Garaže, Kur Dirba Tik Moterys, Ne Tik Sutaisys Jūsų Automobilį!

Kai įsivaizduojame garažą, dažniausiai mums prieš akis išnyra daugybė prakaituotų, tepaluotų ir išsipurvinusių vyrukų, kurie, palinkę po automobilio kapotu, kažką krapšto. Tačiau būna ir kitokių garažų – juose dirba TIK merginos! Viename tokių ne tik teikiamos visos automobilių remonto paslaugos, bet ir grožio procedūros (ne automobiliams, o jų savininkėms). Šio garažo savininkė teigia, kad taip ji keičia santykius tarp automobilių ir moterų.

„Merginų Auto Kliniką“ įkūrė inžinierė ir mechanikė Patrice Banks. Ji norėjo sukurti erdvę, kur moterys nepatirtų streso – galėtų susiremontuoti sugedusį automobilį ir daugiau sužinoti apie savo transporto priemonę negirdint pašaipių vyrų replikų.

Patrice Banks, founder Girls Auto Clinic

Būtent įvairios nemalonios situacijos bendraujant su mechanikais vyrais paskatino Patrice įkurti šį išskirtinį automobilių saloną. Ji naudoja grotažymes #sheCANics, pasakodama apie savo veiklą. „Merginų Auto Klinika“ veikia nuo 2013 metų, o neseniai moteris atidarė dar vieną saloną pavadinimu „The Clutch Beauty Bar“. Kol klientės laukia, kai bus suremontuoti jų automobiliai, joms atliekamas manikiūras, pedikiūras, pešiojami antakiai ir daromos kitos grožio procedūros.

source

source

source

source

source

source

source

source

source

Komentarai

Daugiau Testų