Šokoladas Ir Raudonasis Vynas Padės Sumažint Veido Raukšlių Kiekį

Senėjimas – negrįžtamas procesas, kurio metu žmogaus kūnas keičia struktūrą, funkcines galimybes ir savybes dėl to, kad paprasčiausiai „dėvisi“. Naujausi Ekseterio universiteto tyrimai atskleidė, kad senėjimo procesą gali pristabdyti raudonasis vynas, juodasis šokoladas, raudonosios vynuogės ir mėlynės. Mokslininkai ištyrė šių produktų sudėtį ir rado natūralių cheminių junginių – polifenolių. Jie pagerina organizmo cheminę sudėtį, apsaugo nuo uždegimų ir ligų, suteikia gyvybingumo.

„Mūsų turimi duomenys parodė, kad vartojant šiuos produktus yra didelė tikimybė atkurti pasenusių ląstelių funkcijas. Tad tai pirmas žingsnis siekiant išlaikyti gerą sveikatą ir ilgaamžiškumą“,- teigė profesorius Harisas.

source

Šių produktų dėka teigiami pokyčiai organizmo ląstelėse vyksta itin greitai. „Negalėjau patikėti, kad tai įmanoma. Senos ląstelės atrodė visai kaip naujos. Tai prilygsta stebuklui. Pakartojau eksperimentą keletą kartų ir kiekviena ląstelė vis atsinaujindavo. Esu giliai sujaudinta šio atradimo reikšme“,- sakė dr. Eva Latorre.

source

Mokslininkai įsitikinę, kad tolimesni tyrimai gali atskleisti dar daugiau informacijos, padėsiančios sėkmingai kovoti su žmonių senėjimu. Eksperimentas, kuriame dalyvavo 300 000 amerikiečių, parodė, kad stiklinė vyno ar skardinė alaus per dieną penktadaliu sumažina ankstyvos mirties ir širdies susirgimų riziką.

source

Tačiau vertėtų nepamiršti, kad nesaikingas alkoholio vartojimas padidina galimybę susirgti įvairiomis vėžio rūšimis. Teksaso (JAV) ir Šandongo (Kinija) universitetų mokslininkai įsitikinę, kad nedidelis alkoholio kiekis kasdien veiks kaip puiki širdies ligų profilaktika ir neturės įtakos vėžinių susirgimų atsiradimui, bet teigiamai veiks senėjimo procesus. Tad svarbiausia saikingas vartojimas! Nepamirškite to!

Komentarai

Daugiau Testų