6 Požymiai, Kad Tavo Kūnui Reikalinga Pagalba

Tavo kūnas išties įdomi ir sudėtinga sistema, kurios sudėtinės dalys rūpinasi ir palaiko gyvybę. Tačiau organizmą nuolat atakuoja įvairūs „priešai“: kenksmingi aplinkos veiksniai, infekcijos, bakterijos, žalingi įpročiai ir pan. Tai gali sukelt ligas, todėl organizmo gynybinės pajėgos (imunitetas) turėtų būti nuolat stiprinamos.

Ne visi kūno požymiai išduoda, kad kažkas organizmui negerai. Kai kurie ženklai ne tokie akivaizdūs kaip kraujavimas ar kaulo lūžis... Kartais net nekaltai atrodančios smulkmenos reiškia, kad turėtum savimi geriau rūpintis. Štai keletas požymių, į kuriuos turėtum atkreipt dėmesį, nes jie sufleruoja, kad tavo kūnui reikalinga pagalba...

1

Pleiskanojanti ir niežtinti oda

Tai gali būti ženklas, kad geri per mažai vandens arba nepakankamai rūpiniesi savo oda. Praturtink savo mitybą skysčiais bei alyvuogių aliejumi, taip pat nepamiršk naudoti drėkinamojo kremo!

source

2

Žvynelinė

Tai tikrai nemaloni liga! Ji rodo, kad tau trūksta vitamino C. Ši liga sunkiai išgydoma, tačiau sumažinti jos simptomus padės kopūstai, greipfrutai ir raudonieji pipirai, tad turėtum jų daugiau valgyti.

source

3

Lūžinėjantys nagai ir plaukai

Kažkam trūksta vitamino B ir kalcio! Į savo mitybą turėtum įtraukt daugiau avokadų, migdolų, apelsinų ir žiedinių kopūstų.

source

4

Burnoje jaučiamas kraujo skonis

Savo burnoje gali justi kraujo skonį dėl netinkamos burnos higienos ir vitamino C trūkumo. Tad turėtum geriau rūpintis savo burna ir valgyti daugiau kopūstų bei raudonųjų pipirų.

source

5

Nemiga

Turėtum susidaryti tikslų miego grafiką – visada gultis ir keltis tam tikru laiku. Taip pat turėtum vartoti magnį ir daugiau žalių lapinių daržovių.

source

6

Kažko labai labai nori...

Jei žinai, ko labai labai nori, vadinasi aišku, ko reikia tavo organizmui. Jei trokšti sūraus maisto, galbūt tau trūksta druskos, tačiau kad jos gautum, rinkis, pavyzdžiui, salierus, o ne bulvių traškučius! Jei labai nori kažko saldaus, vadinasi tau trūksta cukraus, tad jei nesergi diabetu, gali suvalgyt vieną kitą saldainį…

source

Komentarai

Daugiau Testų