Atrodydamas Kaip Popajus, Vaikinas Rizikuoja Rankų Amputacija

Esame rašę apie priklausomybę plastinėms operacijoms turinčią lėlę Barbę, o dabar išmušė Kirilo Terešino (21 m.) žvaigždžių valanda. Buvęs kareivis, leisdamas į rankas pavojingas alkoholio, lidokaino ir sintolio injekcijas, siekia turėti tokius raumenis, kaip animacinis personažas Popajus! Gydytojai vaikiną perspėjo, kad taip jis gali pažeisti savo raumenis. Tačiau rusų Popajus to nepaiso ir toliau pumpuoja pavojingas medžiagas į savo kūną. Efektas akivaizdus, tačiau tai vaikinui tikrai nesuteikia daugiau jėgos.

„Didelė tikimybė, kad ateityje jo rankos bus amputuotos. Vieną dieną susidarys giluminiai pūliniai, vėliau uždegimas, o galiausiai jis gali patirti insultą. Medžiagos, kurias ji leidžia į savo kūną, jame išliks nuo 5 iki 7 metų, net ir tokiu atveju, jei jis jų daugiau nesileis“,- situaciją komentavo profesorė Jevgenija Lilin.

source

source

Ir tai dar ne blogiausia, kas gali nutikti. „Šio vyro rankų audiniuose jau yra patologinių pakitimų, kurie panašūs į želė darinius“,- sakė gydytoja.

source

„Kol kas tai uždegiminiai dariniai, tačiau galiausiai jie virs abscesais, kurie susidaro iš limfos ir kraujo. Deja, bet jų pašalinti bus neįmanoma“.

Kodėl nepaisydamas akivaizdaus pavojaus sveikatai ir gydytojų perspėjimų Kirilas ir toliau tai daro? Jam 21-eri, tad viena iš priežasčių – padidinti savo gerbėjų skaičių Instagrame. Pasak vaikino, per mėnesį jo paskyra sulaukė 106 000 naujų sekėjų, taip pat jis gavo įvairių įdomių pasiūlymų, pavyzdžiui, filmuotis suaugusiems skirtuose filmuose!

source

source

source

source

Komentarai

Daugiau Testų