Ar Tai Įmanoma? Berniuko Plaukai Pavirto Varvekliais

Berniukas iš Kinijos tapo interneto sensacija, kai jo nuotraukos, kuriose matosi, kad vaiko plaukai sušalę į ledą, paplito socialiniuose tinkluose. Berniukas beprotiškai šaltą žiemos rytą 4,5 km pėstute ėjo iki mokyklos. Vaikas žingsniavo daugiau nei valandą -9 laipsnių šaltyje, kad spėtų išlaikyti egzaminą.

Wangas Fumanas yra aštuonerių metų trečios klasės moksleivis, kuris gyvena su močiute ir vyresniąja seserimi iš molio drėbtame namelyje. Jo tėvas dirba kitame mieste, o mama paliko šeimą. Be to, jo mokykloje nėra šildymo sistemos, tad klasėje vaikams visada šalta.

source

Oro temperatūra netikėtai nukrito egzamino rytą. Visi klasės vaikai juokėsi iš berniuko į ledą sustirusių plaukų, tačiau jis dėl to nepergyveno. Klasės auklėtoja sakė, kad jis geras mokinys ir jam puikiai sekasi matematika. Beje, tą rytą, kai jam teko į mokyklą keliauti spaudžiant šalčiui, vaikas iš egzamino gavo 99% iš 100%.

source

Boy lives in a house made of mud

Fumano rankos sudiržusios nuo šalčio, nes jis padeda savo močiutei atlikti visus ūkio darbus. Berniukas savo tėčio nematė keletą mėnesių ir jo labai pasiilgo.

source

Wang Fuman has very cracked hands, because there is no heating in class

source

School gates

source

Komentarai

Daugiau Testų