„Žmogaus-Katino“ Nuotraukos Šokiravo Visuomenę

Kartais policininkų darbas – ne tik gaudyti nusikaltėlius, bet ir tramdyti žmones dėl juos apėmusios isterijos! Neseniai Malaizijoje policijos pareigūnai turėjo skirti dideles pajėgas, kad paneigtų informaciją, jog egzistuoja žmogaus ir katės hibridas. Internete buvo paviešintos nuotraukos, kuriose užfiksuotas padaras, atrodantis tarsi ką tik gimęs katės ir žmogaus kūdikis.

Policininkai išplatino pareiškimą, kad katažmogis neegzistuoja. Šią informaciją patvirtino policijos viršininkas Datukas Rosli Abdul Rahmanas. „Atlikome tyrimą ir išsiaiškinome, kad nuotraukos netikros, jos buvo įkeltos į internetą ir vėliau paplito socialiniuose tinkluose. Prie jų buvo parašyta, kad šis gyvis rastas Pahang regione. Tikiuosi, kad visuomenė nebeskleis melagingos informacijos apie tariamą atradimą.“

source

Žinoma, visada atsiras žmonių, tikinčių pačiomis neįtikėčiausiomis istorijomis. Manoma, kad šis katės ir žmogaus kūdikis – labai tikroviškai pagaminta lėlė. Jei bus atrasti jos kūrėjai, jie privalės pasiaiškinti ir viešai paneigti, kad toks padaras realiai egzistuoja.

source

source

source

Komentarai

Daugiau Testų