – jis įlįs, prasmuks, užšoks, užsliuogs ir būtinai pasieks savo tikslą!

Nuo Prigimties Nepabėgsi… Šunys, Besimėgaujantys Purvo Voniomis! Straipsniai

Tokia jau šunų prigimtis – karts nuo karto jie nori pajusti tikrąjį gamtos šauksmą ir išsimaudyti purvo voniose. Kodėl? Šis instinktas išlikęs nuo seniausių laikų.

Garsenybių Be Makiažo Asmenukės, Vertos Aplodismentų Straipsniai

Kai kurios garsenybės nepabijojo parodyti savo natūralų veidą asmenukėse, ir tai pakerėjo daugelį. Pažvelkit, kaip atrodo žvaigždės, nusivaliusios storą grimo sluoksnį.

Neįtikėtina, Bet Tiesa: Moters Akyje Rasti 27 Kontaktiniai Lęšiai! Straipsniai

65-erių moteris ruošėsi kataraktos operacijai, tačiau tai, ką medikai rado jos akyje, paskatino juos publikuoti mokslinį straipsnį medicinos žurnale.

Pasakyk, Kokia Poza Miegat Su Mylimuoju, Ir Mes Pasakysim, Ar Jums Lemta Būti Drauge Straipsniai

Miego poza gali atskleisti nemažai dalykų apie žmogų. Pažvelk į šias iliustracijas ir sužinok, ką tavo miego poza sako apie tave.

Tai Bent Šukuosenos! Neatplėšite Akių! Straipsniai

Jie troško dėmesio ir pokyčių savo gyvenime, tad nusprendė pakeisti šukuoseną. Dabar gatvėje į juos atsisuka visi!

11 Nuotraukų, Kai Mama Su Dukra Atrodo Tarsi Seserys Straipsniai

Internete pilna šeimyninių nuotraukų. Kai kuriose matome nerealiai gerai atrodančias mamytes, kurios su savo dukterimis yra tarsi seserys!

28 Priežastys, Kodėl Moterys Gyvena Ilgiau Už Vyrus Straipsniai

„Gyvenk laisvai ir mirk jaunas!“,- daugelio vyrų kredo. Jie ne itin rūpinasi savo sveikata, per daug valgo ir geria... Ai, tiesa, ir jie dažnai patenka į gyvybei pavojingas situacijas.

30 Istorijų, Kurios Pamokys, Kad Geriau Nerizikuoti Ir Nepirkti Išleistuvių Suknelės Internetu Straipsniai

Geriausia pirkti rūbus, kai gali juos pasimatuoti. Ir ne tik dėl to, kad įsitikintum, ar drabužis tau tinka, bet ir todėl, jog pamatytum, kaip jis iš tiesų atrodo.

20 Įžymybių, Kurios Šiek Tiek Atsipalaidavo... Straipsniai

Įžymybių darbas – žavėti mus ir sukelti norą būti į jas panašiais. Iš to jos gyvena ir gali sau leisti tai daryt prabangiai! Tačiau kai kurios žvaigždės atsipalaiduoja ir tai pamiršta...

Kada Higienos Procedūros Atneša Daugiau Žalos Negu Naudos? Straipsniai

Daugelį „amžinų“ grožio ir sveikatos tiesų paneigė modernus mokslas. Mokslininkai rimtai perspėja, kad kai kurios grožio ir higienos procedūros gali kenkti sveikatai!

Paprasti, Bet Neprasti Būdai, Kaip Išvengti Ir Atsikratyti Inkštirų Straipsniai

Su šiais „priešais“ daugeliui tenka susidurti paauglystėje, o kai kuriuos jie kankina ir tada, kai hormonų audros jau seniai nebesiaučia. Spuogai – didelė problema, su kuria būtina kovoti!

N-18! Nuogų Saldainiukų Nuotraukos Su Katėmis Straipsniai

Tai karštų saldainiukų su katėmis nuotraukos, kurios puikiai tiks tavo dienos pradžiai. Arba pabaigai... Arba bet kuriam dienos metui...

Melas, Kuris Tave Įtikino: 14 Mitų, Kuriuos Paneigė Mokslas Straipsniai

Daugelį kasdienių dalykų darome neturėdami jokio rimto pagrindo – tai tiesiog įpročiai , o apie jų naudą esame girdėję iš „močiučių pasakų“ ar kažkur perskaitėme internete.

Koks Šių Seserų Jaunystės Eliksyras? 😳 💐 Straipsniai

Lure Hsu vardas prieš dvejus metus nuskambėjo visame pasaulyje, kai ji pasirodė televizijoje, ir visus nustebino savo paaugliška išvaizda. Ar galit patikėti, kad šiai moteriai 41-eri?

Mamos Perspėja: Madingi „Fidget Spinner“ Suktukai – Nėra Nekalti Žaisliukai! Saugokit Savo Vaikus! Straipsniai

Naujiena, kad mergaitė iš Teksaso užspringo „Fidget Spinner“ suktuko detale, paskatino Džoel Morelos apie tykančius pavojus perspėti savo sūnų Keideną.

Ponai Kūdikiai, Kurie Pradžiugins Tūkstančius! Straipsniai

Šiandien sunki diena? Laimei, skaitote tai, kas jums praskaidrins nuotaiką.

10 Būdų, Kaip Išvalyti Namus Be Chemikalų Straipsniai

Yra daug gudrybių, kaip išvalyti namus natūraliomis priemonėmis, ir jums nebūtina savęs nuodyti. Nuo šiol siūlome tvarkytis „pasidaryk pats“ principu ir be jokio chloro!

Tiesa Ar Melas? Dėl Šių Nuotraukų Galite Suabejoti Savo Sveiku Protu! Straipsniai

Tobulėjančios skaitmeninės technologijos sudarė palankias sąlygas kurti įspūdingus, realybę transformuojančius fotografijos efektus.

Paauglio Mama Perspėja: Mobilusis Telefonas Gali Virsti Žudiku Straipsniai

2016 metų rugsėjo 2-ąją Mančesterio vidurinės mokyklos abiturientas Matas Ryvsas vairavo savo mamos automobilį. Staigaus posūkio metu jo mobilusis telefonas iškrito iš prietaisų skydelio.