12 Atvejų, Kai Moterys Nusikirpo Ilgus Plaukus, Ir Rezultatai Buvo Stulbinantys!

Ilgi plaukai – sudėtingas įsipareigojimas. Jei norit, kad jūsų plaukai atrodytų stiprūs ir blizgantys, stori bei didelės apimties, kaip reklamose, turit investuoti į plaukų priežiūros priemones. Juos plauti taip pat nėra paprasta, kaip ir išdžiovinti. Galit nesitikėt, kad jie lengvai išdžius patys. Šios ir kitos priežastys lemia, kad ilgaplaukės apsisprendžia nusikirpt savo ilgai augintas garbanas. Gal ir jums atsibodo ta pati šukuosena? Gal šiek tiek norėtumėt pakeist stilių? Dažnai bijoma drastiškų pasikeitimų. Tad kad jus padrąsintume – štai keletas pavyzdžių, kai moterys nusikirpo savo ilgus plaukus ir dėl to nepasigailėjo!

„Lob“ kirpimas iki pečių labai patogus, nes vis dar galima juos surišti. Tai geras kirpimo būdas, jei nenorite labai drastiškai patrumpinti savo plaukų.

source

Pixie kirpimas labai dėkingas: jaunas ir gražias moteris jis priverčia atrodyti dar jauniau. Juos galima šukuoti ant šono ar į viršų – kaskart atrodys tarsi kita šukuosena.

source

Ši šukuosena labai daili – šiek tiek ilgesni plaukai priekyje nei gale, taip pat puikus spalvos pasirinkimas.

source

Puikiai įgyvendintas Pixie kirpimas! Su ja moteris atrodo jaunesnė ir liesesnė, taip pat išryškinama jos veido kaulų struktūra.

source

Šis plaukų ilgis jai tinka daug labiau nei tas keistas kirpimas prieš tai.

source

Tavo plaukams atėjo vasara! „Lob“ kirpimas madingas, o toks plaukų ilgis leis atvėsti.

source

Daugiau!

Jei nori skirtingomis spalvomis profesionaliai nudažytų plaukų, pirmiausia nusidažyk plaukus, o tada paprašyk kirpėjos, kad pritaikytų tau kurį nors iš klasikinių kirpimų.

source

Mažos smulkios garbanos puikiai dera prie tamsesnių ir trumpesnių plaukų.

source

Prieš tai buvusi plaukų spalva atrodė kiek kvailokai, stilistui teko padirbėti, kol pavyko išgauti šią spalvą ir nukirpti plaukus iki vidutinio ilgio. source

„Bob“ kirpimas daug trumpesnis nei „Lob“ kirpimas.

source

Plaukai įgavo tinkamą ilgį, taip pat purumo ir apimties.

source

Šukuosena ir taip buvo beveik tobula, o šis kirpimas ją tik pagerino.

source

Komentarai

Daugiau Testų