Britney Spears Savo Tapytą Paveikslą Pardavė Už 10 000 $

Britney Spears – dainininkė, kurios banko sąskaitoje puikuojasi apvali 200 milijonų dolerių sumelė, o lentynose – daugybė apdovanojimų. Bet ar gali ji prasiveržti į kitų meno rūšių aukštumas? Tiksliau, ar ji gali tapyti? Neseniai žvaigždė Instagrame paviešino savo nuotraukas, kuriose ji tapė. Atrodo, kad ji net nepastebėjo, kaip buvo fotografuojama tapanti „šedevrą“ – keletą spalvingų gėlių, paskendusių chaotiškų linijų „jūroje“.

Interneto komentatoriai akimirksniu pasidalijo į dvi puses – susižavėjusius dainininkės kūriniu ir pašiepiančius jį. O vienam vyriškiui Britnės „natiurmortas“ išties padarė įspūdį, nes jis už jį sumokėjo net 10 000 dolerių!

source

source

Pop dainininkė pasielgė labai gražiai – už savo nutapytą meno kūrinį gautus pinigus ji paaukojo per susišaudymą Las Vegase nukentėjusioms aukoms. Britnė jau beveik 4 metus rengia savo pasirodymus Las Vegaso klube „Planet Hollywood“.

source

„Gėlės mano paveiksle simbolizuoja naują pradžią ir dvasią, kuri mus įkvepia judėti pirmyn. Visos aukcione gautos lėšos už paveikslą keliaus į fondą „Vegas Cares Memorial“. Esu be galo dėkinga už jūsų gerumą ir dosnumą – myliu jus visus“,- sakė Britnė vaizdo reportaže.

source

10 000 dolerių už paveikslą sumokėjo televizijos veidas ir Las Vegaso gyventojas Robinas Lyčas.

Komentarai

Daugiau Testų