Neapsakomas Žmonių Žiaurumas: Vyras Šunį Išmetė Į Jūrą

Žmonių žiaurumas beribis. Lapkričio pradžioje praeiviai Hartelpule (Šiaurės Anglija) pastebėjo tris vyrus, einančius prieplauka su devyniais kurtų veislės šunimis. Vienas vyrų savo šunį įmetė į jūrą, laikydamas jį ant ilgo pavadėlio. Vėliau tai padarė ir kiti su juo buvę vyrai.

„Jie priėjo prie prieplaukos krašto ir numetė šunį į vandenį iš beveik 2 metrų aukščio. Bangos buvo gana stiprios ir aš pirmiausia pagalvojau, kad prieplaukos kraštai gana aukšti, tad šuo niekaip negalės išsikapstyti ir užlipti atgal ant jos. Šunų buvo nemažai, o vyrai juos vieną po kito mėtė į vandenį“,- pasakojo savo vardo nenorėjusi atskleisti liudininkė.

source

„Niekada nebuvau girdėjęs apie tokį elgesį, jis pasirodė nelogiškas. Kodėl kas nors turėtų į ledinį vandenį mėtyti šunis? Tai absoliučiai nepaaiškinama!“,- teigė šunų prieglaudos savininkas Džonas Styvensonas. „Kai gavome šį pranešimą, pradėjome tyrimą ir ėmėme ieškoti daugiau liudininkų, mačiusių šį įvykį“,- pranešė gyvūnų teisių gynėjai.

source

Pareigūnai greitai sureagavo į pranešimą ir atvyko į įvykio vietą, tačiau nieko joje nerado. Jie susisiekė su žmonėmis, atsiuntusiais nuotraukas, kuriose užfiksuotas šis žiaurus poelgis, ir toliau tęsia tyrimą.

source

source

Komentarai

Daugiau Testų