Nuotrauka, Kurioje Senelis Šalia Vėžiu Sergančios 5 Metų Anūkės, Sugraudins Iki Ašarų

Seanas Petersonas serga šonine amiotrofine skleroze (motorinių neuronų liga). Jis beveik negali kalbėti, tačiau jo emocijas išduoda ašaros – penkiametė vyro anūkėlė serga vėžiu, ir, deja, bet jiems abiems gyventi liko panašiai laiko. Šį graudų vaizdą nufotografavo Ally Perker – sergančios mergaitės Braylynn ir kitų dviejų vaikų mama. Braylynn prieš Kalėdas buvo diagnozuota nepagydoma smegenų vėžio forma.

„Juk visi tėvai tikisi, kad vaikai gyvens ilgiau už juos. Man niekada nebuvo šovusi mintis, kad mano brangi dukrytė Braylynn iškeliaus pirma“,- parašė Ally.

source

„Pernai metai mums buvo labai sunkūs, tačiau nė negaliu apsakyti, kokie sudėtingi bus šie metai, ir neįsivaizduoju, ką mums dar teks išgyventi. Po kelių dienų palaidosiu šią nuostabią gražią mergaitę. Po kelių mėnesių ar savaičių man teks laidoti ir savo tėtį. Per vienerius metus neteksiu dviejų savo herojų. Kaip tai galėjo nutikti? Ką mes padarėme, kad TO nusipelnėme? Atsisakau patikėti, kad egzistuoja pateisinama priežastis. Pasaulis išties siaubinga vieta“,- rašė moteris.

source

Praėjusią savaitę šeimą aplankė viltis, kai jų labdaros kampanija GoFundMe surinko pakankamai lėšų, kad Meksikoje Braylynn būtų pradėtas eksperimentinis gydymas. Tačiau paaiškėjo, kad ji neiškęs kelionės, nes gydytojai ištyrė, jog smegenyse esantis auglys pradėjo kraujuoti. Ally nusiteikusi nepasiduoti ir daug dirbti, kad visuomenė daugiau sužinotų apie smegenų vėžį, jo keliamą pavojų ir šią ligą analizuojančius mokslinius tyrimus: „Šie vaikai nenusipelno tokios baigties, galbūt mano pastangos prisidės prie to, kad bus išrastas juos išgydysiantis vaistas“.

source

„Braylynn vis dar su mumis. Jos pulsas stiprus. Gyvybinės funkcijos taip pat normalios. Stengsiuosi, kad „didžiajai“ dienai būtų pasirengta tobulai. Iki tol ji vis dar su mumis, vis dar kovoja ir yra stipri. Baisiausia tėvus aplankanti mintis – jų vaiko mirtis. Prašau padėkite mums toliau kovoti ir atitolinti baisią lemtį“,- rašė Ally.

source

Braylynn Lawhon su seneliu

Braylynn Lawhon

Komentarai

Daugiau Testų