Nepatikėsit, Koks Ateivių Namas Bus Pastatytas Kalifornijos Dykumoje

Ar kada nors norėtumėte gyventi name, kuris primena dykumų augalą? Džošua medžių rezidencija – pastatas, kuris pastatytas iš jūrinių konteinerių Kalifornijos dykumoje. Šio namo projektą, kurio atsisakė užsakovai iš Vokietijos, sukūrė dizaineris James Whitaker iš Londono. Netrukus jame apsigyvens kino prodiuseris ir jo žmona iš Los Andželo.

Projektas pradėtas po to, kai jo savininkas su draugais aplankė Džošua medžių nacionalinį parką pietinėje Kalifornijoje. „Vaikščiojant po uolėtą dykumą, viena mano draugių pasakė: „Žinote, kas čia nepakartojamai atrodytų?“,- ir įjungė savo kompiuterį, kad parodytų internete rastą nuotrauką“,- pasakojo James Whitaker. „Šioje nuotraukoje buvo pastatas, kurį aš suprojektavau prieš keletą metų, tačiau šis projektas niekada nebuvo įgyvendintas. Kai kitą kartą mano klientas lankėsi Londone, mes susitikome“. Būsimasis namo savininkas netoli nuo draustinio turėjo įsigijęs žemę.

source

„Kiekvienas konteineris išdėstytas taip, kad per langą būtų galima matyti kuo daugiau kraštovaizdžio, o čia esantiems žmonėms būtų užtikrintas privatumas“,- sakė J. Whitaker. 200 kvadratinių metrų name bus įrengta svetainė, virtuvė, valgomasis ir trys miegamieji. Prie namo bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje saulės kolektoriai gamins elektrą.

source

source

source

source

source

source

source

source

source

source

Komentarai

Daugiau Testų