Turtingos Našlės „Sąskaitoje“ – Daugiau Nei 100 Vyrų!

Ši istorija tikrai patiks vyrams! Finansų konsultantė Gvinet Lee (47 m.) iš Londono (Jungtinė Karalystė) teigia permiegojusi su daugiau nei 100 savo žmonoms neištikimų vyrų. Jos teigimu, pusė šių vyrų žmonų žinojo apie jų meilės romanus! Paslaptis ta, kad kai moterys nenori sekso, joms vis tiek rūpi, kad jų vyrai būtų laimingi, o Gvinet jiems „pagelbėja“ tokioje situacijoje.

„Nuoširdžiai tikiu, kad prisidėjau prie to, jog daugelis porų tebėra kartu. Tikrai nemažai daliai moterų ilgainiui seksas išnyksta iš kasdienės rutinos. Ir tai tenkina moteris, kurios save realizuoja augindamos vaikus ar bendraudamos su draugais. Tačiau tai daro nelaimingus daugelį vyrų – nors jie nenori palikti savo žmonų, tačiau negali gyventi be sekso“,- sakė moteris žurnalistams.

source

Štai čia ir pasirodo Gvinet, kad „pagelbėtų“ vyrams ir jų žmonoms išspręsti sekso trūkumo problemą. „Aš tik noriu pasilinksminti ir pasimylėti, o būtent to nori ir dauguma vyrų“,- pasakojo ji.

source

„Seksas su kitu žmogumi gali padėti santuokai. Kai moterų libido „miršta“, joms palengvėja, kad jų vyrai gali patenkinti savo prigimtinius poreikius ir išlikti laimingais. Viskas gali būti ir atvirkščiai, kai sekso nebenori vyrai. Daug moterų užmezga romanus, o jų vyrai būna ištikimi.“

source

Gvinet su vyrais dažniausiai susipažįsta vedusiems žmonėms skirtame pažinčių tinklalapyje IllicitEncounters.com. Daugelis jos užmegztų romantiškų santykių truko vos keletą pasimatymų, tačiau buvo ir tokių, kurie tęsėsi po keletą metų.

source

Moteris keliauja po visą pasaulį, kad susitiktų su savo meilužiais, o neretai ji vienu metu puoselėja santykius su skirtingais vyrais: „Jei santykiai man kažką reiškia, jaučiuosi laiminga. Tačiau dažniausiai aš esu laisvas paukštis ir susitikinėju su keliais vyrais. Jie neprieštarauja, jei tik aš galiu su jais susitikti tada, kai jiems manęs prireikia“.

Gweneth and her now deceased husband Robert

Gvinet pirmą kartą pažinčių svetainėje užsiregistravo prieš 10 metų, kai mirė jos vyras Robertas, kuris buvo naftos magnatas. Nuo tada ji susitikinėja su farmacininkais, gydytojais ir finansininkais.

source

Komentarai

Daugiau Testų