Praėjus 21 Metams, Rastas Pagrobtas Vaikas

Dažniausiai niekas nesitiki, kad atsiras prieš du dešimtmečius dingęs žmogus. Vilties tokiais atvejais būna likę išties nedaug. Tačiau štai kas nutiko Marijai. 1995 metais moters tuometinis vaikinas pagrobė jų 18 mėnesių sūnų Styveną ir dingo. Jis taip pat pavogė visas šeimos nuotraukas, palikdamas vienintelę juodai-baltą fotografiją.

Policija vaiko paieškas tęsė du dešimtmečius ir 2016 metų vasarį tyrėjams pavyko gauti informaciją, kad Styvenas Hernandesas yra gyvas ir gyvena Pueblos mieste, Meksikoje. Jo tėvas buvo dingęs be žinios, greičiausiai mirė.

source

Policija nenorėjo išgąsdinti daugelį metų ieškomo vaikino, tačiau turėjo įsitikinti, kad tai TAS Styvenas, kurio jie ieškojo. Kreipdamiesi į jį pareigūnai apsimetė, kad atlieka tyrimą dėl jo pradingusio tėvo.

source

Policija įsitikino, kad tai tikrai pagrobtasis Marijos sūnus. Styvenas teigė žinantis, kad jis buvo atskirtas nuo motinos, tačiau nežinojo kodėl. Tėvas jį buvo įtikinęs, kad motina jo tiesiog atsisakė.

source

Galiausiai melas buvo atskleistas. Jei norite sužinoti, kas įvyko toliau, žiūrėkite vaizdo siužetą, kuriame užfiksuotas Styveno ir jo motinos Marijos susitikimas.

Komentarai

Daugiau Testų