8 Stiliaus Patarimai, Padėsiantys Atrodyti Jauniau

Jei grožio salonuose mūsų nepagražintų, tikrai į juos neitume! O vienas iš būdų gražiau atrodyti – jaunesnė išvaizda! Ar ne taip? Atsukti laiką atgal nėra taip paprasta, kaip norėtųsi, todėl įminti šią mįslę bandoma daugybę metų.

Kai kuriuos jauninančius triukus puikiai išmano stilistai! Jie žino, kaip geriau atrodyti nepersistengiant ir nenaudojant storo grimo sluoksnio. Štai keletas patarimų ir triukų, kuriuos galite išmėginti namuose.

1

Pastorinta apatinė lūpa

Storesnė viršutinė lūpa sendina, tačiau pilnesnė apatinė lūpa jaunina veidą ir suteikia jam žaismingumo. Tad vizualiai pastorinkite apatinę lūpą dažais ar blizgiu.

source

2

Paryškinta antakių linija

Turėtumėt paryškinti antakių liniją. Tai galite padaryti skaistalais ar šviesiais akių šešėliais.

source

3

Aukšti skruostikauliai

Kadangi bėgant metams oda praranda savo elastingumą, veido bruožai praranda ryškumą. Aukšti skruostikauliai padės juos paryškinti. Neprireiks jokių injekcijų, jei gudriai panaudosite kosmetiką.

source

4

Maži ausų speneliai

Neretai ausų speneliai ištįsta dėl sunkių auskarų, o tai tikrai jūsų nejaunina... Maitinamojo kremo ir lengvesnių auskarų dėka speneliai atrodys geriau ir neprireiks jokių brangių operacijų ar injekcijų.

source

5

Natūrali odos spalva

Stipriai įdegusi oda sendina, nes išryškėja raukšlės. Be to, ultravioletiniai spinduliai kenkia odai. Geriau išlaikykite savo odą natūralią – bus sveikiau ir atrodysite jauniau.

source

6

Žaisminga šukuosena

Tobula, tvarkinga šukuosena jus sendins, nebent esate idealius veido bruožus ir tobulą odą turinti mergaitė. Pažaiskite su plaukais, šiek tiek sugarbanokite juos ar lengvai pataršykite ranka, kad jie atrodytų nerūpestingai ir suteiktų jums jaunatviškumo.

source

7

Natūrali plaukų spalva

Šviesi plaukų spalva – jaunystės spalva, taip pat ir natūrali tamsi. Nenatūralios blondinės ar brunetės atrodo vyresnės nei yra iš tiesų!

source

8

Natūralūs antakiai

Kuo natūralesnė bus antakių forma, tuo jūsų veidas atrodys jaunesnis ir ryškesnis. Tačiau nepamirškit karts nuo karto jų išsipešioti, kad neatrodytumėte apsileidusi!

source

Komentarai

Daugiau Testų