Ar Jūsų Naguose Neatsispindi Sveikatos Sutrikimai?

Kam mums reikalingi nagai? Tiesą sakant, kasdieniame gyvenime jie beverčiai, nes mes jų net nelabai galime panaudoti gynybai. Net jei ir galėtume, kažin, ar mums to prireiktų. Tad vienintelis būdas „panaudoti“ savo nagus – kaip mados aksesuarus.

Nesvarbu, kokios madingos būtume, karts nuo karto turėtume užmest akį į savo nelakuotus nagus, nes jie gali nemažai pasakyti apie mūsų sveikatą. Žinoma, savigyda užsiimti nepatariame, tačiau jei apžiūrėjusios nagus, pamatėte kažką įtartino – būtinai aplankykite gydytojus. Štai 8 požymiai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį!

1

Mėlynos dėmės ant nagų

Žmogaus kūnas pradeda mėlynuoti, kai jam trūksta deguonies. Tad mėlynuojantys nagai gali sufleruoti apie kvėpavimo takų arba širdies problemas. Net galite sirgti emfizema, o tai sparčiai progresuojanti ir pavojinga plaučių liga. Būtinai aplankykite medikus!

source

2

Balti nagai

Balti nagai gali būti kepenų ar inkstų ligų požymis. Aplankykite gydytoją, ypač jei pastebite, kad jūsų oda ar akių obuoliai ima geltonuoti.

source

3

„Žydintys“ nagai

Šį požymį pastebėti gali būti sudėtinga, tačiau jis gali būti psoriazės ar uždegiminio artrito ženklas. Psoriazė yra imuninės sistemos sukelta liga, tad būtinai kuo skubiau kreipkitės į medikus.

source

4

Pageltę nagai

Pageltę nagai dažniausiai būdingi rūkoriams, nes nikotinas įsismelkia į jų nagus. Tačiau nerūkančių žmonių pageltę nagai gali pranešti apie psoriazę, plaučių ar skydliaukės ligas.

source

5

Nagų kramtymas

Dažnas nagų kramtymas gai būti ne tik blogas įprotis, bet ir mėginimas atsipalaiduoti, kai nervinatės. Jums gali padėti „Kognityvinė elgesio terapija“.

source

6

Lūžinėjantys ir trupantys nagai

Jei jūsų nagai atrodo taip, kaip šiame paveikslėlyje, tai gali būti grybelinės infekcijos ar skydliaukės sutrikimų požymis.

source

7

Tamsios linijos ant nagų

Tamsios linijos ant nagų gali būti traumos arba melanomos (odos vėžio) ženklas.

source

8

Patinimas aplink nagus

Jei pastebėjote, kad aplink nagus pasireiškė patinimas, tai gali sufleruoti apie nedidelę infekciją arba lėtinę autoimuninę ligą vilkligę. Būtinai kreipkitės į medikus!

source

Komentarai

Daugiau Testų